Zbiórka Pomóżmy Suni Alaskan Malamute ! - zdjęcie główne

Pomóżmy Suni Alaskan Malamute !

201 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Kochani, sunia Alaska w potrzebie!

Alaska jest młodą, dzielną suczką w typie rasy alaskan malamute. W czasie świąt wielkanocnych, kiedy wszyscy beztrosko spędzali czas w gronie rodziny, biesiadując przy wspólnym stole... ona walczyła o życie. 

Sunieczka została znaleziona pod targowiskiem. Nie miała siły wstać na łapy, miała tonę kleszczy i jak się okazało, prawie 40 stopni gorączki i bardzo rozwiniętą babeszjozę. Spośród kilkuset osób, które mijały ją pod targowiskiem, tylko jedna Pani przystanęła, pomyślała i zadzwoniła do nas. 

Alaska dzielnie zniosła leczenie, choć przez 3 pierwsze dni jej sytuacja była bardzo niepewna. Sunia dosłownie przelewała się nam przez ręce. Wszystkie zastrzyki, kroplówki, wkłucia znosiła bez żadnej reakcji. 

Oceńcie różnicę. Zdjęcie z lecznicy weterynaryjnej w drugiej dobie leczenia.

 Wczoraj nadszedł dzień, w którym powitaliśmy małą wśród żywych :)

Leczenie wygenerowało duży koszt, bo Alaska jest dużym psem, a to jeszcze nie koniec. Musimy powtórzyć morfologię, wysterylizować suczkę, odkarmić, zaszczepić, zachipować, zaopiekować do czasu znalezienia  dobrego domu.

Zdjęcie z dzisiejszego spaceru: 

Wszystko to generuje koszty, których nie jesteśmy w stanie pokryć bez Waszej pomocy.


Chcemy podarować małej lepsze życie, gdyż jej poprzednia właścicielka nie potrafiła zadbać o nią należycie.

Od sąsiadów dowiedzieliśmy się, że suczka błąka się po wsi tygodniami, bo notorycznie wypuszczana jest z podwórka. Nam właścicielka powiedziała, że miesiąc temu RÓWNIEŻ leczyła TĘ SAMĄ suczkę z babeszjozy!!! Nie zabezpieczyła jej nawet przed kleszczami i ponownie naraziła na śmierć! Ponadto, nie chce zapłacić za leczenie i zabiegi, bo te pieniądze woli przeznaczyć dla swojego dziecka- tak mówiła.

Cóż. Czy pomożecie nam w ratowaniu suni? Przed kleszczami, niechcianymi ciążami i bezdomnością? Czy pomożecie nam znależc jej dom, w którym stanie się członkiem rodziny?W którym będzie przypilnowana, kochana i odpowiedzialnie zaopiekowana? 

To dla nas bardzo ważne.

Prosimy.


201 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
..... - awatar
.....
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij