Zbiórka Zwierzaki toną w długach - zdjęcie główne

Zwierzaki toną w długach

3 035 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Potrzebujemy góry pieniędzy albo ... utoniemy!

Nie bardzo wiemy, jak to się stało, że do zapłacenia jest taka monstrualna kwota. Po prostu leczyłyśmy, szczepiłyśmy, sterylizowałyśmy i teraz mamy do zapłacenia prawie 8 000 złotych! I tylko 3 tygodnie na zebranie takiej kwoty.

Ale przecież nie możemy tak się tłumaczyć przychodni. Przelew na początku miesiąca musi trafić na konto przychodni.

Przez ten miesiąc pomogłyśmy wielu zwierzakom - szczeniakowi z dołu i jego chorej na tężyczkę matce, kotce chorej na białaczkę, która miała drugą transfuzję krwi, porzuconym kociętom i możemy tak długo wymieniać.

Nie damy rady jeśli nam nie pomożecie, jeśli nie dorzucicie choć paru groszy na opłacenie tej faktury!

Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzaki toną w długach

Najpierw pomagamy, potem myślimy skąd wziąć środki

Są takie momenty, że najpierw trzeba działać, a potem myśleć. Niestey, nie zawsze takie postępowanie kończy się sukcesem... W przypadku zwierząt w potrzebie, których życie wisi na włosku i są o krok od przejścia na "tamtą stronę", działać trzeba natychmiast, a decyzje podejmować na cito. Kiedy sytuacja już sie unormuje zaczyna się myśleć o funduszach, skąd je wziąć, jak je pozyskać.

Naszym celem jest pokrycie kosztów leczenia kilku zwierzaków, których historie mogą Pańśtwo poznać poniżej. Przychodnia wystawiła bardo wysoką fakturę za ich leczenie i ratowanie. Nie dysponujemy takimi środkami, a każdy dzień przybliża nas do dnia, kiedy będzie trzeba uregulować należność względem lekarzy. Nieuregulowanie faktur w terminie spowoduje, że nie będziemy mogli korzystać z usług lekarzy.

Tylko terminiowe opłacanie faktur pozwoli nam dalej ratować zwierzaki w potrzebie!

Zabójcza puszka...

Głód doprowadził kolejnego naszego podopiecznego do bardzo niebezpiecznego stanu. Pies, szukając pokarmu, znalazł puszkę po pasztecie. Chciał wylizać resztki. Język utknął mu w puszce, pies nie mógł go wyjąć. Każda próba oswobodzenia się z pułapki kończyła się jeszcze większymi obrażeniami.

Na szczęście w porę trafił do przychodni. Nieszczęście było blisko...

Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzaki toną w długach

Maleństwo ze złamaną miednicą

Mała, ok 4 miesięczna koteczka z połamaną miednicą. Leżała obok jezdni. Zapewne była ofiarą potrącenia przez samochód. Została umieszczona w przychodni. Lekarz orzekli o konieczności wykonania amputacji głowy kości udowej.

Koteczka przeszła operację, czeka ją teraz trudna i kosztowna rehabilitacja.

Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzaki toną w długach

Psi szkielet - pomóc czy zostawić?

Jasne, że pomóc! Tego psiaka udało sie wyciągnąć z kojca na wsi. Jego opiekun, a raczej "opiekun", miał go następnego dnia uśpić. Tak po prostu. Aż dziwne, że pies trzymany w takich warunkach merdał jeszcze do ludzi ogonem.

Jego piekło skończyło się w momencie, kiedy trafił pod naszą opiekę.

Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzaki toną w długach

Ferbi - śmierć czy życie?

Ferbi - pogryziony dotkliwie pies. Zgłoszony wolontariuszom Zwierzaków z Mińska. Dwa rozwiązania - usypiamy czy ratujemy. Ratujemy, czyli amputujemy nogę. Jak najszybciej, ponieważ obrażenia są rozległe, złamanie dwóch kości, otwarte. Rana martwieje. Pomoc potrzebna bardzo szybko. Decyzja mogła być tylko jednak - ratujemy! Psiak trafił do całodobowej przychodni w Warszawie i kilka godzin później już był operowany.

Żyje i odzyskuje siły! Udało się!

Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzaki toną w długach

Bez Was nie damy rady!

Bardzo prosimy o wsparcie! Każda przekazana złotówka przybliża nas do celu, do uregulowania należności.

Sami zwyczajnie nie damy rady! Za każdą pomoc dziękujemy!

Aktualizacje


 • Zwierzaki z Mińska - awatar

  Prawie 2 tysiace...

  17.12.2015
  17.12.2015

  Kochani, mamy juz prawie 2 tysiace! To dla nas ogromna pomoc! :) Prosimy, nie zapominajcie o naszej zbiorce i pomozcie nam uzbierac cala potrzebna kwote, nasi podopieczni bardzo tego potrzebuja!

Komentarze


 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  28.01.2016
  28.01.2016

  Życzę wszystkiego co najlepsze

 • małgosia - awatar

  małgosia

  26.01.2016
  26.01.2016

  pomagajmy

 • Kasia - awatar

  Kasia

  18.01.2016
  18.01.2016

  Powodzenia

 • effka - awatar

  effka

  12.01.2016
  12.01.2016

  kocham zwierzaki! wszystkie, nawet pająki :)...

 • Agnes - awatar

  Agnes

  22.12.2015
  22.12.2015

  jestem z wami całym sercem

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   30.12.2015
   30.12.2015

   Takie słowa dodają otuchy - dziękujemy!

3 035 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Wpłaty: 79

Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anna - awatar
Anna
100
Dominika - awatar
Dominika
10
Jolanta - awatar
Jolanta
5
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Anna - awatar
Anna
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
małgosia - awatar
małgosia
27
Iwona - awatar
Iwona
30
Anna - awatar
Anna
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij