Zbiórka Pomóż nam dojechać na ratunek! - zdjęcie główne

Pomóż nam dojechać na ratunek!

26 020 zł z 26 000 zł (Cel)
Wpłaciły 642 osoby
Zbiórka zakończona
 

Zbiórka na samochód interwencyjny ratujący zwierzętom życie!

Dramatyczna sytuacja naszego inspektoratu w Zakopanem. Nie mamy czym jeździć na interwencje dot. złego traktowania zwierząt oraz zwierząt po wypadkach komunikacyjnych 


Podhale... kraina surowa i ciężka.  Surowa poprzez klimat tam panujący, ciężka dzięki ludziom - rdzennym mieszkańcom Podhala. 

To właśnie tutaj 03.11.2015 r. powstał inspektorat OTOZ Animals. Rozpoczynając pracę zdawaliśmy sobie sprawę z ogromu potrzeb jakim przyjdzie nam stawić czoła. Niedola zwierząt gospodarskich, dramaty psów trzymanych na łańcuchach, to sytuacje, których niestety często jesteśmy świadkami.

Nasz niewielki, zaledwie 2-osobowy inspektorat w ubiegłym roku uratował i oddał do adopcji ponad 80 zwierząt.

Chore, zagłodzone, ranne - czekały na ratunek, czekały na pomoc, czekały... na nas. 

Każdego dnia odbieramy zgłoszenia o niehumanitarnym traktowaniu zwierząt, a w okresach wzmożonego ruchu turystycznego, o czworonożnych ofiarach zdarzeń drogowych. Staramy się wszędzie dojechać na czas. Niestety nie zawsze nam się udaje. Wiele zgłoszeń dotyczy trudno dostępnych miejsc,  gdzie nasz stary i wysłużony samochód po prostu nie jest w stanie dojechać, m.in. do bacówek - miejsc, gdzie rozgrywa się tyle psich dramatów. Gospodarstwa  często bez drogi dojazdowej oraz tereny leśne, gdzie niejednokrotnie mieszkańcy i turyści znajdują psy przywiązane  do drzew lub porzucone szczenięta.

Nie możemy dopuścić do tego, aby potrzebujące pomocy zwierzęta cierpiały kolejne godziny bo nie będziemy w stanie do nich na czas dojechać.

Potrzebujemy samochodu, który nas nie zawiedzie i który pomoże nam dotrzeć wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Potrzebujemy samochodu z napędem na cztery koła ze względu na konieczność przewożenia zwierząt często po bardzo trudnym terenie.

Samochód musi także pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy do ratowania zwierząt - nosze, klatki czy chwytaki.

I najważniejsze,  potrzebujemy samochodu, który zapewni bezpieczeństwo zarówno nam, jak i transportowanym przez nas zwierzętom.


Koszt zakupu  takiego właśnie pojazdu z kompletem opon zimowych to 26.000 zł. 

Dlatego zwracamy się o pomoc w zakupie samochodu interwencyjnego, który pomoże nam dojechać w najtrudniejsze miejsca, gdzie czekają na nas zwierzęta w potrzebie.

Zobacz kilka filmików z interwencji przeprowadzonych przez inspektorów OTOZ Animals Zakopane, podczas który zostały odebrane zwierzęta zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt. Pod filmami zdjęcia psiaków w nowych, cudownych domach.
Prosimy pomóż nam ratować kolejne zwierzęta

                Lipton w nowym domu

                Lipton w nowym domu

                Baciar i Kozak w nowym domu

                Tanya w nowym cudownym domu

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  02.06.17
  02.06.17

  ZAKOPANE DZIĘKUJE ! Kochani, jesteśmy z Was dumni, aż 641 osób wsparło naszą akcję zbiórki na samochód interwencyjny dla Inspektoratu OTOZ Animals w Zakopanem !!! Dzięki Państwa hojności uzbieraliśmy pożądaną kwotę i finalizujemy zakup samochodu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, a osobne słoneczka wysyłamy do pani Marii z Bukowiny, do Ostródy i do super -anonima, który zakończył naszą zbiórkę brakującą kwotą! Super! Jesteśmy zachwyceni i mamy nadzieję, że Pństwo będziecie także zachwyceni wykorzystaniem samochodu dla dobra zwierzaków u podnóża Tatr. Już w najbliższym czasie nie omieszkamy umieścić zdjęcia auta, a także, może i jego pierwszej interwencji !!!

  Zdjęcie aktualizacji 5 349

Komentarze


 • Leonard Conic - awatar

  Leonard Conic

  30.05.17
  30.05.17

  dla "luuuudzi" którzy tak traktują zwierzęta, powinna być kara, nie mniejsza niż 50tysięcy złotych, a w drastycznych przypadkach znęcania się , powinno być życie na łańcuchu nie mniej niż dwa miesiące, żeby zaglądali do michy czy jest tam coś do zjedzenia, i czy jest kropla wody z deszczu do napicia się, i dopiero taka kara uświadomiła by takim tzw. ludziom jak żyje takie zwierzę na ł.ańcuchu, do tego należałoby doliczyć miesiące zimowe, kiedy to łańcuch przymarza do ciała.

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.06.17
   02.06.17

   Dziękujemy za pomoc!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  30.05.17
  30.05.17

  Powodzenia !

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.06.17
   02.06.17

   Dziękujemy!

 • Milcia - awatar

  Milcia

  26.05.17
  26.05.17

  :((

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.06.17
   02.06.17

   Dziękujemy za pomoc!

 • Beata - awatar

  Beata

  25.05.17
  25.05.17

  Pomagajmy zwierzętom, one nas potrzebują. Nie bądźmy obojetni na ich los i cierpienia ...

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.06.17
   02.06.17

   Dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.17
  25.05.17

  Warto pomagać!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.06.17
   02.06.17

   Dziękujemy za wsparcie!

26 020 zł z 26 000 zł (Cel)
Wpłaciły 642 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 642

Angelika Wójcik - awatar
Angelika Wójcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 415
Jasper - awatar
Jasper
5
seka - awatar
seka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
24
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna - awatar
Anna
15
Patryk - awatar
Patryk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij