Zbiórka Na ratowanie łapki Iryska - miniaturka zdjęcia

Na ratowanie łapki Iryska

Zbiórka Na ratowanie łapki Iryska - zdjęcie główne

Na ratowanie łapki Iryska

740 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
JoAś Jb - awatar

JoAś Jb

Organizator zbiórki

Irysek do niedawna był zdrowym brykającym kotkiem. Prawie trzy tygodnie temu doznał urazu przedniej łapki, w wyniku którego ma uszkodzenie części obwodowej nerwu promieniowego i zanik mięśni w m.trójgłowym.  Łapka iryska od nadgarstka jest bezwładna. Porusza się teraz na trzech łapkach, a czwarta wisi mu bezwładnie.

Początkowo dwóch weterynarzy postawiło złą diagnozę, skręcenie nadgarstka. I przez dwa tygodnie Irysek był źle leczony, co tylko pogorszyło stan łapki i pogłębiło niedowład.

Parę dni temu trafiliśmy do Kliniki, gdzie w końcu postawiono prawidłową diagnozę i wdrożono leczenie.

Aby uratować łapkę Iryska przed amputacją wymaga on długiego leczenia i codziennej fizjoterapii. Miesięczny koszt, to ok. tysiąca złotych. Bez Waszej pomocy sobie nie poradzimy. Nawet za najmniejszą wpłatę będziemy bardzo wdzięczni.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • JoAś Jb - awatar

  JoAś Jb

  28.05.17
  28.05.17

  Podsumowałam pierwszy etap leczenia Iryska. Dwie wizyty u dr Jacka Szulca + 10 zabiegów (pole magnetyczne i laser) wraz z kosztami dojazdu dało sumę 692 zł. Na początkowe dwutygodniowe złe leczenie poszło 320 zł. Czyli do tej pory Irysek pochłonął 1012 zł. Jutro jedziemy na ostatni zabieg z pierwszej serii. Po nim musimy zrobić co najmniej tydzień przerwy i następna seria fizjoterapii, czyli następne 7 stówek, albo i więcej, bo w drugiej serii ma mieć po trzy zabiegi. W klinice jeden zabieg kosztuje 18 zł. Min. Irysek będzie miał masaże, elektroterapię i ultradźwięki, w tym tzw. falę uderzeniową (ESWT (Extracorporeal Shockwave Therapy) - pozaustrojowa terapia falą uderzeniową jest innowacyjną, skuteczną i nieinwazyjną metodą leczenia schorzeń mięśni, ścięgien, więzadeł i torebek stawowych. Wcześniej wykorzystywana była do kruszenia kamieni nerkowych, a obecnie, obok ortopedii ludzkiej, stosowana jest powszechnie w fizjoterapii koni i małych zwierząt.

  Zdjęcie aktualności 5 228

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.17
  10.05.17

  Trzymam kciuki żeby się udało!!!!

  • JoAś Jb - awatar

   JoAś Jb - Organizator zbiórki

   10.05.17
   10.05.17

   Oby, choć coś, na razie, poprawy nie widać :( Ale to dopiero początki terapii. Może z czasem się polepszy. Musimy być cierpliwi, tak mówi dr Szulc. Bardzo dziękujemy za pomoc <3

740 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
JoAś Jb - awatar

JoAś Jb

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Agnieszka Kaczkowska - awatar
Agnieszka Kaczkowska
20
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
65
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
25
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
15
Agnieszka Szydłowska - awatar
Agnieszka Szydłowska
48
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij