Zbiórka Przerażony i zaniedbany. - zdjęcie główne

Przerażony i zaniedbany.

956 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Kasia Hydzik - awatar

Kasia Hydzik

Organizator zbiórki

Kim trzeba być żeby doprowadzić żywą istotę do takiego stanu?

Spójrzcie sami, taką oto biedę znalazłam w nocy. 

Kot był w fatalnym stanie nie dość że przemoczony i zziębnięty to głodny do granic możliwości. Z początku nieufny, ale głód przekonał go do podejścia. Udało się go złapać i przetransportować do domu gdzie dopiero w świetle przekonałam się w jak złym jest stanie. 

W pierwszej kolejności zajęłam się wyciąganiem kleszczy, byłam przerażona ich ilością. Nigdy dotąd nie widziałam tylu pasożytów na tak małym ciałku. Masa kleszczy wbitych w skórę, a drugie tyle szukających miejsca do zagnieżdżenia. Gdy udało się zdjąć z niego większość nieproszonych gości zajęłam się sierścią, która była tak sfilcowana, że przypominała skorupę, a nie okrywę włosową. Starałam się delikatnie mu to wyciąć bo musiał odczuwać przez to nie mały dyskomfort. 

Bez chwili zastanowienia skontaktowałam się z niezawodną Panią weterynarz, która powiedziała, ze już szykuje dla niego miejsce w przychodni DrWet w Warszawie.

Zawiozłam go tam i na miejscu wraz z wspaniałym zespołem weterynaryjnym dalej walczyliśmy z kleszczami, które wychodziły spod sfilcowanej skorupy.  

Wstępna diagnoza: wyniszczony, odwodniony, blady, problemy dermatologiczne. Czekamy na wyniki badań. Lekarze mówią ze może wcale nie być taki stary może to tylko niedożywienie i te cholerne kleszcze- czas pokaże. Kocurek (jak się okazało po wycięciu kołtunów) bardzo cierpliwie znosi wszystkie zabiegi, ale dalej walczy o życie. 

W przychodni czeka na podstawowe badania i testy białaczkowe oraz kastrację co pozwoli mu znaleźć odpowiedni dom tymczasowy lub stały. 

Tutaj kieruje prośbę do Was o pomoc w zebraniu kwoty, która pokryłaby koszt leczenia i kastracji. Niestety sama jestem studentką, a na swoim utrzymaniu mam 3 koty i psa przez co nie jestem w stanie pokryć kosztów wszystkich niezbędnych zabiegów. 

Będę walczyć, znajdę mu najwspanialszy dom ale potrzebuje pomocy w ogłaszaniu i leczeniu NIE CHCE ABY TRAFIŁ DO SCHRONISKA. Tylko czasem kończy się metraż mieszkania, czasem kończą się środki finansowe i z czasem kończy się nadzieja...

Komentarze


 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  01.06.2019
  01.06.2019

  Zdrowiej słonko!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.05.2019
  27.05.2019

  Trzymam kciuki!

 • Lisa - awatar

  Lisa

  26.05.2019
  26.05.2019

  Powodzenia

956 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Kasia Hydzik - awatar

Kasia Hydzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ewa s. - awatar
ewa s.
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna - awatar
Grażyna
86
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Atna - awatar
Atna
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij