Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

URATUJMY RAZEM MIJUSZKĘ!
korzystamy z pomocy https://www.curefip.com/



Mia 2.09 skończy 2 lata. Jeszcze do niedawna nie było wątpliwości, że je skończy i w planach były nawet kocie urodziny z tortem z tuńczyka, którego bardzo lubi. Teraz jednak te i kolejne urodziny stoją pod znakiem zapytania.28.08 usłyszałyśmy diagnozę, której boi się każdy kociarz - FIP. FIP to zakaźne zapalenie otrzewnej, które pojawia się, gdy kot choruje na koronawirusa i ten zmutuje. Nosicielami koronawirusa jest wiele kotów, ale tylko u niewielkiego procenta on mutuje i przeradza się w FIP. Tak się złożyło, że akurat Mia znalazła się w tym niewielkim procencie. Od kilku lat istnieje skuteczny lek na tę zbierającą śmiertelne żniwo wśród kotów chorobę, jednak koszty jego sprowadzenia są chorendalne a leczenie może wynosić nawet około 15 tysięcy złotych.Pewnie wiele osób zastanawia się teraz po co wydawać tyle pieniędzy skoro to "tylko" kot. Wierzę jednak, że jest też wielu takich, którzy tak jak ja wiedzą, że kot czy pies potrafi stać się członkiem rodziny, bez którego trudno wyobrazić sobie kolejny dzień.Nie proszę Was o sfinansowanie całego leczenia, ale na pomoc w uzbieraniu funduszy na jego część. Nie wiem, czy damy radę bez Waszej pomocy. I nie wiem, jak ja dam radę bez Mii.





Pomóżcie nam proszę, jeśli możecie.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Marta
Trzymam kciuki Madzik 🤞🏼 Myśl pozytywnie i trzymajcie się tam z Mią. ❤️❤️❤️
Aleksandra Wasiak
Razem z Emryskiem trzymamy kciuki i łapki
Anonimowy Darczyńca
Trzymam kciuki...