Zbiórka Remont pomostów na przystani WKŻ - zdjęcie główne

Remont pomostów na przystani WKŻ

9 421 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób

Witajcie, to my,  Wolsztyński Klub Żeglarski...

Hello...

Od przeszło 25 lat szkolimy młodych żeglarzy, co roku zasila nasze szeregi około 20 nowych dzieci zaczynających przygodę z żeglarstwem.

Nie ukrywamy, że głównym celem działalności sportowej Klubu jest wychowanie olimpijczyków. Od kilku lat w składzie Kadry Narodowej zawsze byli zawodnicy z naszego rodzinnego miasta.

Niestety przez te wszystkie lata infrastruktura naszego klubu bardzo się postarzała, aktualnie musieliśmy zdemontować nasz pływający pomost, ponieważ jego stan zagrażał bezpieczeństwu.

For over 25 years we have been training young sailors, each year we supply our ranks with about 20 new children starting their adventure with sailing.

We do not hide that the main goal of the club's sporting activity is raising the Olympians. For several years, there have always been sailors from our hometown in the National Team.

Unfortunately, all these years the infrastructure of our club has aged very much, now we had to dismantle our floating bridge because its condition threatened safety.

Dzięki naszym członkom, sympatykom i zawodnikom rozebraliśmy stary pomost, ale niestety aby go przywrócić do dawnej świetności wymaga on wiele nakładu pracy i niestety finansów.

Thanks to our club members, our supporters and youngs sailors we have dismantled the old bridge, but unfortunately to restore it to its former splendor, it requires a lot of work and, unfortunately, finances.

Nigdy nie mieliśmy problemu z grupą bardzo zaangażowanych osób które chętnie służą swoim czasem i pomocą, ale niestety pewne elementy wymagają napraw i zakupów. Jako stowarzyszenie mamy ograniczony budżet i nie jesteśmy w stanie sami pokryć wszystkich kosztów, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zgromadzeniu brakujących środków na :

- przewiezienie elementów pomostu do i z piaskarni

- wypiaskowanie starego pomostu

- pomalowanie

- remont trapu łączącego przyczółek z pomostem

- wyremontowanie starego przyczółku 

- zakup nowych desek na pokrycie stalowej konstrukcji

- odtworzenie instalacji elektrycznej

Koszt takiego remontu to około 50,000.00 złotych. Brakuje nam 20,000.00 złotych.

We have never had a problem with a group of very involved people who are happy to serve their time and help, but unfortunately some elements require repairs and purchases. As an association, we have a limited budget and we are not able to cover all costs ourselves, therefore we ask you for help in collecting the missing funds for:


- transport of platform elements to and from renovating

- renovate the old bridge

- painting a renovated steel construction

- renovation of the gangway connecting the bridgehead with the bridge

- renovation of the old beachhead

- purchase of new wood boards and instal them to renovated steel construction

- reconstruction of the electrical installation

The cost of such renovation is approximately PLN 50,000.00. We are missing PLN 20,000.00.


Komentarze


 • damian tomczyk/agnieszka włodarczyk - awatar

  damian tomczyk/agnieszka włodarczyk

  28.05.2019
  28.05.2019

  :) Pozdrawiamy

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  16.04.2019
  16.04.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Na pomost - awatar

  Na pomost

  14.04.2019
  14.04.2019

  Widać postępy, oby tak dalej. Super!!!

 • Leszek - awatar

  Leszek

  13.04.2019
  13.04.2019

  Powoli kwota rośnie, trzymam kciuki ;-)

9 421 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób

Wpłaty: 71

Jędrzej Zwirn - awatar
Jędrzej Zwirn
700
Patrycja i Szymon - awatar
Patrycja i Szymon
600
Adrian Miśko - awatar
Adrian Miśko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej - awatar
Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej
100
damian tomczyk/agnieszka włodarczyk - awatar
damian tomczyk/agnieszka włodarczyk
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij