Zbiórka Pomóż nam uratować łapkę Blinka - zdjęcie główne

Pomóż nam uratować łapkę Blinka

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa - awatar

OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa

Organizator zbiórki

Cześć, pamiętacie mnie? Mam na imię Blink i przeszedłem już dużo w swoim krótkim życiu. Mam zaledwie 5 miesięcy, a doznałem już wiele krzywdy i cierpienia ... Długo chodziłem             z poważnym złamaniem tylnej łapki. Później zachorowałem na parwowirozę ale dzięki moim troskliwym opiekunom i szybkiemu działaniu dałem radę PRZEŻYŁEM! Teraz walczę o to abym zachował tylną łapkę co nie jest w cale łatwe. Mam już za sobą trzecią operację w celu jej uratowania, bo przecież fajnie byłoby jednak biegać na czterech a nie na trzech łapach... Niestety co rusz występują jakieś komplikacje. Już prawie było dobrze i ponownie pękła mi kość  :( Czy możesz mi pomóc i wesprzeć mnie w dochodzeniu do zdrowia? 

Uprzejmie zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe w celu opłacenia kosztów wykonanych zabiegów jak również opłacenia niezbędnej rehabilitacji, którą piesek odbywa dwa razy dziennie! Walczymy o to aby zachował łapkę i liczymy Kochani na Wasze wsparcie. Każda złotówka pomoże Blinki'emu cieszyć się z czterech łap!

Nie jesteśmy schroniskiem ani miejskim ani gminnym, które ma stałe finansowanie, jesteśmy placówką, której istnienie zależy od pomocy Darczyńców. Utrzymujemy się TYLKO i WYŁĄCZNIE ze środków, które uda nam się pozyskać tj. darowizn finansowych i rzeczowych oraz 1% podatku. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym to co najlepsze, ofiarować lepszy komfort życia. Niestety miesięczne koszty utrzymania blisko 330 zwierząt są tak duże, że zawsze na coś brakuje. Dlatego Drodzy Przyjaciele liczymy na Waszą pomoc.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2017
  01.02.2017

  powodzenia :)

 • Wojtek.P - awatar

  Wojtek.P

  31.01.2017
  31.01.2017

  Kochajmy zwierzęta :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2017
  31.01.2017

  Zdrowiej maleńki💗

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  31.01.2017
  31.01.2017

  Głowa do góry, znakomita większość potrzebnej kwoty już jest ! Blink, będziesz biegał jak inne psiaki

 • Hugo - awatar

  Hugo

  27.01.2017
  27.01.2017

  Zdrówka Malutki!! ❤❤

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa - awatar

OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 132

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Weronika - awatar
Weronika
10
Magda - awatar
Magda
30
Misza - awatar
Misza
50
Karolina - awatar
Karolina
10
urszula lysenko - awatar
urszula lysenko
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij