Zbiórka Jak miłość potrafi zabić... - zdjęcie główne

Jak miłość potrafi zabić...

1 292 zł  z 4 406 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

EDIT: Mela, śliczna koteczka o bursztynowych oczach odeszła za Tęczowy Most.
Walczyła dzielnie o życie, do samego końca. Jednak los zdecydował inaczej. Mela biega już po tęczowych łąkach. Zostawiła nas z rozdartym sercem i wspomnieniami. Zostały do opłacenia wysokie rachunki za leczenie koteczki na kwotę 4406,31 zł. Prosimy, pomóżcie nam je uregulować. Każdy grosik jest na wagę złota. Bez Waszego wsparcia nie będziemy mogli dalej pomagać tym czterem łapom, które nas potrzebują, tym, które na nas liczą... Prosimy bardzo i dziękujemy za każdą wpłatę. 

Dostaliśmy informację że w jednym z malutkich, warszawskich mieszkań znajduje się ponad 20 kotów. Z informacji od zgłaszającego wynikało również, że koty są chore a co najmniej 3 z nich potrzebują NATYCHMIASTOWEJ opieki weterynaryjnej. 

Nasi Inspektorzy natychmiast pojechali na miejsce jednak nikogo nie zastali w mieszkaniu. Zostawiliśmy pismo z prośbą o natychmiastowy kontakt. Na szczęście nie trzeb było długo czekać na telefon od właścicielki. Właścicielka poinformowała nas, że koty możemy zobaczyć dopiero w przyszłym tyg.... Nie mogliśmy tyle czekać. 

Po długiej rozmowie udało się przekonać właścicielkę do spotkania jeszcze tego samego dnia w godzinach nocnych. Po przyjeździe na miejsce właścicielka kotów zapewniała że wszystkie koty są pod stałą opieką weterynarza i te najbardziej potrzebujące są leczone a Mela ma umówioną operacje następnego dnia. Obiecała również że z samego rana dostaniemy karty informacyjne wszystkich kocich pacjentów. 

Niestety... cały następny dzień nie dostaliśmy żadnej informacji. Jak się okazało Pani nas okłamała! Mela nie ma umówionej operacji ponieważ jej agonalny stan nie pozwala na tak ciężki zabieg.... 

Nasi Inspektorzy znów pojechali na miejsce. Gdy podjechali paliło się telewizor, gdy tylko próbowali nawiązać z właścicielką kotów kontakt rozległa się cisza w mieszkaniu. Świecąc latarkami przez okna dostrzegli leżącą na ziemi Panią. Natychmiast zostały wezwane służby. 

Przyjechała policja, straż pożarna i karetka pogotowia... Gdy podjeli decyzje o wejściu siłą do mieszkania ze względu na zagrożenie życia właścicielka kotów wstała i zaczęła krzyczeć aby wszyscy się wynosili!

Bardzo długo nie chciała nikogo wpuścić do środka. Po bardzo długich negocjacjach udało się wejść Lekarzowi weterynarii wraz z policjantem. Jak się okazało w mieszkaniu znajduje się 20 kotów z czego 16 kotów nie jest jej. Właścicielka mieszkania tylko chwilowo sprawuje nad nimi opiekę.

Wszystkie koty znajdujące się w mieszkaniu zostały zbadane przez Lekarza weterynarii. Większość z kotów była zarobaczona, zapchlona i z widocznym świerzbem. Jedna z kotek - Mela była w stanie agonalnym, potrzebowała natychmiastowej pomocy weterynarza. Decyzja została podjęta natychmiastowo, zabieramy Melę i walczymy o jej życie! 

Właścicielka mieszkania zobowiązała się pójść do weterynarza w ciągu 24h z pozostałą gromadą i oddać koty prawowitym właścicielom. 

Gdy zobaczyliśmy Mele była w bardzo ciężkim stanie. Łyse plamy na ciele, guzy na listwie mlecznej i niedożywienie.... Natychmiastowo została przewieziona do przychodni gdzie jest w trakcie badania i leczenia. 

Zebrane fundusze pokryją:

- Podstawowe badania (około 400 zł w tym, badania krwi, zdjęcie RTG, USG i inne)

- Konsultacje dermatologiczne (około 200 zł)

- Poważna operacja wycięcia listwy mlecznej ze sterylizacją (około 400zł)

- Hospitalizacja i odpowiednia dieta (w tym kroplówki i niezbędne leki)


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.2018
  02.04.2018

  Trzymam kciuki i z całego serca życzę, żeby bidula wróciła do zdrowia

 • Joanna - awatar

  Joanna

  01.04.2018
  01.04.2018

  Trzymam kciuki za Melę i resztę zwierzaków. Jesteście cudowni i SKUTECZNI. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to, co robicie.

 • Marta i Daniel - awatar

  Marta i Daniel

  29.03.2018
  29.03.2018

  Z całej siły trzymamy kciuki :)

1 292 zł  z 4 406 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Przybyła - awatar
Agata Przybyła
20
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolin Mnich - awatar
Karolin Mnich
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta T - awatar
Jolanta T
20
Joanna - awatar
Joanna
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij