Zbiórka "Dramat psów z Jani" - zdjęcie główne

"Dramat psów z Jani"

5 340 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osobyDostaliśmy zgłoszenie, że na jednej z pobliskich wsi, pewna kobieta trzyma w zamknięciu zaniedbane psy. Na miejscu zastaliśmy okropny widok, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom, ponieważ to co tam zobaczyliśmy minęło się z naszymi najmniejszymi wyobrażeniami. Psy zamknięte w chlewie i w domu, bez możliwości wyjścia na zewnątrz. Zapewne były tak trzymane przez całe swoje życie. Po kilku godzinach udało nam się złapać zwierzaki, których łącznie było piętnaście. Serca nam się krajały kiedy na nie patrzyliśmy

 Gołym okiem można było zauważyć, że coś jest z nimi nie tak. Wszystkie bardzo wychudzone, zapchlone i pokołtunione. Całe w strupach i krwi uszy większości czworonogów były zjadane żywcem przez muchy. Choć zwierzaki strasznie dzikie, pragną kontaktu z ludźmi, lecz po prostu się boją, prawdopodobnie przez warunki w jakich żyły, oraz małą znajomość z człowiekiem. Kilka z nich jest chorych na epilepsję, nowotwór, a jeszcze inne na serce.

Dodatkowo wszystkim już w podeszłym wieku psiakom dolega choroba stawów. W schronisku dopiero po kilku kąpielach udało nam się pozbyć śmierdzącego zapachu, który czuć było na kilometr.

Ciężko myśleć co jeszcze te psy musiały przeżyć przez te wszystkie lata. Ze względu na liczne choroby, które dolegają czworonogom chcielibyśmy prosić Państwa o datki, które umożliwią kupno potrzebnych leków, a także zapewnienie wielu badań. Będziemy wdzięczni za każdy pomoc okazaną z Państwa strony. Z góry dziękujemy.


Teraz pod naszą opieką walczymy o ich zdrowie i o to by nauczyły się żyć na nowo. Tak by mogły przeżyć lepsze dni w prawdziwym domu.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2016
  12.12.2016

  Kasia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2016
  05.12.2016

  Dużo zdrowia dla Psiuniów oby w końcu uśmiechnęło się do nich szczęście..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2016
  03.12.2016

  Biedulki! Oby juz wam sie zylo lepiej.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2016
  28.11.2016

  biedne piesiolki :(

 • Magdalena Ziemann - awatar

  Magdalena Ziemann

  26.11.2016
  26.11.2016

  Ludziska pomagajmy !!!!

5 340 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Gosia - awatar
Gosia
5
Sławka Preising-Adamczyk - awatar
Sławka Preising-Adamczyk
100
Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Moni - awatar
Moni
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij