Zbiórka Na ratowanie łapki Iryska - zdjęcie główne

Na ratowanie łapki Iryska

740 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
JoAś Jb - awatar

JoAś Jb

Organizator zbiórki

Irysek do niedawna był zdrowym brykającym kotkiem. Prawie trzy tygodnie temu doznał urazu przedniej łapki, w wyniku którego ma uszkodzenie części obwodowej nerwu promieniowego i zanik mięśni w m.trójgłowym.  Łapka iryska od nadgarstka jest bezwładna. Porusza się teraz na trzech łapkach, a czwarta wisi mu bezwładnie.

Początkowo dwóch weterynarzy postawiło złą diagnozę, skręcenie nadgarstka. I przez dwa tygodnie Irysek był źle leczony, co tylko pogorszyło stan łapki i pogłębiło niedowład.

Parę dni temu trafiliśmy do Kliniki, gdzie w końcu postawiono prawidłową diagnozę i wdrożono leczenie.

Aby uratować łapkę Iryska przed amputacją wymaga on długiego leczenia i codziennej fizjoterapii. Miesięczny koszt, to ok. tysiąca złotych. Bez Waszej pomocy sobie nie poradzimy. Nawet za najmniejszą wpłatę będziemy bardzo wdzięczni.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • JoAś Jb - awatar

  JoAś Jb

  28.05.2017
  28.05.2017

  Podsumowałam pierwszy etap leczenia Iryska. Dwie wizyty u dr Jacka Szulca + 10 zabiegów (pole magnetyczne i laser) wraz z kosztami dojazdu dało sumę 692 zł. Na początkowe dwutygodniowe złe leczenie poszło 320 zł. Czyli do tej pory Irysek pochłonął 1012 zł.
  Jutro jedziemy na ostatni zabieg z pierwszej serii. Po nim musimy zrobić co najmniej tydzień przerwy i następna seria fizjoterapii, czyli następne 7 stówek, albo i więcej, bo w drugiej serii ma mieć po trzy zabiegi. W klinice jeden zabieg kosztuje 18 zł. Min. Irysek będzie miał masaże, elektroterapię i ultradźwięki, w tym tzw. falę uderzeniową (ESWT (Extracorporeal Shockwave Therapy) - pozaustrojowa terapia falą uderzeniową jest innowacyjną, skuteczną i nieinwazyjną metodą leczenia schorzeń mięśni, ścięgien, więzadeł i torebek stawowych. Wcześniej wykorzystywana była do kruszenia kamieni nerkowych, a obecnie, obok ortopedii ludzkiej, stosowana jest powszechnie w fizjoterapii koni i małych zwierząt.

  Zdjęcie aktualizacji 5 228

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2017
  10.05.2017

  Trzymam kciuki żeby się udało!!!!

  • JoAś Jb - awatar

   JoAś Jb - Organizator zbiórki

   10.05.2017
   10.05.2017

   Oby, choć coś, na razie, poprawy nie widać :( Ale to dopiero początki terapii. Może z czasem się polepszy. Musimy być cierpliwi, tak mówi dr Szulc. Bardzo dziękujemy za pomoc <3

740 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
JoAś Jb - awatar

JoAś Jb

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Agnieszka Kaczkowska - awatar
Agnieszka Kaczkowska
20
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
65
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
25
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
15
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
48
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij