Zbiórka Dziecko porzucone jak śmieć - zdjęcie główne

Dziecko porzucone jak śmieć

4 491 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Niedziela 14 maja. Część z Was spędza ten czas z rodziną, na działce, w domu. Relaks. Każdemu się należy, życie jest takie krótkie. W tym czasie jakiś człowiek wyrzuca z auta dwa psiaki, kolejny kierowca błąkające się po jezdni szczenię potrąca ...i jedzie dalej. To tylko pies - to tylko śmieć. Ludzie są ohydni! Znajdujemy te dwa nieszczęścia - trafiają na cito do weta zewnętrznego. Dorosły Pan Pies jest jest poobijany, nic mu nie będzie,miał farta, jedzie do schroniska.Ale szczenię, dziecko psie, dziewczynka ma złamaną nogę. Trafia do całodobowej kliniki Elwet w Warszawie....MUSIMY UZBIERAĆ NA OPERACJĘ! Szacowany koszt ok. 2 000zł*
Po wstępnych oględzinach wychodzi złamanie kości udowej, sunia jest na lekach przeciwbólowych, aby nie wyła z bólu. Rozumiecie to? Ktoś po prostu pojechał dalej!!!
Sunia nie będzie wymagać hospitalizacji w szpitalu, musi być za to klatkowana (kennel) - czyli ograniczenia ruchu, tak sunia będzie wariować w klatce, ale niestety to dla jej dobra, żeby bez komplikacji szybko wyzdrowiała.
Jeśli nie będzie chętnych domów tymczasowych, będzie musiała przebywać w schronisku - Warszawo! Czy znajdzie się ktoś z Was, kto podejmie walkę o zdrowie suni?
Jednemu człowiekowi zawsze jest łatwiej dać lepszą opieką jednemu psu, niż kilku ludziom 200 psom. Pomóżcie! Pisz [email protected]

Faktura nr 1 (wizyta u weterynarza z sunia i tata):Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  03.07.2018
  03.07.2018

  Lilka w pełni sił. Radosny, energiczny szczeniak. Cały czas szuka domu.
  Zachęcamy Państwa również bardzo serdecznie do wsparcia zbiórki https://pomagam.pl/psyzeschroniska Dadi jej tata niestety musiał zostać poddany operacji więzadła krzyżowego....

  Zdjęcie aktualizacji 16 996

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2018
  16.05.2018

  Suniu zdrowiej, ten zwyrodnialec, który cię wyrzucił - to on jest śmieciem!

 • Izabela Małecka - awatar

  Izabela Małecka

  16.05.2018
  16.05.2018

  Zdrowiej psinko. Powodzenia. :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2018
  15.05.2018

  Powodzenia i wytrwałości w pomaganiu

 • Anja - awatar

  Anja

  15.05.2018
  15.05.2018

  dużo zdrowia pieseczku...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2018
  14.05.2018

  Powodzenia❤

4 491 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Wpłaty: 201

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renia - awatar
Renia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lisa - awatar
Lisa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij