Zbiórka Stwardnienie Rozsiane pomoc - miniaturka zdjęcia

Stwardnienie Rozsiane pomoc

Zbiórka Stwardnienie Rozsiane pomoc - zdjęcie główne

Stwardnienie Rozsiane pomoc

380 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Jarosław Protas - awatar

Jarosław Protas

Organizator zbiórki

Na imię mam Jarosław.  Choruje na Stwardnienie Rozsiane. Postać wtórnie postępująca.  Pierwsze objawy miałem 20lat temu ale je zbagatelizowałem. Dopiero po kilku latach w szpitalu stwierdzono Stwardnienie Rozsiane. Bardzo wredna i nie obliczalna choroba. Nie wiadomo co i kiedy zaatakuje. Ćwiczyć powinienem codziennie bez tego narażam się na silną spastyczność i jeszcze większe trudności ruchowe. Tak bardzo boję się dnia kiedy choroba mnie pokona, będę musiał dać za wygraną bo nie będę miał środków na leki i rehabilitację, która potrafi zatrzymać postęp choroby. 

Mieszkam w małym mieszkanku jeden pokój 15m2 gdzie nie ma miejsca na rehabilitacje. Poruszam się na wózku inwalidzkim.  Sam nie potrafię zrobić kroku. Ale i tak się nie poddaje.  Żona  chora na raka, jest po operacji. Raczej pokonała chorobę. Bardzo dobrze mi pomaga. Dopóki choroba tak się nie rozwinęła to sobie radziłem.   W tej chwili jestem chory i nie mam środków do życia.  Mam 214 zł zasiłku pielęgnacyjnego. I to wszystko.   Nie mam renty chorobowej.   Choroba dość szybko postępuje.   

Może z  Państwa pomocą na rehabilitację i moje samozaparcie uczynią cuda. Rehabilitacja jako jedyna potrafi w pewnym stopniu zatrzymać chorobę. Koszt rehabilitacjo to 1800 miesięcznie. Pieniądze z Państwa pomocy pójdą właśnie na nią.

Nigdy nie myślałem że będę prosić o pomoc.  Bardzo bardzo wiele znaczy dla mnie państwa wsparcie. Mam w sobie ducha walki ale sam sobie bez waszej pomocy i rehabilitacji nie poradzę. 

Państwa pomoc pomoże mi w walce z chorobą.  Za każdą bardzo dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paulina Paciocha - awatar

  Paulina Paciocha

  04.10.17
  04.10.17

  Życzę dużo siły i zdrowia

  • Jarosław Protas - awatar

   Jarosław Protas - Organizator zbiórki

   04.10.17
   04.10.17

   Bardzo dziękuję za pomoc i wiarę. Dziękuje,

380 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Jarosław Protas - awatar

Jarosław Protas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil Cichosz - awatar
Kamil Cichosz
30
Paulina Paciocha - awatar
Paulina Paciocha
100
Paulina Paciocha - awatar
Paulina Paciocha
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij