Nasze Stowarzyszenie  działa od 2008 roku. Powstało z inicjatywy ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt. Bardzo szybko po zawiązaniu stowarzyszenia, powstało przytulisko dla zwierząt w miejscowości Lepno. Trudne początki, szukanie sponsorów, brak pieniędzy. Nie zniechęciło nas to do działania. Po około trzech latach, okazało się, że brakuje miejsca  i trzeba pomyśleć o większym lokum, dlatego też przenieśliśmy nasze przytulisko na teren Pasłęka. Stało się to dzięki pomocy władz Miasta i Gminy Pasłęk. W tym czasie uratowaliśmy ok.400 psów, bezdomnych, chorych, okaleczonych, porzuconych. Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w sądzie

Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt. Dzięki nam, domy znalazło wiele zwierząt dlatego, że działamy na forach internetowych i propagujemy adopcję psów i innych zwierząt wśród  internautów. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi, wielkiego serca.

Dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt, często przywiązanych do drzew lub wyrzuconym z jadącego samochodu, które w jakikolwiek sposób mogą i chciałyby pomóc zwierzętom w godnym oczekiwaniu na swoich nowych, kochanych właścicieli. Obrońcy Praw Zwierząt dziękują za zrozumienie i każde, choćby najmniejsze wsparcie (nie tylko finansowe) w imieniu własnym i tych czworonożnych najbardziej pokrzywdzonych.


Nadszedł ciężki czas- faktury się nawarstwiają, zadłużenie rośnie- w tej chwili to około 9 tysięcy złotych. Rzadko prosimy o pomoc finansową, tym razem musimy. 

Nasze działania nie ograniczają się do naszego terenu- przyjmujemy do siebie zwierzęta, które w innych miejscach nie miałyby racji bytu, przyjmujemy te, które często określane są mianem nieadopcyjnych, przyjęliśmy do siebie nawet psy z Ukrainy, ze strefy wojny- psy bez łap, nieutrzymujące czynności fizjologicznych.  Nie zamykamy się, staramy się być tam, gdzie jesteśmy w stanie. Robimy, co w naszej mocy, by dać naszym podopiecznym wszystko, na co zasługują.

W tej chwili dług, to 9 tysięcy- to bieżące potrzeby, karma, usługi weterynaryjne. Czeka nas jeszcze operacja jednej z suczek przywiezionych z Ukrainy. Prosimy, nie bądźcie obojętni.


Komentarze

 • Iwona Tk - awatar

  Iwona Tk

  02.04.17
  02.04.17

  przygarnąć nie mogę ale wpłacić tak :)

 • Justyna - awatar

  Justyna

  20.03.17
  20.03.17

  dla Ludzi, którzy uratowali Cywila - nie zapomnijmy

 • Grażyna Kotyza - awatar

  Grażyna Kotyza

  20.03.17
  20.03.17

  Na zdrowie pieseczki i kotki <3

 • Grażyna Tańska - awatar

  Grażyna Tańska

  17.03.17
  17.03.17

  😀

Wpłaty - 61

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Edyta Chmielecka - awatar
50
Edyta Chmielecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
3
Anonimowy Darczyńca
Iwona Tk - awatar
30
Iwona Tk
Aleksandra Smolinska - awatar
50
Aleksandra Smolinska
Ula. - awatar
5
Ula.
Karolina - awatar
30
Karolina
Beata Falkowska - awatar
10
Beata Falkowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij