Zbiórka Koty wolnożyjące- dokarmianie - miniaturka zdjęcia

Koty wolnożyjące- dokarmianie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Koty wolnożyjące- dokarmianie - zdjęcie główne

Koty wolnożyjące- dokarmianie

500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Proszę o pomoc finansową, którą przeznaczę na pomoc w dokarmieniu dużej ilości kotów wolnożyjących. 

Od bardzo wielu lat karmię koty, pomagam im przetrwać zimę( stawiam budki styropianowe i drewniane. Wymieniam regularnie legowiska. W razie potrzeby koty są leczone. Staram się także sterylizować na bieżąco.


Karmię codziennie duże stado- łaącznie ok. 100 kotów wolnożyjących. 

Pierwsza grupa kotów to koty z terenu , którym zajmuję się od kilkunastu lat. Jest ich ok. 40, w tym tylko 1 kotka, której nie udało mi się jeszcze wysterylizować.

Druga grupa kotów, to koty, którymi zajęłam się ok. 3 lata temu- zdjecie promujące zbiórkę pokazuje jaką zmianę przeszła jedna z kotek, która tam się znajduje- Ola. Te koty były w bardzo słabej kondycji zdrowotnej, było ich tam ok. 70. Obecnie jest ich ok. 40.  W tym roku mamy mniej niż 10 kociaków w tym terenie. Koty są dzikie i bardzo czujne. Długo trwało zanim zdobyły ułamek zaufania wobec nas karmiących. Mają mnóstwo miejsc i schronień- altankę po bezdomnych, kilka strychów w starych alatanach, gdzie bezdomni mieszkają i budki drewniane/ styropianowe.

Trzecia grupa kotów, to koty z działek- w tym terenie jest ok. 25 kotów- została nam do sterylizacji jedna kotka. W zeszłym roku wysterylizowaliśmy większość, a w tym roku wysterylizowaliśmy 2 kotki zeszłoroczne.

Zapraszam na wątki na forum, które poświęcone są kotom pod moją opieką.

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=203744&start=2415

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=194200&start=2775

Na wątkach jest dużo zdjęć, historia i inne waźne rzeczy, np. aktualizacje dotyczace naszych działań.

Każda wpłata jest dla nas ważna. Proszę także o udostepnienie zbiróki i zachęcam do pomocy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

    Izabela Stachowicz- Mazur

    27.09.2022
    27.09.2022

    Mamy do zrobienia: 1. Ponad 40 budek styropianowych. 2. 7 dużych budek drewnianych. 2. 2 Strychy u Osób Bezdomnych. 3. Altanę zajęta po Bezdomnych- strych oraz duże pomieszczenie. 4. Altanę na działkach ROD- strych i pomieszczenia. Na to wszystko bardzo potrzebne as nam środki finansowe. Część już zrobiliśmy, ale przed nami nadal mnóstwo pracy., Dlatego tez bardzo, bardzo prosimy o wsparcie oraz o udostępnianie zbiórki.

500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Szymkowa - awatar
Szymkowa
50
Marta - awatar
Marta
50
Moni - awatar
Moni
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Miśka - awatar
Miśka
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
JózefK - awatar
JózefK
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij