Zbiórka PSI RAJ z Pasłęka w potrzebie! - zdjęcie główne

PSI RAJ z Pasłęka w potrzebie!

1 451 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Nasze Stowarzyszenie  działa od 2008 roku. Powstało z inicjatywy ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt. Bardzo szybko po zawiązaniu stowarzyszenia, powstało przytulisko dla zwierząt w miejscowości Lepno. Trudne początki, szukanie sponsorów, brak pieniędzy. Nie zniechęciło nas to do działania. Po około trzech latach, okazało się, że brakuje miejsca  i trzeba pomyśleć o większym lokum, dlatego też przenieśliśmy nasze przytulisko na teren Pasłęka. Stało się to dzięki pomocy władz Miasta i Gminy Pasłęk. W tym czasie uratowaliśmy ok.400 psów, bezdomnych, chorych, okaleczonych, porzuconych. Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w sądzie

Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt. Dzięki nam, domy znalazło wiele zwierząt dlatego, że działamy na forach internetowych i propagujemy adopcję psów i innych zwierząt wśród  internautów. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi, wielkiego serca.

Dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt, często przywiązanych do drzew lub wyrzuconym z jadącego samochodu, które w jakikolwiek sposób mogą i chciałyby pomóc zwierzętom w godnym oczekiwaniu na swoich nowych, kochanych właścicieli. Obrońcy Praw Zwierząt dziękują za zrozumienie i każde, choćby najmniejsze wsparcie (nie tylko finansowe) w imieniu własnym i tych czworonożnych najbardziej pokrzywdzonych.


Nadszedł ciężki czas- faktury się nawarstwiają, zadłużenie rośnie- w tej chwili to około 9 tysięcy złotych. Rzadko prosimy o pomoc finansową, tym razem musimy. 

Nasze działania nie ograniczają się do naszego terenu- przyjmujemy do siebie zwierzęta, które w innych miejscach nie miałyby racji bytu, przyjmujemy te, które często określane są mianem nieadopcyjnych, przyjęliśmy do siebie nawet psy z Ukrainy, ze strefy wojny- psy bez łap, nieutrzymujące czynności fizjologicznych.  Nie zamykamy się, staramy się być tam, gdzie jesteśmy w stanie. Robimy, co w naszej mocy, by dać naszym podopiecznym wszystko, na co zasługują.

W tej chwili dług, to 9 tysięcy- to bieżące potrzeby, karma, usługi weterynaryjne. Czeka nas jeszcze operacja jednej z suczek przywiezionych z Ukrainy. Prosimy, nie bądźcie obojętni.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Iwona Tk - awatar

  Iwona Tk

  02.04.2017
  02.04.2017

  przygarnąć nie mogę ale wpłacić tak :)

 • Justyna - awatar

  Justyna

  20.03.2017
  20.03.2017

  dla Ludzi, którzy uratowali Cywila - nie zapomnijmy

 • Grażyna Kotyza - awatar

  Grażyna Kotyza

  20.03.2017
  20.03.2017

  Na zdrowie pieseczki i kotki <3

 • Grażyna Tańska - awatar

  Grażyna Tańska

  17.03.2017
  17.03.2017

  😀

1 451 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób

Wpłaty: 61

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta Chmielecka - awatar
Edyta Chmielecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Iwona Tk - awatar
Iwona Tk
30
Aleksandra Smolinska - awatar
Aleksandra Smolinska
50
Ula. - awatar
Ula.
5
Karolina - awatar
Karolina
30
Beata Falkowska - awatar
Beata Falkowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij