Zbiórka P-sierociniec prosi o pomoc - zdjęcie główne

P-sierociniec prosi o pomoc

385 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Aga Stawicka - awatar

Aga Stawicka

Organizator zbiórki

Historia P-sierocińca

Jestem osobą prywatną, jako wolonatriusz pomagałam w adopcjach bezdomnych  psów, które trafiały do Lecznicy w Laskach z gmin : Izabelin oraz Stare Babice. W/w gminy miały podpisane umowy ze schroniskiem o złej sławie w Kotliskach koło Kutna. Dzięki znajdowaniu nowych opiekunów wiele psów grzeje ogony we własnym domu. Niestety pośród tych szczęściarzy były też psiaki które nie miały tyle szczęścia i groził im wywóz do schroniska. Ratując je przed wywozem adoptowałam je tymczczasowo umieszczając ( wtedy myśląć, że tylko na krótki czas) w domach tymczasowych i hotelikach i tak pod moje skrzydła trafiła Gaja, Coli, Bona, Nina, Klara, Bob, Żurka, Wito i Przecinek. Dołączyła do nich także bardzo wycofana Jimmi bezpośrednio zabrana ze schroniska (gdzie trafiła jako szczeniak).Miesięczny koszt pobytu psów w hotelikach i domach tymczasowych to kwota 2200 zł, nie wliczając karmy, supelementów lub preparatów na kleszcze. Kwota zebrana zostanie przekazana na zaległe opłaty oraz zakup karmy i preparatów na kleszcze.

Colie

Koszt pobytu Coliego w hoteliku 350 zł/mc

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Przecinek

Koszt pobytu Przecineczka w domu tymczasowym 300 zł/mc

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Gaja

Koszt pobytu Gajeczki w hoteliku to 350 zł. Gaja pozostanie dożywotnio w hoteliku. Jest schorowaną staruszką. Dzięki Opiekunom Wirtualnym Gajunia ma opłacany hotelik, ale potrzebuje wsparcia na zakup suplementów dla staruszków.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Bonusia

Koszt utrzymania Bonusi w hoteliku to 300 złotych miesięcznie.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Wituś

Wituś przebywa w bezpłatnym DT w zamian za karmę i opiekę weterynaryjną. Koszt karmy około 90 zł. miesięcznie.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Nineczka

Koszt pobytu Nineczki w hoteliku to kwota 300 złotych miesięcznie.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Jimmi

Najbardziej wycofana ze wszystkich psów Jimii. Koszt pobytu Jimmi w hoteliku to kwota 250 zł. miesięcznie.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Klara

Klara przebywa w bezpłatnym DT w zamian za zakup karmy. Koszt karmy to około 90 zł. miesięcznie. (niestety nie zamawiam co miesiąc, bo już na to nie starcza).

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Bob

Przebywa w bezpłatnym DT w zamian za karmę. Koszt miesięczny to kwota około 90 zł.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Żureczka

Koszt pobytu Żureczki w hoteliku to kwota 350 zł. miesięcznie.

Zdjęcie opisu zbiórki P-sierociniec prosi o pomoc

Szukam także domów dla nich...

Wszystkie psiaki (oprócz Gajuni ) szukają pilnie dobrych domów!

Aktualizacje


 • Aga Stawicka - awatar

  Serdecznie dziękuje za dotychczasowe wpłaty !

  31.05.2016
  31.05.2016

  Kwota przekazana przez Darczyńców zasiliła konto Czterołapów i umożliwiła zapłate faktury za pobyt Coliego w hoteliku :)
  Coliś przesyła merdy ogonem wszystkim wspierającym :)

  Zdjęcie aktualizacji 946

Komentarze


 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  28.04.2016
  28.04.2016

  :)

  • Aga Stawicka - awatar

   Aga Stawicka - Organizator zbiórki

   28.04.2016
   28.04.2016

   Bardzo dziękuję w imieniu P-sierocińca <3

 • Aneta - awatar

  Aneta

  27.04.2016
  27.04.2016

  Pani Agnieszko życzę, aby psiaki znalazły domy !!! Pozdrawiam

  • Aga Stawicka - awatar

   Aga Stawicka - Organizator zbiórki

   27.04.2016
   27.04.2016

   Pani Aneto serdecznie dziękuję za wsparcie ! To będzie najcudowniejsza chwila kiedy wszystkie znajdą domy i czekam na nią z wielkim utęsknieniem. Tak długi czas w hotelikach i dt nie służy im, to nie tylko kwestia finansowa ale im dłuzej tam są tym bardziej przyzwyczają się do tych miejsc i ludzi...tyle już przeszły w swoim życiu dobrze by było aby w końcu znalazły swoją przystań już na stałe... pozdrawiam ciepło :)

 • S - awatar

  S

  26.04.2016
  26.04.2016

  Na zdrowie 😊

  • Aga Stawicka - awatar

   Aga Stawicka - Organizator zbiórki

   26.04.2016
   26.04.2016

   Serdecznie dziękuje w imieniu Czterołapów <3

385 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Aga Stawicka - awatar

Aga Stawicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Irena Piosek - awatar
Irena Piosek
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Iwona - awatar
Iwona
30
Gosia - awatar
Gosia
30
Joanna - awatar
Joanna
50
Joannam - awatar
Joannam
30
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Aneta - awatar
Aneta
50
S - awatar
S
35
Aga - awatar
Aga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij