Moje życie kosztuje 1500zł

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

14 grudnia dostaliśmy zgłoszenie o małej potrąconej suczce leżącej na przystanku. Okazało się, że mała 4 kilowa, około 10 miesięczna suczka ma pęknięcie kości miednicznej i otarcia łap. Wszystko zmierzało ku dobremu i przerażona Suzi zaczynała ufać opiekunom z domu tymczasowego, wszystko ładnie się goiło, ale okazało się, że najgorsze przed nią...

Kilka dni po przybyciu do domu tymczasowego zaczęła wymiotować, a później wszystko potoczyło się już na prawdę dramatycznie.

Krwisty kał spowodował, że Sunia wylądowała na ostrym dyżurze - diagnoza zabrzmiała jak wyrok - PARWOWIROZA. Zawsze te słowa zwalają nas z nóg. To bardzo groźna i ostroprzebiegająca choroba. Suzi osłabiona po wypadku miała małe szanse na przeżycie..

Dzięki cudownej opiece tymczasowych opiekunów i lekarzy weterynarii, stan suczki jest w tym momencie nadal ciężki, ale stabilny. Ma szanse na przeżycie! 

Całe leczenie, łącznie z podaniem surowicy będzie kosztowało około 1500 zł jeżeli wszystko przebiegnie bez komplikacji. Nie dysponujemy takimi środkami, ale nie mogliśmy pozostawić jej bez opieki. Liczymy na cud i dobrych ludzi, którzy wesprą nas w walce o to życie. Bo "ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa"!

Suzi przebywa pod opieką lecznicy Rex-1 w Tarnobrzegu. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji na jej temat zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

tel: 665 773 233

Komentarze


  • Angelika - awatar

    Angelika

    26.12.2018
    26.12.2018

    Zdrówka maleńka

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Montana - awatar
Montana
315
Halina Jaskula - awatar
Halina Jaskula
20
Anna Bednarz - awatar
Anna Bednarz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafau - awatar
Rafau
20
Beata Styś - awatar
Beata Styś
50
Monika Socha - awatar
Monika Socha
88
TeamPychotka - awatar
TeamPychotka
20
Micz - awatar
Micz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij