Moje życie kosztuje 1500zł

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

14 grudnia dostaliśmy zgłoszenie o małej potrąconej suczce leżącej na przystanku. Okazało się, że mała 4 kilowa, około 10 miesięczna suczka ma pęknięcie kości miednicznej i otarcia łap. Wszystko zmierzało ku dobremu i przerażona Suzi zaczynała ufać opiekunom z domu tymczasowego, wszystko ładnie się goiło, ale okazało się, że najgorsze przed nią...

Kilka dni po przybyciu do domu tymczasowego zaczęła wymiotować, a później wszystko potoczyło się już na prawdę dramatycznie.

Krwisty kał spowodował, że Sunia wylądowała na ostrym dyżurze - diagnoza zabrzmiała jak wyrok - PARWOWIROZA. Zawsze te słowa zwalają nas z nóg. To bardzo groźna i ostroprzebiegająca choroba. Suzi osłabiona po wypadku miała małe szanse na przeżycie..

Dzięki cudownej opiece tymczasowych opiekunów i lekarzy weterynarii, stan suczki jest w tym momencie nadal ciężki, ale stabilny. Ma szanse na przeżycie! 

Całe leczenie, łącznie z podaniem surowicy będzie kosztowało około 1500 zł jeżeli wszystko przebiegnie bez komplikacji. Nie dysponujemy takimi środkami, ale nie mogliśmy pozostawić jej bez opieki. Liczymy na cud i dobrych ludzi, którzy wesprą nas w walce o to życie. Bo "ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa"!

Suzi przebywa pod opieką lecznicy Rex-1 w Tarnobrzegu. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji na jej temat zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

tel: 665 773 233

Komentarze


  • Angelika - awatar

    Angelika

    26.12.18
    26.12.18

    Zdrówka maleńka

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Montana - awatar
Montana
315
Halina Jaskula - awatar
Halina Jaskula
20
Anna Bednarz - awatar
Anna Bednarz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafau - awatar
Rafau
20
Beata Styś - awatar
Beata Styś
50
Monika Socha - awatar
Monika Socha
88
TeamPychotka - awatar
TeamPychotka
20
Micz - awatar
Micz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij