Transfuzja - ostatni ratunek

710 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Pawłowska - awatar

Paulina Pawłowska

Organizator zbiórki

Kocurek odszedł... pieniądze ze zbiórki idą na jego starszego kolegę który także choruje na przewlekłą niewydolność nerek. To kot z fot.1 z mojej drugiej zbiórki, szary kot na dużym foto tytułowym. https://pomagam.pl/koty-ze-stada

Dziękuję wszystkim darczyńcom za okazane serce dla białego.

Ile kosztuje życie? Na ile można je wycenić? Na ile KOCIE życie? 

Znacie odpowiedź? 

Ten piękny kocurek też nie zna, ja znam- 1200zł, bo tyle kosztuje transfuzja krwi - JEDYNY ratunek dla pięknego białego kocurka ze zdjęć.

Kocurek choruje na przewlekłą niewydolność nerek i od kilku mies. walczyłam o poprawę jego wyników by możliwe było wykonanie sanacji w pyszczku, gdyż zęby są w takim stanie że kot prawie wcale przez to nie je. Wszystkie muszą być usunięte, powodują tylko ogromny ból, pyszczek puchnie, kot ślini się co doskonale widać na jego białym futerku.

Niestety gdy wyniki kreatyniny spadły do poziomu w którym można jeszcze udać się na zabieg stomatologiczny w tym czasie kot nabawił się głębokiej anemii wskutek nie przyjmowania pokarmu. Starałam się go żywić na siłę ale był to dla niego i dla mnie ogromny stres, wypluwał każdy kęs. Walczyłam by zjadł choć trochę, nie ważne czego: kurczak, ryba, taka karma, inna karma... byle jadł. Niestety tyle ile spożywał jedynie wystarczyło na to by dotrwał do dziś. 

 A co będzie jutro?

Kot mimo osłabienia, podchodzi do jedzenia, załatwia się do kuwety, chce wyjść do ogrodu, reaguje na wołanie- podnosi łepek. Reaguje na kocich kolegów, mruczy przy głaskaniu. Jednak z krwią uchodzi z niego powoli życie, gaśnie...


Bez Twojej pomocy zgaśnie na dobre.

Proszę usilnie o wsparcie, o podtrzymanie iskry nadziei jaką rozpaliła we mnie i kotku pani wet. mówiąc o transfuzji. Krew może dotrzeć już w ciągu 12 godzin. Potrzebna jest jedynie Wasza pomoc.

Do kosztu krwi dojdzie koszt hospitalizacji i leczenia stąd przewidywalna kwota zbiórki.Lecz  teraz liczy się choćby te 1200zł
Lecznica która jest to w stanie wykonać wymaga wpłaty z góry

Nie ma możliwości odroczenia czy płatności w ratach.

Błagamy o każdą złotówkę.

710 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Pawłowska - awatar

Paulina Pawłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Julia Lachowicz - awatar
Julia Lachowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta Szydłowska - awatar
Aneta Szydłowska
365
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał i Beata - awatar
Rafał i Beata
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij