Zbiórka Bieda i bernardyn - POMOCY ! - zdjęcie główne

Bieda i bernardyn - POMOCY !

1 530 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Bieda aż piszczy a w samym środku pogorzeliska....bernardyn, który nie ma nawet miski, bo jest za droga. Rodzina wielodzietna, która ledwo wiąże koniec z końcem. Nie stać ich na utrzymanie psa, nie mają pieniędzy na zakup jedzenia dla niego, na wizyty u weterynarza. 

Ktoś może zapytać: "To po co brali psa, skoro teraz nie mają go za co wyżywić?" Z przeprowadzonego wywiadu wiemy, że to dobrzy ludzie, którzy nie potrafili odmówić jeszcze biedniejszej rodzinie. I któregoś dnia tamci po prostu przywieźli im psa pod dom. Usłyszałyśmy-"Pani co mieliśmy zrobić? Otworzyliśmy furtkę i tak został".  Obecnie karmę psu przywozi nasza wolontariuszka. Niestety tam gdzie pies się znajduje ogrodzenie jest nieszczelne i pies swobodnie wychodzi. Na szczęście jest łagodny, ale to tylko kwestia czasu jak ktoś zgłosi go jako bezdomnego do schroniska lub po prostu zginie pod kołami auta.

Chcemy go zabrać, ale wtedy gdy uzbieramy na to środki. Najnormalniej w świecie nie stać nas na utrzymanie kolejnego psa. Jesteśmy małą i młodą fundacją. Obecnie mamy pod opieką 10 psów i 12 kotów. 3 nasze psy są chore i wymagają kosztownego leczenia, minie jeszcze sporo czasu zanim będą mogły iść do adopcji. Wszystko to sprawia, że nasze koszty wciąż rosną. Bernardyn przede wszystkim ma mocno zaczerwienione oczy - bezwzględnie musi go zobaczyć weterynarz i to jak najszybciej. Miejmy nadzieję, że nie wyskoczy nic nowego. 

BARDZO prosimy WAS o pomoc finansową dla tego psiaka - choć bardzo chcemy pomóc, nie damy rady...

Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Na leczenie, opłacenie jego pobytu w hotelu, szczepienia, odrobaczenia, kastrację i czipowanie. Transport zaoferowali się pokryć ludzie z sąsiedztwa, którym serce płacze na widok tego biednego psiaka.

A gdy to wszystko już będzie za nami, znajdziemy dla niego wymarzony DOM, aby już nigdy nie zaznał niczego złego !

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie !

LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ - KAŻDA BOWIEM WPŁACONA KWOTA PRZYBLIŻA TEGO PSA DO LEPSZEGO ŻYCIA !

Komentarze


 • Mazia - awatar

  Mazia

  06.04.2017
  06.04.2017

  Poszło 235 mam nadzieje ze pomoze

 • Izabella Jolanta Ambroziak - awatar

  Izabella Jolanta Ambroziak

  05.04.2017
  05.04.2017

  Biedna psina,wysłałam cegiełkę,żeby pomóc temu biedakowi.

 • Małgorzata Kalicińska - awatar

  Małgorzata Kalicińska

  29.03.2017
  29.03.2017

  Piesku będzie dobrze

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   27.09.2017
   27.09.2017

   Dziękujemy Wszystkim za okazane wsparcie !

 • Sylwia Slawinska - awatar

  Sylwia Slawinska

  28.03.2017
  28.03.2017

  Pomagajmy

 • Karolina - awatar

  Karolina

  28.03.2017
  28.03.2017

  Pomagajmy..

1 530 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Wpłaty: 55

Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
10
Mazia - awatar
Mazia
235
Ania - awatar
Ania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Izabella Jolanta Ambroziak - awatar
Izabella Jolanta Ambroziak
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij