Zbiórka "Dramat psów z Jani" - zdjęcie główne

"Dramat psów z Jani"

5 340 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osobyDostaliśmy zgłoszenie, że na jednej z pobliskich wsi, pewna kobieta trzyma w zamknięciu zaniedbane psy. Na miejscu zastaliśmy okropny widok, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom, ponieważ to co tam zobaczyliśmy minęło się z naszymi najmniejszymi wyobrażeniami. Psy zamknięte w chlewie i w domu, bez możliwości wyjścia na zewnątrz. Zapewne były tak trzymane przez całe swoje życie. Po kilku godzinach udało nam się złapać zwierzaki, których łącznie było piętnaście. Serca nam się krajały kiedy na nie patrzyliśmy

 Gołym okiem można było zauważyć, że coś jest z nimi nie tak. Wszystkie bardzo wychudzone, zapchlone i pokołtunione. Całe w strupach i krwi uszy większości czworonogów były zjadane żywcem przez muchy. Choć zwierzaki strasznie dzikie, pragną kontaktu z ludźmi, lecz po prostu się boją, prawdopodobnie przez warunki w jakich żyły, oraz małą znajomość z człowiekiem. Kilka z nich jest chorych na epilepsję, nowotwór, a jeszcze inne na serce.

Dodatkowo wszystkim już w podeszłym wieku psiakom dolega choroba stawów. W schronisku dopiero po kilku kąpielach udało nam się pozbyć śmierdzącego zapachu, który czuć było na kilometr.

Ciężko myśleć co jeszcze te psy musiały przeżyć przez te wszystkie lata. Ze względu na liczne choroby, które dolegają czworonogom chcielibyśmy prosić Państwa o datki, które umożliwią kupno potrzebnych leków, a także zapewnienie wielu badań. Będziemy wdzięczni za każdy pomoc okazaną z Państwa strony. Z góry dziękujemy.


Teraz pod naszą opieką walczymy o ich zdrowie i o to by nauczyły się żyć na nowo. Tak by mogły przeżyć lepsze dni w prawdziwym domu.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2016
  12.12.2016

  Kasia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2016
  05.12.2016

  Dużo zdrowia dla Psiuniów oby w końcu uśmiechnęło się do nich szczęście..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2016
  03.12.2016

  Biedulki! Oby juz wam sie zylo lepiej.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2016
  28.11.2016

  biedne piesiolki :(

 • Magdalena Ziemann - awatar

  Magdalena Ziemann

  26.11.2016
  26.11.2016

  Ludziska pomagajmy !!!!

5 340 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Gosia - awatar
Gosia
5
Sławka Preising-Adamczyk - awatar
Sławka Preising-Adamczyk
100
Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Moni - awatar
Moni
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij