Zbiórka Pomóż żyć ze stwardnieniem - zdjęcie główne

Pomóż żyć ze stwardnieniem

380 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Protas - awatar

Jarosław Protas

Organizator zbiórki

Na imię mam Jarosław.  Choruje na Stwardnienie Rozsiane. Postać wtórnie postępująca.  Pierwsze objawy miałem 20lat temu ale je zbagatelizowałem. Dopiero po kilku latach w szpitalu stwierdzono Stwardnienie Rozsiane. Bardzo wredna i nie obliczalna choroba. Nie wiadomo co i kiedy zaatakuje. Ćwiczyć powinienem codziennie bez tego narażam się na silną spastyczność i jeszcze większe trudności ruchowe. Tak bardzo boję się dnia kiedy choroba mnie pokona, będę musiał dać za wygraną bo nie będę miał środków na leki i rehabilitację, która potrafi zatrzymać postęp choroby. 

Mieszkam w małym mieszkanku jeden pokój 15m2 gdzie nie ma miejsca na rehabilitacje. Poruszam się na wózku inwalidzkim.  Sam nie potrafię zrobić kroku. Ale i tak się nie poddaje.  Żona  chora na raka, jest po operacji. Raczej pokonała chorobę. Bardzo dobrze mi pomaga. Dopóki choroba tak się nie rozwinęła to sobie radziłem.   W tej chwili jestem chory i nie mam środków do życia.  Mam 214 zł zasiłku pielęgnacyjnego. I to wszystko.   Nie mam renty chorobowej.   Choroba dość szybko postępuje.   

Schody do domu są barierą że prawie nie wychodzę z mieszkania. Nie mogę już unieść nogi. Ale myślę że rehabilitacja pomoże.

Rehabilitacja jako jedyna potrafi w pewnym stopniu zatrzymać chorobę. Koszt rehabilitacjo to 1800 miesięcznie. Pieniądze z Państwa pomocy pójdą właśnie na nią.

Nigdy nie myślałem że będę prosić o pomoc.  Mam w sobie ducha walki ale sam sobie bez waszej pomocy i rehabilitacji nie poradzę. 

Państwa pomoc pomoże mi w walce z chorobą.  Za każdą bardzo dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paulina Paciocha - awatar

  Paulina Paciocha

  04.10.17
  04.10.17

  Życzę dużo siły i zdrowia

  • Jarosław Protas - awatar

   Jarosław Protas - Organizator zbiórki

   04.10.17
   04.10.17

   Bardzo dziękuję za pomoc i wiarę. Dziękuje,

380 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Protas - awatar

Jarosław Protas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil Cichosz - awatar
Kamil Cichosz
30
Paulina Paciocha - awatar
Paulina Paciocha
100
Paulina Paciocha - awatar
Paulina Paciocha
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij