Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Do emerytury brakuje kilku lat, samotna, praca umowy zlecenia, zaszłości finansowe z dawnych lat, komornik i kwoty wypłat ze zlecenia przekazywane na jego konto - długi trzeba spłacać, bez bliskich osób które mogłyby pomóc przetrwać trudny czas. Zwyczajne problemy, nieduże kwoty które przerastają moją sytuację, z którymi już sobie nie radzę. Pomyślałam, poproszę o wsparcie ludzi, którzy znają a może po prostu rozumieją życie. 10 zł dziennie to kwota, która pozwala przetrwać jeden dzień, 300 zł miesiąc a potem szansa na normalne pełne wynagrodzenie. Z góry serdecznie dziękuję. Renata
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
