Zbiórka Psia Rodzinka - zdjęcie główne

Psia Rodzinka

933 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Kłaptocz - awatar

Kamila Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla pewnej psiej rodzinki,  pozostawionej po śmierci właściciela. 

W samym centrum wsi stoi malutki domek gdzie mieszka 6 psiaków. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że są 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Teren wokół domu co prawda jest ogrodzony ale płot pozostawia wiele do życzenia.  Psiaki co jakiś czas przegryzają siatkę bądź podkopują się pod płotem i uciekają na ruchliwą drogę. Stwarzają tym samym zagrożenie dla siebie jak i dla osób przyjeżdżających przez główną drogę tej wsi. 

Psy są wylęknione i nieufne a w dodatku wszystkie suczki w ciąży. 

Wiedzieliśmy już, że najtrudniejsza praca dopiero przed nami. Trzeba ich jakoś przekonać do siebie i poszukać im dobrych domów.

Powoli, małymi krokami rozpoczeliśmy pracę z psami. Dziennie wozimy im gotowane jedzenie żeby jakoś je do siebie przekonać. 

W końcu jednemu z nich udało sie znaleźć fantastyczny nowy dom. Dwie sunie udało nam się odłowić. Zostały wysterylizowane a na czas rekonwalescencji umieszczone w hotelu dla zwierząt ( już grzeją dupki w nowych domach)

Została trójka. Niedostępna,  najstarsza sunia z rodu i dwóch ok 3- letnich chłopaków. Niestety to nie koniec niespodzianek. Najstarsza oszczeniła się na strychu ( na szczęście tylko 1 maluch)i  znów zrobiła się czwórka :( Dopiero po odchowaniu maluch ( znalazł swój dom) zabraliśmy matkę na sterylke i do hotelu.

Niestety wszystkie te zabiegi, odrobaczania, odpchlania, sterylki pochłonęły sporą część naszego budżetu, który i tak jest dosyć skromny.  

                                                                                   Pusty dom stał się miejscem schadzek dla ludzi nadużywających alkoholu dlatego jeździmy dziennie karmimy i sprawdzamy czy z nimi wszystko ok. 

Kwota którą ustawiliśmy jest wysoka ale wynika to z tego iż musimy mieć półroczne zabezpieczenie bo nasze konta są puste... 5 zł, 10 zł dla Nas to niewiele a dla tych psiaków to krok ku lepszej przyszłości dlatego bardzo Was prosimy o pomoc.

OGÓLNOPOLSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI OTOZ ANIMALS Inspektorat w Lublińcu


Dziękujemy


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Alex-andra Jankiewicz - awatar

    Alex-andra Jankiewicz

    21.06.19
    21.06.19

    ❤️❤️❤️

933 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Kłaptocz - awatar

Kamila Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

IwonaKoziolek - awatar
IwonaKoziolek
20
Jessica - awatar
Jessica
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Wichary - awatar
Monika Wichary
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij