Zbiórka Psia Rodzinka - zdjęcie główne

Psia Rodzinka

933 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kłaptocz - awatar

Kamila Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla pewnej psiej rodzinki,  pozostawionej po śmierci właściciela. 

W samym centrum wsi stoi malutki domek gdzie mieszka 6 psiaków. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że są 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Teren wokół domu co prawda jest ogrodzony ale płot pozostawia wiele do życzenia.  Psiaki co jakiś czas przegryzają siatkę bądź podkopują się pod płotem i uciekają na ruchliwą drogę. Stwarzają tym samym zagrożenie dla siebie jak i dla osób przyjeżdżających przez główną drogę tej wsi. 

Psy są wylęknione i nieufne a w dodatku wszystkie suczki w ciąży. 

Wiedzieliśmy już, że najtrudniejsza praca dopiero przed nami. Trzeba ich jakoś przekonać do siebie i poszukać im dobrych domów.

Powoli, małymi krokami rozpoczeliśmy pracę z psami. Dziennie wozimy im gotowane jedzenie żeby jakoś je do siebie przekonać. 

W końcu jednemu z nich udało sie znaleźć fantastyczny nowy dom. Dwie sunie udało nam się odłowić. Zostały wysterylizowane a na czas rekonwalescencji umieszczone w hotelu dla zwierząt ( już grzeją dupki w nowych domach)

Została trójka. Niedostępna,  najstarsza sunia z rodu i dwóch ok 3- letnich chłopaków. Niestety to nie koniec niespodzianek. Najstarsza oszczeniła się na strychu ( na szczęście tylko 1 maluch)i  znów zrobiła się czwórka :( Dopiero po odchowaniu maluch ( znalazł swój dom) zabraliśmy matkę na sterylke i do hotelu.

Niestety wszystkie te zabiegi, odrobaczania, odpchlania, sterylki pochłonęły sporą część naszego budżetu, który i tak jest dosyć skromny.  

                                                                                   Pusty dom stał się miejscem schadzek dla ludzi nadużywających alkoholu dlatego jeździmy dziennie karmimy i sprawdzamy czy z nimi wszystko ok. 

Kwota którą ustawiliśmy jest wysoka ale wynika to z tego iż musimy mieć półroczne zabezpieczenie bo nasze konta są puste... 5 zł, 10 zł dla Nas to niewiele a dla tych psiaków to krok ku lepszej przyszłości dlatego bardzo Was prosimy o pomoc.

OGÓLNOPOLSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI OTOZ ANIMALS Inspektorat w Lublińcu


Dziękujemy


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Alex-andra Jankiewicz - awatar

    Alex-andra Jankiewicz

    21.06.19
    21.06.19

    ❤️❤️❤️

933 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kłaptocz - awatar

Kamila Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

IwonaKoziolek - awatar
IwonaKoziolek
20
Jessica - awatar
Jessica
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Wichary - awatar
Monika Wichary
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij