Zbiórka Pomoc kotom spod Radomia! PP! - zdjęcie główne

Pomoc kotom spod Radomia! PP!

526 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Koty spod Radomia potrzebują Waszej pomocy!

W okolicy Radomia żyje stado składające się z ponad 20 kotów. Opiekuje się nimi pewna dobra duszyczka. Niestety ostatnio koty zaczęły chorować na panleukopenię. To śmiertelna choroba, która bardzo szybko rozprzestrzenia się w kocich skupiskach. Jeden kot umarł, a dwa kolejne są w ciężkim stanie.

Koszty związane z leczeniem przerosły opiekunkę, która obecnie nie ma nawet środków na jedzenie dla swoich podopiecznych. Pani jest załamana i dlatego zwróciła się o pomoc do różnych fundacji, tylko my odpowiedzieliśmy. Bez naszej pomocy nie będzie w stanie dalej karmić kotów i ich leczyć.

Koty z podradomskiego stada wymagają nie tylko leczenia, ale przede wszystkim zastosowania profilaktyki, czyli szczepień, aby choroba nie przenosiła się na inne osobniki. Potrzebne są również sterylizacje podrostków, bo starsze koty są już wysterylizowane.

Opiekunka mimo posiadania skromnych środków finansowych starała się kontrolować stan populacji swoich podopiecznych, ale w momencie, kiedy pojawiała się choroba i trzeba było ratować koty, na profilaktykę po prostu zabrakło. Bardzo chcemy pomóc tej kociej rodzinie. Poza tym wspólnie z panią karmicielką będziemy szukać dla nich domów.

Bardzo, bardzo prosimy Was o pomoc! Okażcie serce. Bez Was nie damy rady pomóc pani karmicielce i kotom, którymi się opiekuje. Nawet niewielka kwota wiele znaczy! Zebrane środki zostaną przeznaczone na sterylizacje, szczepienia i leczenie podradomskiego stada kotów.

DZIĘKUJEMY!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krokus - awatar

  Krokus

  14.05.2017
  14.05.2017

  Leczcie biedactwa

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   17.05.2017
   17.05.2017

   Dziękujemy!

 • Ilona - awatar

  Ilona

  19.04.2017
  19.04.2017

  Dużo zdrowia dla kociaków

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   24.04.2017
   24.04.2017

   Dziękujemy <3

 • Ilona - awatar

  Ilona

  13.03.2017
  13.03.2017

  Dużo zdrowia dla kociaków

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Serdecznie dziękujemy!

 • JOANNA - awatar

  JOANNA

  13.02.2017
  13.02.2017

  Powodzenia. Mam nadzieję, że uda się pomóc wszystkim kotkom :)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   15.02.2017
   15.02.2017

   Będziemy się starać ze wszystkich sił! Dziękujemy :)

526 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Krokus - awatar
Krokus
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ilona - awatar
Ilona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
HALINA ZLOCKA - awatar
HALINA ZLOCKA
50
Anonim z Krakowa - awatar
Anonim z Krakowa
25
Ilona - awatar
Ilona
50
Riri - awatar
Riri
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij