Szczecińskie koty z lotniska

3 800 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Iza Stachowicz -Mazur - awatar

Iza Stachowicz -Mazur

Organizator zbiórki

Nasza historia jest zwykła i niezwykła.Zwykłe jest miejsce, dawne lotnisko  w Szczecinie, w tej chwili raczej złomowisko, na terenie którego koczują bezdomne koty.Bardzo chcemy  dać im schronienie na zimę w postaci zabezpieczenia przed deszczem i śniegiem stojących tam zabudowań (dach/drzwi), postawić ocieplane, styropianowe i drewniane budki.Potrzebujemy środków na materiały do tego celu przeznaczone (styropian, koce, polarowe ścinki, folia budowlana ) karmę, leczenie, późniejszą sterylizację kotów. Bez tego nie przeżyją.Oczywiście sprawa została zgłoszona do TOZ,  ale  nic nie dzieje się natychmiast.Te najbardziej potrzebujace z chorymi oczkami zostały stamtąd zabrane i poddane leczeniu. Na co dzień kotami opiekuje się niezwykła osoba-  pani Iza, która codziennie pokonuje na rowerze znaczną odległość i finansuje najpilniejsze potrzeby  z własnych, prywatnych  środków i datków kilku znajomych osób. Jednak aby zapewnić tym zwierzętom godziwe warunki trzeba uzbierać znaczną kwotę.Pani Iza ma pod opieką także własną, sporą gromadkę  kotów . Kociaki z lotniska tak bardzo czekają na wyciągniętą dłoń, na coś do jedzenia, na ciepłe i suche schronienie! Nawet niewielkie datki pomogą poprawić ich los. Dziękujemy w ich imieniu za każdą kwotę:)

Więcej zdjęć  w wątku Koty lotnisko .Tak tam dalej być nie może


https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=194200


Aktualności


 • Iza Stachowicz -Mazur - awatar

  Iza Stachowicz -Mazur

  09.04.20
  09.04.20

  Dzisiaj, w ostatnim odcinku zbiórki przedstawię Wam Pereła. Widzę to tak : jedni mieszkańcy przyszli coś zjeść , inni nawiązują towarzyskie kontakty w okolicy :-) jeszcze inni szukają wrażeń. Wiosna ! Ten Pereł, chłopak .Nie ta Perła, dziewczyna.Jasne futerko w brązowe łatki, dwukolorowy nos i piękne niebieskie oczy.Coś tu z dala pachnie kocią arystokracją! Półficjalnie kot pana Mirka, mieszkańca Lotniska, nieoficjalnie -rezydent. Kiedyś Damian napisał o nim tak:"Pereł czeka na jedzonko już na ścieżce. Podbiega i zaczepia żeby coś dać- to coś to najlepiej najlepsze co ze sobą mam. Potem zjada w pospiechu i leci w drugie miejsce, gdzie też trzeba mu coś dać. Tutaj to już mogą być chrupeczki. A potem to leci w miejsce grupowego karmienia... żeby sprawdzić, czy Ktoś nie dostał czegoś lepszego niż on. Ogólnie dobrze dogaduje się z innymi kotami, ale jest ostrożny i obserwuje tymi swoimi niebieskimi ślepiami, czy ten kto idzie ma dobre, czy złe zamiary(...)"Czyli 100% kota w kocie :)

Komentarze


 • Agnieszka Zaluska - awatar

  Agnieszka Zaluska

  12.11.19
  12.11.19

  Pozdrawiam Was najcieplej.

  • Iza Stachowicz -Mazur - awatar

   Iza Stachowicz -Mazur - Organizator zbiórki

   13.11.19
   13.11.19

   Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu czterech łapek !

3 800 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Iza Stachowicz -Mazur - awatar

Iza Stachowicz -Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kocia plazma - awatar
Kocia plazma
50
Cindy - awatar
Cindy
30
pibon - awatar
pibon
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Kocia plazma - awatar
Kocia plazma
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
inezka - awatar
inezka
20
Agnieszka Załuska - awatar
Agnieszka Załuska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij