Szczęśliwe zakończenia zdarzają się tylko w bajkach. Powoli zaczynamy w to wierzyć. Psi staruszek i psia staruszka. Ich Pani trafiła nagle do szpitala. One po psiemu płakały...

Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy wiedzieli, że na posesji zostały psy. W innym razie czekałaby je okrutna śmierć głodowa. Brak wody w środku lata to wyrok.

Szukaliśmy kontaktu do osób, które mogłyby nas wpuścić na posesję. Na szczęście pomoc przyszła w porę! Rodzina starszej Pani zdecydowała, że 2 z 4 psów mogą pozostać na posesji i zostaną otoczone należytą opieką (dla jednego jest szukany dom, drugi ma zapewnione dożywotnie utrzymanie). Właścicielka jest osobą starszą i nigdy nie wróci do pełni zdrowia. Jednak rodzina nie chce odebrać jej wszystkich zwierząt, żeby Pani nie doznała szoku. Poza tym wszyscy obawiali się pojawienia kolejnych szczeniąt...

Funio (piesek) ma już zdiagnozowaną czyrakowatość odbytu, problemy skórne spowodowane są alergią, nie jest wykastrowany, na razie jego stan na to nie pozwala.

Funia (suczka) - po tym, jak zrobiliśmy badania krwi i przyszły wyniki - została zakwalifikowana do zabiegu i wysterylizowana.

Zbieramy środki na utrzymanie Funia i Funi rozumiane w szerokim zakresie. Bo ani badania nie chcą robić się same, ani psiaki nie żyją powietrzem. Nie wspominając już o tym, że znowu przekroczyliśmy limit ilości psów, jaki sobie sami narzucamy. Czyli kiedy stan Funi i Funia będzie ustabilizowany, spróbujemy je umieścić w hoteliku. To wszystko nie dzieje się za darmo. Jednak nie mogliśmy odmówić pomocy.

One już nie mają nadziei, nie wierzą, że nadejdzie lepsze jutro... Jednak możemy to zmienić! Zawalczymy wspólnie o ich szczęście i psi uśmiech?

Aktualności

  • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

    Fundacja "Nasza Szkapa"

    18.10.18
    18.10.18

    Czasami natłok złych wiadomości odbiera chęć do dalszej walki... Dziś w nocy zasłabła Funia - starusieńka sunia oddana przez rodzinę Starszej Pani. Funio bardzo przeżywa... my płaczemy razem z nim... Pomyślcie dziś ciepło o tej psince, niech jej się nie wydaje, że nie ma Przyjaciół na tym świecie! Ona wciąż ma dla kogo żyć...!

Wpłaty - 55

Kamil Musiał - awatar
100
Kamil Musiał
Kamil - awatar
20
Kamil
Irena - awatar
20
Irena
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
6
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Malgorzata Stec - awatar
10
Malgorzata Stec
Jaga - awatar
2
Jaga
Agata - awatar
20
Agata

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij