Zbiórka Psy z chatki - zdjęcie główne

Psy z chatki

0 zł  z 3 000 zł (Cel)

Czasami jedna interwencja zmienia sytuację diametralnie. Tak stało się tego dnia. Trafiło do nas kilkanaście psów z jednej posesji:( Od grudnia nie umiemy sobie poradzić finansowo z powodu tej ekipy. Na te chwilę sam rachunek za hotel za styczeń i luty to kwota 2271zł. Każdego psa trzeba było zaszczepić a suki wysterylizować. Tamten rok cudem udało się uregulować. Psiaki w większości były nie adopcyjne. Dziewiątka w tym młodziki i szczeniaki już w nowych domach. Z piętnastu psów zostało nam sześć. Same dziewczynki. Wszystkie zlęknione mniej lub bardziej. Bardzo prosimy o pomoc dla tej gromadki. Przedstawiamy Wam po kolei wszystkie sunie. Imiona zamieściliśmy na zdjęciach. Poniżej opisy suczek. Szukamy domów tymczasowych - bo w hotelach one nie zrobią postępów. Potrzebujemy wsparcia finansowego na opłacenie rachunków za hotel, karmę, szczepienia i sterylizację.

My bardzo chcemy pomóc kolejnym psom, ale póki te wystraszone nie pójdą do domów mamy związane ręce  

Prosimy o pomoc... po naszym apelu w styczniu na konto Fundacji wpłynęła tylko jedna wpłata od pana Tomasza K. na kwotę 50zł i tyle mamy aktualnie środków na te pieski   Wydatki natomiast już przekroczyły 3 tysiące zł, na koniec marca nie będziemy w stanie opłacić ich pobytu.

1. Fiszka - Ma dwa lata, jest wysterylizowana. Ona najgorzej znosiła warunki hotelowe, w największe mrozy nie wchodził nawet do budy, siedziała na daszku i trzęsła się ze strachu, nie było z nią kontaktu. W domu tymczasowym tak wspaniale się otwarła, że to teraz zupełnie inny pies. Fiszka niestety ma tymczas tylko do niedzieli! Błagamy Was na kolanach o dom tymczasowy dla niej.

2. Felka - ma 10 miesięcy, jest w trakcie cieczki. Mieszka w domu tymczasowym , który może opiekować się nią jeszcze tylko do 15 marca. Potem będzie musiała wrócić do hotelu i cała praca pójdzie na marne. Felcia chodzi na smyczy, zna zasady mieszkania w domu... wracając do hotelu uwsteczni się  

3. Rechotka. Ma 4 lata, jest wysterylizowana. Z nią nie ma juz praktycznie żadnych problemów. Jeszcze boi się na spacerkach i nie jest możliwe spuszczenie ze smyczy na otwarym terenie, ale psinka swietnie radzi sobie w domu tymczasowym u Pani Ady  . Rechocia jest wysterylizowana, w domu jest bardzo grzeczna, nie brudzi, nie niszczy, nie hałasuje. Uwielbia pieszczoty i na pewno szybko zkradnie serce nowym właścicielom.

4. Furia - ma 10 miesięcy, jest wysterylizowana. Boi się bardzo, ma jeszcze kłopot z chodzeniem na smyczy. JEst łągodna ale mocno zlękniona. Pilnie potrzebuje domu tycmzasowego, najlepiej z kawałkiej ogródka, żeby nie stersować jej smyczą. Mieszka w hotelu na Cisiu i warunki kojcowe wyraźnie jej nie służą.

5. Frezja ma 10 miesięcy, w środę zostałą wysterylizowana, trafiła na dwa dni do domu tymczasowego i od razu zaczęła się otwierać, nawet chce się bawić z innymi psami. Frezja w hotelu boi się i ucieka przed ludźmi, w tymczasie pozwala się głaskać, niestety nie może tam zostać:( Kolejna pilna sunia do domu tymczasowego.

6. Zuzia - dwuletnia wysterylizowana sunia. Otwiera się po malutku. Pozwala dotykać ale jeszcze nie chodzi na smyczy. Potrzebuje tymczasu z ogródkiem.

Pomożecie dziewczynkom?

strona internetowa: http://psiaduszka.pl/

strona fb: https://www.facebook.com/PsiaDuszka/?ref=ts&fref=ts&qsefr=1

0 zł  z 3 000 zł (Cel)

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij