Zbiórka Rezonans magnetyczny dla Tyriona - zdjęcie główne

Rezonans magnetyczny dla Tyriona

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że życie rzuca nam pod nogi kolejne kłody lub, bardziej optymistycznie mówiąc wyzwania. Niewątpliwie takim wyzwaniem jest Tyrion. Pies z wyjątkową wadą genetyczną zwaną syndromem krótkiego kręgosłupa. Po ostatniej konsultacji okazało się, że Tyrion ma objawy częściowego paraliżu, to znaczy że jego stan się pogorszył od ostatniej wizyty. Prawdopodobnie dochodzi do ucisku na struktury nerwowe. Żeby to sprawdzić należy wykonać badanie rezonsnsem magnetycznym odcina lędźwiowego i piersiowego. Takie badanie da pełniejszy obraz dolegliwości Tyriona i pozwoli podjąć decyzję o ewentualnym zabiegu chirurgicznym. Nie bierzemy pod uwagę możliwości zaniechania dalszej diagnostyki, dlatego prosimy Was o pomoc w sfinansowaniu tego badania. Koszt tego badania w klinice w Milanówku wraz z kosztami przejazdu wynosi około 1300 zł. Mamy czas do wtorku 10 lipca

Komentarze


 • Samuel - awatar

  Samuel

  08.07.2018
  08.07.2018

  Zamykamy rezonans! Powodzenia Piesku! !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2018
  05.07.2018

  Dużo zdrowia Tyrionku :)

 • Karolina - awatar

  Karolina

  04.07.2018
  04.07.2018

  Trzymam kciuki 👌🙏🏻😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.2018
  04.07.2018

  Bądź zdrów piesku

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Wpłaty: 46

Samuel - awatar
Samuel
80
Marta - awatar
Marta
20
Radoslaw Latka - awatar
Radoslaw Latka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hanna Iżykowska - awatar
Hanna Iżykowska
35
Mika Kobylińska - awatar
Mika Kobylińska
30
Marta Bomba - awatar
Marta Bomba
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij