Zbiórka Zawieszone ziemniaki - zdjęcie główne

Zawieszone ziemniaki

2 140 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Tomaszewska - awatar

Basia Tomaszewska

Organizator zbiórki

Ta zbiórka jest prowadzona głównie na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka w Chełmnie i Bydgoszczy, ale pośrednio wspiera również innych potrzebujących z tamtego rejonu.


(jest) „czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono” Koh 3,2

 A jak się wyrwie, to trzeba coś z tym zrobić!

I można zrobić coś dobrego!


Weź udział w akcji ZAWIESZONE ZIEMNIAKI https://m.facebook.com/zawieszoneziemniaki/ i „upiecz dwa ziemniaki na jednym ogniu” tzn. pomóż Paulinie i Mikołajowi (rolnikom z ziemi kujawskiej) oraz potrzebującym ludziom.

Mikołaj to mój brat. Wiosną razem z żoną posadzili ziemniaki. A później okazało się, że umówiony nabywca dostarczający je do szkoły, ziemniaków nie potrzebuje :( Dlaczego? COVID = zamknięte klasy szkolne = mniej obiadów w szkole… Efekt? Rolnik z kilkunastoma tonami ziemniaków na polu...

Takie sytuacje to okazja, żeby ruszyć głową i znaleźć nieoczywiste rozwiązanie czyli akcja ZAWIESZONE ZIEMNIAKI.

Angażując się w pomoc Paulinie i Mikołajowi - pomagasz również potrzebującym np. dzieciom niepełnosprawnym, samotnym matkom. Jak? Płacisz za ziemniaki, a rolnik przekaże je instytucjom, które na co dzień realnie opiekują się tymi ludźmi.

 

Pierwsza tura ziemniaków z tej akcji w listopadzie trafiła do Rodzinnych Domów Dziecka w Bydgoszczy i Chełmnie oraz do potrzebujących z tamtej okolicy. Zbieramy na kolejny transport.

Jeśli wolisz wesprzeć inne ośrodki, zapraszam tutaj:

https://pomagam.pl/pyry2

https://pomagam.pl/pyry3

https://pomagam.pl/pyry4 

https://pomagam.pl/pyry5

https://pomagam.pl/pyry6


W jaki sposób można pomóc?

1) Przekazać nam namiary na ośrodki świadczące pomoc np. Domy Pomocy Społecznej zajmujące się niepełnosprawnymi dziećmi, Domy Samotnej Matki i inne instytucje, które z otwartymi ramionami przyjmą ziemniaki w dużych ilościach. Skontaktujemy się z nimi, aby ustalić kiedy i ile ziemniaków mamy im dostarczyć.


2) Wspierać finansowo ZAWIESZONE ZIEMNIAKI.


3) Zakładać analogiczne zbiórki np. na pomagam.pl - to bardzo ważne! Jeśli możesz - zrób taką akcję pod swoim patronatem - dotrzemy do większej liczby osób, które mogłyby pomóc.


4) Zachęcić znajomych do wsparcia projektu.

 https://m.facebook.com/zawieszoneziemniaki/

*********


Czy i które ośrodki otrzymają takie wsparcie,  zależy również od Ciebie!                                  Włącz się do akcji!


Serdeczne dzięki!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 140 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Tomaszewska - awatar

Basia Tomaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Beata Godek - awatar
Beata Godek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
20
Miśka - awatar
Miśka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij