Zbiórka NIEWIDZIALNY RAMZES :( Pokochaj! - zdjęcie główne

NIEWIDZIALNY RAMZES :( Pokochaj!

105 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

OTO RAMZES :

Cześć! Jestem Ramzes! Od zawsze jestem NIEWIDZIALNY :( Wiem, swoim wyglądem zwykle wzbudzam strach, no i niechęć - bo przecież nie jestem tak piękny jak małe, słodkie, puchate kuleczki, które ledwo odrosły od ziemi i swoim urokiem, skradają serca setek chętnych na adopcję ludzi.. 

Takich psów jak ja - starych, często schorowanych i niechcianych są miliony. Ale ja - RAMZES jestem jeden! Mam jedno życie i chciałbym przeżyć je godnie... Bardzo chciałbym mieć swoich ludzi... Takich którzy rozumieją, że nie jestem już młody, że nie potrzebuję dużo ruchu, ale swój mały kącik i miłość, która wynagrodzi mi całe moje ciężkie życie. A uwierzcie, przeszedłem wiele.. Chcieli mnie uśpić, latami nie wychodziłem z kojca, jadłem pomyje wrzucane przez kraty.. Straszyli mnie kijem abym się od nich odsunął.. Przypięli mi łatkę agresywnego, ale ja wcale taki nie jestem! Tylko nikt nie chce dać mi szansy... Ja na prawdę jestem ufnym i cudownym psem! Zabijam jedynie nadmiarem miłości, której nie mam komu przelać! 

Mam około 7-8 lat, dokładnie już nie pamiętam, wyglądem przypominam nieco lwiątko, a właściwie potężnego lwa, bo mięśni mimo swojego wieku, mam co nie miara! 

Niestety jestem trochę chory :( Cierpię na nadpobudliwość mięśnia sercowego (podejrzewają u mnie, że to wada wrodzona) a jej następstwem jest zaburzenie krążenia wieńcowego oraz duszność płucna. Nie jest to straszna choroba, więc nie skreślaj mnie z jej powodu! Po prostu męczę się trochę szybciej niż inne pieski, no i nie mogą podać mi narkozy, bo mógłbym się już nie obudzić :( Z tego też powodu nie mogę zostać wykastrowany.

Mimo swojego nieco już podeszłego wieku, wciąż mam dużo ochoty i siły na zabawę! 

Uwielbiam się przytulać! 

Kiedyś lubiłem biegać tylko z suczkami, teraz akceptuję również wszystkie pieski. Mam też swojego ulubionego kumpla TOBIEGO, którego możecie poznać tutaj : https://www.facebook.com/events/640201692834296/ 

A tutaj ma swoją własną zbiórkę : https://pomagam.pl/TOBIpsyjaciele/ 

Całe życie miałem pod górkę, byłem przeganiany, wciąż jestem niechciany i tak bardzo niewidzialny :(  w swoich ostatnich latach życia chciałbym zobaczyć, że życie może być na prawdę super!  Proszę o wsparcie! 

Przecież każdy zasługuje na szansę, nieprawdaż? Może Ty mi ją dasz? PROSZĘ! JA WCIĄŻ CZEKAM I MAM NADZIEJĘ! :( A jeśli z jakiś względów nie możesz dać mi kącika w swoim domu, to pomóż mi w zdobyciu pieniążków na specjalną karmę Gastro Intestinal oraz na lekarstwa, które wspomogą pracę mojego serduszka! DZIĘKUJĘ <3 !! 

Życie jest bezcenne, pomóż mi przeżyć jeszcze trochę!


Tel w sprawie adopcji Karina - 795 131 535Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
105 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Od dunaja - awatar
Od dunaja
50
Adam Stompor - awatar
Adam Stompor
5
Agnieszka Czyż - awatar
Agnieszka Czyż
30
Piotr Tatarek - awatar
Piotr Tatarek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij