Zbiórka Remont mieszkania Pani Moniki - miniaturka zdjęcia

Remont mieszkania Pani Moniki

Zbiórka Remont mieszkania Pani Moniki - zdjęcie główne

Remont mieszkania Pani Moniki

0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Fundacja „Daj mi skrzydła”, działająca w Wołominie na rzecz osób pokrzywdzonych i dotkniętych w sposób szczególny przez los objęła swoją opieką mieszkankę naszego miasta schorowaną i pozbawioną środków do życia samotną matkę Panią Monikę.

Należy ona do osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. Bardzo poważne problemy zdrowotne, powodujące, że każdy jej ruch okupiony jest dojmującym bólem, brak środków do życia i urągające wszelkim standardom warunki mieszkaniowe (a tak naprawdę ich brak) powodują ,że jej życie zmieniło się w ponurą egzystencję ,której główną treścią jest dotrwanie do jutra. Na skutek działania naszej Fundacji , dzięki zrozumieniu ze strony władz Wołomina udało się uzyskać dla naszej podopiecznej, wymagający kapitalnego remontu lokal przy ul. Warszawskiej w Wołominie. 

Mamy nadzieję, że lokal ten, po przeprowadzeniu remontu , będzie w stanie zapewnić Pani  Monice chociaż minimum warunków mieszkaniowych godnych człowieka.

Przed nami ogromne wyzwanie ,zarówno finansowe ,jak i logistyczne i dlatego zwracamy się do Państwa, ludzi o wielkich i gorących sercach o wsparcie naszych działań w formie pomocy finansowej, rzeczowej lub polegającej na wykonaniu części prac remontowych lub innych prac związanych z prowadzonym remontem.

Wierzymy głęboko, że w naszym mieście, które już nie raz pokazało swoje gorące serce znajdziemy pomoc i życzliwość dla naszych działań.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij