Szczecińskie koty z lotniska

3 800 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Iza Stachowicz -Mazur - awatar

Iza Stachowicz -Mazur

Organizator zbiórki

Nasza historia jest zwykła i niezwykła.Zwykłe jest miejsce, dawne lotnisko  w Szczecinie, w tej chwili raczej złomowisko, na terenie którego koczują bezdomne koty.Bardzo chcemy  dać im schronienie na zimę w postaci zabezpieczenia przed deszczem i śniegiem stojących tam zabudowań (dach/drzwi), postawić ocieplane, styropianowe i drewniane budki.Potrzebujemy środków na materiały do tego celu przeznaczone (styropian, koce, polarowe ścinki, folia budowlana ) karmę, leczenie, późniejszą sterylizację kotów. Bez tego nie przeżyją.Oczywiście sprawa została zgłoszona do TOZ,  ale  nic nie dzieje się natychmiast.Te najbardziej potrzebujace z chorymi oczkami zostały stamtąd zabrane i poddane leczeniu. Na co dzień kotami opiekuje się niezwykła osoba-  pani Iza, która codziennie pokonuje na rowerze znaczną odległość i finansuje najpilniejsze potrzeby  z własnych, prywatnych  środków i datków kilku znajomych osób. Jednak aby zapewnić tym zwierzętom godziwe warunki trzeba uzbierać znaczną kwotę.Pani Iza ma pod opieką także własną, sporą gromadkę  kotów . Kociaki z lotniska tak bardzo czekają na wyciągniętą dłoń, na coś do jedzenia, na ciepłe i suche schronienie! Nawet niewielkie datki pomogą poprawić ich los. Dziękujemy w ich imieniu za każdą kwotę:)

Więcej zdjęć  w wątku Koty lotnisko .Tak tam dalej być nie może


https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=194200


Aktualizacje


 • Iza Stachowicz -Mazur - awatar

  Iza Stachowicz -Mazur

  09.04.2020
  09.04.2020

  Dzisiaj, w ostatnim odcinku zbiórki przedstawię Wam Pereła. Widzę to tak : jedni mieszkańcy przyszli coś zjeść , inni nawiązują towarzyskie kontakty w okolicy :-) jeszcze inni szukają wrażeń. Wiosna ! Ten Pereł, chłopak .Nie ta Perła, dziewczyna.Jasne futerko w brązowe łatki, dwukolorowy nos i piękne niebieskie oczy.Coś tu z dala pachnie kocią arystokracją! Półficjalnie kot pana Mirka, mieszkańca Lotniska, nieoficjalnie -rezydent. Kiedyś Damian napisał o nim tak:"Pereł czeka na jedzonko już na ścieżce. Podbiega i zaczepia żeby coś dać- to coś to najlepiej najlepsze co ze sobą mam. Potem zjada w pospiechu i leci w drugie miejsce, gdzie też trzeba mu coś dać. Tutaj to już mogą być chrupeczki. A potem to leci w miejsce grupowego karmienia... żeby sprawdzić, czy Ktoś nie dostał czegoś lepszego niż on. Ogólnie dobrze dogaduje się z innymi kotami, ale jest ostrożny i obserwuje tymi swoimi niebieskimi ślepiami, czy ten kto idzie ma dobre, czy złe zamiary(...)"Czyli 100% kota w kocie :)

Komentarze


 • Agnieszka Zaluska - awatar

  Agnieszka Zaluska

  12.11.2019
  12.11.2019

  Pozdrawiam Was najcieplej.

  • Iza Stachowicz -Mazur - awatar

   Iza Stachowicz -Mazur - Organizator zbiórki

   13.11.2019
   13.11.2019

   Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu czterech łapek !

3 800 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Iza Stachowicz -Mazur - awatar

Iza Stachowicz -Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kocia plazma - awatar
Kocia plazma
50
Cindy - awatar
Cindy
30
pibon - awatar
pibon
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Kocia plazma - awatar
Kocia plazma
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
inezka - awatar
inezka
20
Agnieszka Załuska - awatar
Agnieszka Załuska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij