Zbiórka Razem dla Bima - zdjęcie główne

Razem dla Bima

473 zł  z 469 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

W styczniu minie rok jak Bim jest pod naszą opieką. Kiedyś jego świat wyznaczał łańcuch, a za dom służyła mu stara buda. Pewnego dnia jego człowiek trafił do szpitala, pies został sam, pilnując rozpadającego się domu stojącego gdzieś na skraju wsi... panował okropny mróz, -18 stopni... Ktoś dał mu słomę do budy, ktoś wrzucił coś do miski, w końcu ktoś zadzwonił do nas. Przez 4 tygodnie dzień w dzień odwiedzaliśmy Bima, przynosząc mu ciepłe jedzenie i wodę. Sąsiedzi mieli go na oku, jednak pies przypięty do budy, samotny, nie był w tym miejscu bezpieczny. W sobotni poranek spakowaliśmy Bima do auta i zabraliśmy do hoteliku, tego samego dnia dostaliśmy informację o śmierci jego pana.

Każdy miesiąc pobytu Bima w hoteliku to 369zł. Obecnie zbieramy na kolejną fakturę oraz 100zł długu za poprzedni miesiąc. Bardzo liczymy na Waszą pomoc. Osoby zainteresowane losem Bima zapraszamy na nasz profil na FB, tam również wydarzenie w całości poświęcone Bimowi. Psiak nadal czeka na wymarzony dom, a my kolejny raz prosimy o wsparcie. Każdy grosz podarowany Bimowi pozwoli nam na dalszą opiekę nad nim. Serdecznie dziękujemy 

Komentarze


 • MiKi Maus - awatar

  MiKi Maus

  23.11.2017
  23.11.2017

  Cieszę się że troszkę mogłam pomóc

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   24.11.2017
   24.11.2017

   Dziękujemy ❤

473 zł  z 469 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

magdalena - awatar
magdalena
50
Magdalena - awatar
Magdalena
50
psi pomocnik - awatar
psi pomocnik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Sadowska - awatar
Alicja Sadowska
30
Kasia - awatar
Kasia
9
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij