Zbiórka Psia Rodzinka - zdjęcie główne

Psia Rodzinka

933 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Kamila Kłaptocz - awatar

Kamila Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla pewnej psiej rodzinki,  pozostawionej po śmierci właściciela. 

W samym centrum wsi stoi malutki domek gdzie mieszka 6 psiaków. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że są 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Teren wokół domu co prawda jest ogrodzony ale płot pozostawia wiele do życzenia.  Psiaki co jakiś czas przegryzają siatkę bądź podkopują się pod płotem i uciekają na ruchliwą drogę. Stwarzają tym samym zagrożenie dla siebie jak i dla osób przyjeżdżających przez główną drogę tej wsi. 

Psy są wylęknione i nieufne a w dodatku wszystkie suczki w ciąży. 

Wiedzieliśmy już, że najtrudniejsza praca dopiero przed nami. Trzeba ich jakoś przekonać do siebie i poszukać im dobrych domów.

Powoli, małymi krokami rozpoczeliśmy pracę z psami. Dziennie wozimy im gotowane jedzenie żeby jakoś je do siebie przekonać. 

W końcu jednemu z nich udało sie znaleźć fantastyczny nowy dom. Dwie sunie udało nam się odłowić. Zostały wysterylizowane a na czas rekonwalescencji umieszczone w hotelu dla zwierząt ( już grzeją dupki w nowych domach)

Została trójka. Niedostępna,  najstarsza sunia z rodu i dwóch ok 3- letnich chłopaków. Niestety to nie koniec niespodzianek. Najstarsza oszczeniła się na strychu ( na szczęście tylko 1 maluch)i  znów zrobiła się czwórka :( Dopiero po odchowaniu maluch ( znalazł swój dom) zabraliśmy matkę na sterylke i do hotelu.

Niestety wszystkie te zabiegi, odrobaczania, odpchlania, sterylki pochłonęły sporą część naszego budżetu, który i tak jest dosyć skromny.  

                                                                                   Pusty dom stał się miejscem schadzek dla ludzi nadużywających alkoholu dlatego jeździmy dziennie karmimy i sprawdzamy czy z nimi wszystko ok. 

Kwota którą ustawiliśmy jest wysoka ale wynika to z tego iż musimy mieć półroczne zabezpieczenie bo nasze konta są puste... 5 zł, 10 zł dla Nas to niewiele a dla tych psiaków to krok ku lepszej przyszłości dlatego bardzo Was prosimy o pomoc.

OGÓLNOPOLSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI OTOZ ANIMALS Inspektorat w Lublińcu


Dziękujemy


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Alex-andra Jankiewicz - awatar

    Alex-andra Jankiewicz

    21.06.2019
    21.06.2019

    ❤️❤️❤️

933 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Kamila Kłaptocz - awatar

Kamila Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

IwonaKoziolek - awatar
IwonaKoziolek
20
Jessica - awatar
Jessica
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Wichary - awatar
Monika Wichary
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij