Wycieńczony Felek prosi o pomoc!

3 181 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób

Felek ostatkiem sił prosi o światełko nadziei – pomóżcie nam uratować mu życie!

„Zwierzę nie jest rzeczą” – to hasło, z którym maszerowaliśmy wielokrotnie w wielu miejscach Polski.
Szliśmy z nim nie tylko na sztandarach, ale i w sercu, każdy kto widział cierpienie zwierząt wie jak wielka jest potrzeba głoszenia tak prostego sloganu.

Niestety, kolejny raz okazuje się, że wielu ludzi traktuje zwierzęta jako ozdobę. Właśnie tak zaczyna się historia Felicjana… dodatek do domu i ogródka, porzucony przez kolejnych ludzi, „zbędny” i spisany na straty.

Choć służył wiernie i bronił domostwa przed złodziejami i nieproszonymi gośćmi, został potraktowany jak zużyty przedmiot, zapomniany jak zeszłoroczny śnieg… zamiast być członkiem rodziny, zawiązany łańcuch był jego towarzyszem, a ból stawów i pusty żołądek to jego codzienność, nie wspominając o wizycie lekarza wet., który był mu przecież tak potrzebny.


Nie wiemy już co nas przytłacza, czy to nadal smutek, czy już tylko zwykła złość patrząc na kolejny przypadek takiego traktowania zwierząt. Pytamy siebie i Was, jak długo jeszcze?! Ile trzeba by ludzie zrozumieli, że należy być po prostu przyzwoitym w stosunku do zwierząt. One nie potrzebują wiele, miska z jedzeniem, woda, dach nad głową i trochę ciepła… płynącego z serca, chociaż odrobinkę.


Dziś Felek jest z nami, karmimy go specjalistyczną karmą, często siedzi przy kaloryferze, chodzimy z nim na powolne spacery, gdzie prostuje swoje zmęczone nogi. Czasem przysiada, tak po prostu by odpocząć, spojrzeć na ludzi, których nie zna. Ciągle jest niepewny, co dalej ? Możemy się tylko domyślać, co o nas myśli… pewnie zastanawia się „czy oni też mnie zostawią i zagłodzą?”.

My go oczywiście nie opuścimy i wynagrodzimy straszne chwile!
Felicjan niestety jest chory, przez wiele zaniedbań jego nerki są w złym stanie. Lekarz zalecił antybiotyki oraz dietę opartą na Royal Canin Gastrointestinal

Felek dzielnie znosi kolejne badania, a jego upór w powrocie do zdrowia jest ogromny! Niestety leczenie Felicjana pożera środki w tempie ekspresowym, dlatego jesteśmy zmuszeni prosić Was o pomoc… Wiemy, że wy też go nie zostawicie!

Więcej zdjęć zobaczycie tutaj: http://otoz.pl/felek-ostatkiem-sil-prosi-was-o-swiatelko-n…/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2016
  19.12.2016

  Zdrówka kochany Piesku:)

 • Aga Sami - awatar

  Aga Sami

  19.12.2016
  19.12.2016

  Brak słów :(Zdrowiej piesku

 • Iza Izabela - awatar

  Iza Izabela

  19.12.2016
  19.12.2016

  Powodzenia biedaczku ;-(

 • Daria Jaszczurka Błaszczyk - awatar

  Daria Jaszczurka Błaszczyk

  19.12.2016
  19.12.2016

  Oby Ci się udało piesku.

 • Ruda - awatar

  Ruda

  19.12.2016
  19.12.2016

  Juz poszlo ;-)

3 181 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób

Wpłaty: 66

Dominika Czaramaga - awatar
Dominika Czaramaga
10
Karolina Knyziak - awatar
Karolina Knyziak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Damian Chmielewski - awatar
Damian Chmielewski
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Natalia Gołyska - awatar
Natalia Gołyska
20
Hanna - awatar
Hanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij