Zbiórka POMOC dla Oazy - zdjęcie główne

POMOC dla Oazy

19 565 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 593 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

ABY PRZETRWAĆ KRYZYS 

Kryzys spowodowany ogólnoświatową pandemią wirusa COV-19 dopadł i nas, myślałam że przejdzie bokiem... zrobiłam zapasy z tego co miałam ale niestety zapasy się kończą, za chwile zostaniemy bez siana czy owsa 😔 

Oaza „Międzyleś” powstała dwa lata temu, skupiliśmy się na pomocy zwierzętom rzeźnych czyli koniom i krowom ale nie jesteśmy obojętni na wołanie o pomoc zwierząt mniejszych. Dwa miesiące temu udało się przenieść azyl w cudowne miejsce, raj na ziemi dla naszego stada, a co za tym idzie połączyć „stare” stado z nowym - pięcioma końmi ratowanymi w tym roku. 

Jesteśmy w naprawdę krytycznej sytuacji, staramy się aby konie nie odczuwały braków w zapasach ale jest coraz trudniej 💔
Mamy za sobą wzloty i upadki, cudowne chwile uniesienia radości oraz bezgranicznej rozpaczy...  każdy nowy dzień to CUD podarowany od Was dla nich, tak było do tej pory... 

Trzęsę się ze strachu co z nami będzie... z ostatniego bazarku udało się kupić 10 bel siana, 3 bele słomy, trochę warzyw i trawokulki ale to kropla w morzu naszych potrzeb tzn potrzeb naszych zwierząt.  

Na filmie, Isia - klacz kupiona na Targu Koni Skaryszew 2020. Mimo ogromnego bólu, licznych zwyrodnień, ostefitów i przebytym złamaniu... została wpuszczona na targ 😰 musieliśmy jej pomóc 💔

Na drugim filmie klacz która przyjechała do nas 12.06.2020 roku, stan bardzo zły... klacz zagłodzona, już wiemy że nie jest przewkle chora. Macica i jajniki są zdrowe, z badań krwi jednoznacznie wyszło że klacz była głodzona a mimo to pracowała w szkółce jeździeckiej 😰 musimy ją wzmocnić ! 

Ośmio miesięczne końskie dziecko... skazane... wykupiony 3 czerwca 2020 r, boi się ręki tak bardzo że próbuje wspinać się po ścianach 💔 staramy się pokazać mu że człowiek  to nie tylko kat ! Powoli się oswaja... 

Każdy z naszych podopiecznych ma za sobą tragiczna historie, każde z nich doznało zła ze strony człowieka.... każde z nich zasługuje na dobro !
Na pokładzie mamy konie kalekie które jak śmieć były wywalone do handlarzy, konie stare powyżej 30 lat, konie wymgające leczenia oraz doraźnej opieki weterynaryjnej.

 

Jeszcze niedawno każde z nich miało nad sobą wyrok...wyrok postrzału w głowę, poderznięcia gardła, oskórowania i poćwiartowania... dziś ONE są spokojne, beztrosko skubią sianko i bawią się ze sobą nawzajem ale ja co minutę umieram ze strachu 😔 co minutę mam palące uczucie w sercu które zabija mnie od środka .... nie wiem co będzie za 10 dni jak siano się skończy, kiedy skończy się owies i musli dla koni chorych... co wtedy zrobię ? Nie wiem i boje się o tym myśleć 😰 

Cena produktów rolniczych ciagle rośnie, siano z dnia na dzień jest coraz droższe. Owsa tak jak reszty ziarna nie mam już w okolicy. 

Łącznie jest ich 24, nie chcemy się zatrzymywać w pomocy. Nie chcemy być głusi na wołanie ze względu na kryzys finansowy... chcemy postawić ogrodzenia i ratować dalej  ale nie wiemy czy przetrwamy następne tygodnie 😰 jedno jest pewne, bez jedzenia oraz lekarza one nie przeżyją 💔

Pomóż nam przetrwać pandemię, pomóż im PRZEŻYĆ 🙏

Pamiętajcie że każda złotówka jest dla nas obecnie na wagę życia... kto może niech pomoże.

Celem zbiórki jest zabezpieczenie zwierząt czyli kupno zapasów, bieżące leki, opieka weterynaryjna ponieważ zbliża się czas szczepień i odrobaczeń oraz kowal. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Melania Wołoszyn - awatar

  Melania Wołoszyn

  01.07.2020
  01.07.2020

  😍💞💟

 • Maria - awatar

  Maria

  22.06.2020
  22.06.2020

  Kochane ,biedne zwierzaki

 • Antek Bełz - awatar

  Antek Bełz

  06.06.2020
  06.06.2020

  Mam nadzieje ze się przyda

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  10.05.2020
  10.05.2020

  Trzymam kciuki

 • Jadwiga Ba - awatar

  Jadwiga Ba

  07.05.2020
  07.05.2020

  Z pozdrowieniami dla Dziadzia :-) :-*

19 565 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 593 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 593

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anna Perdzynska - awatar
Anna Perdzynska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Markowska - awatar
Joanna Markowska
28
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Puchacz - awatar
Puchacz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan jakubowski - awatar
Jan jakubowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij