Moje życie kosztuje 1500zł

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

14 grudnia dostaliśmy zgłoszenie o małej potrąconej suczce leżącej na przystanku. Okazało się, że mała 4 kilowa, około 10 miesięczna suczka ma pęknięcie kości miednicznej i otarcia łap. Wszystko zmierzało ku dobremu i przerażona Suzi zaczynała ufać opiekunom z domu tymczasowego, wszystko ładnie się goiło, ale okazało się, że najgorsze przed nią...

Kilka dni po przybyciu do domu tymczasowego zaczęła wymiotować, a później wszystko potoczyło się już na prawdę dramatycznie.

Krwisty kał spowodował, że Sunia wylądowała na ostrym dyżurze - diagnoza zabrzmiała jak wyrok - PARWOWIROZA. Zawsze te słowa zwalają nas z nóg. To bardzo groźna i ostroprzebiegająca choroba. Suzi osłabiona po wypadku miała małe szanse na przeżycie..

Dzięki cudownej opiece tymczasowych opiekunów i lekarzy weterynarii, stan suczki jest w tym momencie nadal ciężki, ale stabilny. Ma szanse na przeżycie! 

Całe leczenie, łącznie z podaniem surowicy będzie kosztowało około 1500 zł jeżeli wszystko przebiegnie bez komplikacji. Nie dysponujemy takimi środkami, ale nie mogliśmy pozostawić jej bez opieki. Liczymy na cud i dobrych ludzi, którzy wesprą nas w walce o to życie. Bo "ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa"!

Suzi przebywa pod opieką lecznicy Rex-1 w Tarnobrzegu. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji na jej temat zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

tel: 665 773 233

Komentarze


  • Angelika - awatar

    Angelika

    26.12.18
    26.12.18

    Zdrówka maleńka

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Montana - awatar
Montana
315
Halina Jaskula - awatar
Halina Jaskula
20
Anna Bednarz - awatar
Anna Bednarz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafau - awatar
Rafau
20
Beata Styś - awatar
Beata Styś
50
Monika Socha - awatar
Monika Socha
88
TeamPychotka - awatar
TeamPychotka
20
Micz - awatar
Micz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij