Zbiórka Remus potrzebuje leków - zdjęcie główne

Remus potrzebuje leków

850 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Remus

Remus cierpi na RAO, czyli w przełożeniu na ludzki język - zaawansowaną astmę, która przekształciła się w dychawicę.

Remus jest bardzo dzielnym, starszym już koniem, który przyjechał do nas, będąc już jednym kopytkiem za Tęczowym Mostem. Przez wiele lat pracował w rekreacji, skąd wiele osób pamięta go jako wyśmienitego skoczka i nauczyciela dla wielu dzieci. Jednak starość i choroba przywiodły go pod nasze skrzydła.

Od tego dnia ciągle trwa walka o życie Remusa. Są dni, kiedy w ogóle nie da się zauważyć, że Remusowi cokolwiek dolega. Są też jednak takie, że każdy wdech wiąże się z ogromnym trudem i cierpieniem.

Najtrudniejsze są okresy pylenia, a także okres zimowy, kiedy mróz powoduje dodatkowy skurcz oskrzeli i płuc.

Zdjęcie opisu zbiórki Remus potrzebuje leków

Sprawmy, by Remusowi lekko oddychało się tej zimy!

Remus lepiej radzi sobie z życiem, kiedy otrzymuje specjalistyczne leki rozkurczowe oraz dostosowaną do niego, indywidualną terapię. Ponadto potrzebne są mu też syropy i częstsze wizyty weterynarza w sytuacjach kryzysowych, które ratują mu życie. 

Aby zaopatrzyć Remusa w niezbędne mu do życia leki, potrzeba nam około 2 tys. złotych.

Wesprzyj nas w zakupie leków dla tego dzielnego, starego Siwka!

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!

Zdjęcie opisu zbiórki Remus potrzebuje leków

Komentarze


 • Kidd - awatar

  Kidd

  12.01.2016
  12.01.2016

  Żeby skakać mógł wiecej :)

 • Ola - awatar

  Ola

  11.01.2016
  11.01.2016

  Powodzenia!

850 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
agnieszka - awatar
agnieszka
20
Marzena - awatar
Marzena
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
15
Kidd - awatar
Kidd
10
Paulina - awatar
Paulina
5
Paweł - awatar
Paweł
30
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Natalia - awatar
Natalia
50
Martyna - awatar
Martyna
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij