Zbiórka Życie Ramzesa - zdjęcie główne

Życie Ramzesa

2 455 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Ile jest warte życie psa ze schroniska?

Ramzesa poznałam w grudniu 2013r. Duży, silny pies z wyglądu przypominający wilka i budzący respekt. Nie lubił ludzi i do dziś nie przepada za ich obecnością. Urodził się w Schronisku, od urodzenia praktycznie nie widzi i od zawsze musiał radzić sobie sam. Sporo czasu upłynęło zanim zapracowałam na jego zaufanie. Było warto. Wraz z Sarą zyskałyśmy wspaniałego przyjaciela. Nadal nie lubi ludzi ale nas traktuje wyjątkowo. Cieszy się na nasz widok, przytula się, domaga się pieszczot i wręcz kocha wspólne spacery. Ze względu na jego wielkość i specyficzny charakter ma znikome szanse na dom. Po mimo tego nigdy się nie podawałam w duchu licząc na cud. Cudu jednak nie było a Ramzes powoli zaczął gasnąć. Z miesiąca na miesiąc stawał się cieniem dawnego Ramzesa. Zaobserwowaliśmy też u niego problemy z chodzeniem, zaczął kuleć, potykać się. Ramzes zaczynał tracić jedyne co miał. Tracił zdrowie a mnie za każdym razem, patrząc  na  to jak staje się coraz słabszy pękało serce. Wykonaliśmy mu badania RTG, tomografię, EKG, USG, miał konsultację ortopedyczną oraz wszelkie potrzebne badania. Ich wynik okazał się dla nas miażdżący jednak najgorsze jest to, że dla Ramzesa okazał się wyrokiem. Ramzes musi mieć operacyjnie poszerzany kanał rdzenia kręgowego. W chwili obecnej światło kanału jest w 60% zajęte przez odczyn okostnej który zostanie usunięty. Poprawi to przewodnictwo nerwowe dzięki czemu Ramzes będzie się sprawniej poruszał. Jeśli tego nie zrobimy Ramzesowi grozi zupełny niedowład tylnych kończyn. Ramzes nie zdaje sobie sprawy jak  okrutnie potraktował go los. Cały czas stara się pokazywać nam jak dzielnym jest dziadkiem jednak my stanęliśmy pod ścianą. Prosimy lub wręcz błagamy Was o pomoc. Do 13 kwietnia potrzebujemy zebrać 2 000zl na operację Ramzesa. Od tej operacji zależy to czy Ramzes będzie chodził. Sparaliżowany stary pies w Schronisku to najgorsza z możliwych jesień życia, życia które i tak nigdy go nie oszczędzało. Czy życie starego psa że schroniska może kogoś obejść? Wierzymy, że tak. Zawsze byliście z nami, nigdy nie zostawiliście nas w potrzebie. Teraz Waszej pomocy potrzebuje Ramzes... Tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie zebrać potrzebną kwotę. Kwotę która podaruje mu jedyna rzecz jaką może mieć-ZDROWIE.../ Marta - wolontariuszka,opiekunka Ramzesa.

Info o operacji, zbiórce, rozliczeniu na: https://www.facebook.com/events/410123442480860/

Zdjęcie opisu zbiórki Życie RamzesaZdjęcie opisu zbiórki Życie Ramzesa

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Stenia - awatar

  Stenia

  12.04.2016
  12.04.2016

  Choć wymagana kwota na operację RAMZESA jak widzę już osiągnięta,to wpłacam swój skromny datek.Będzie on przydatny na leczenie innych potrzebujących i chorych zwierząt.

 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  12.04.2016
  12.04.2016

  5

 • Iwona - awatar

  Iwona

  11.04.2016
  11.04.2016

  Dla nas tylko 5 zł a dla niego lepsze życie pomóż !

 • Ola - awatar

  Ola

  10.04.2016
  10.04.2016

  zdrówka!

 • Aydaho - awatar

  Aydaho

  10.04.2016
  10.04.2016

  Cegielka

2 455 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Wpłaty: 69

Stenia - awatar
Stenia
10
Marta - awatar
Marta
10
Anna - awatar
Anna
5
małgorzata - awatar
małgorzata
20
Joanna - awatar
Joanna
5
Grażyna - awatar
Grażyna
5
Mira - awatar
Mira
10
Baska - awatar
Baska
50
Justyna - awatar
Justyna
50
Irmina - awatar
Irmina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij