Zbiórka Pomagamy rodzinie chorej Pauliny - miniaturka zdjęcia

Pomagamy rodzinie chorej Pauliny

Zbiórka Pomagamy rodzinie chorej Pauliny - zdjęcie główne

Pomagamy rodzinie chorej Pauliny

51 781 zł  z 84 000 zł (Cel)
Wpłaciło 777 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Majewski - awatar

Jakub Majewski

Organizator zbiórki

Paulina jest cudowną mamą 2 synków i żoną Zbyszka. Miesiąc temu dowiedziała się, że choruje na ostrą białaczkę szpikową, choć początkowe objawy wskazywały tylko na przeziębienie. Paulina jest pod opieką lekarzy ze szpitala im. Kopernika w Łodzi i choć jeszcze tydzień temu walczyła o życie mierząc się z zapaleniem płuc, dziś czeka na rozpoczęcie leczenia chemioterapią i czuje się dobrze, pomimo, że od miesiąca nie widziała i nie przytulała swoich dzieci.

Zbyszek jest natomiast bardzo zdolnym fotografem, którzy w przepiękny sposób fotografuje śluby. Niestety cała ta sytuacja dotknęła Zbyszka podwójnie, ponieważ z początkiem COVID-19 jego firma przestała funkcjonować tak, jak cała branża ślubna, a on sam został pozbawiony możliwości zarobku. W tym momencie Zbyszek całą swoją energię dzieli na bieżącą opiekę nad Pauliną, pokonując codziennie ponad 100 km trasę dowożąc jej zdrowe i pełne witamin jedzenie, planuje działania na kolejne miesiące leczenia oraz poświęca czas na wychowanie swoich synków Kacperka i Oskara.

W takiej sytuacji jego szanse na wykonywanie pracy są zerowe, a bieżące wydatki na codzienne funkcjonowanie zużywają w bardzo szybki sposób zgromadzone oszczędności.

Patrząc na tą sytuację z bliska i widząc, jak trudny rok będzie przed nimi postanowiłem pomóc Pauli, Zbyszkowi i chłopcom zakładając zbiórkę, która obejmuje:

* roczne koszty utrzymania rodziny: Zbyszka i dwójki dzieci
* koszty przygotowania odpowiedniego jedzenia (diety) dla Pauli
* codzienne koszty dojazdów do Łodzi
* zakup odświeżacza powietrza i przygotowanie bezpiecznych warunków w domu
* wydatki związane z organizacją wspomagania leczenia po wyjściu ze szpitala.

Z góry dziękuję Wam z całego serca za każdą wpłatę. Wiem, że dzisiejsze realia nie są łatwe dla wszystkich, ale z drugiej strony też wiem, że pomagając sobie na wzajem jesteśmy w stanie budować lepszą przyszłość!

*** Poinformowałem Zbyszka o zbiórce i dzięki Bogu wyraził na nią zgodę 🙏🏻 ***

Jakub Majewski ☀️


Link do grupy na FB z licytacjami na rzecz Pauli i Zbyszka:

https://www.facebook.com/groups/1142542316107383/


PS. Portretowe zdjęcie Pauliny (w nagłówku) pochodzi z sesji, którą wykonał Zbyszek i o której Paulina napisała na swoim profilu FB, nie wiedząc jeszcze, że jest już chora:

„ Mam 32 lata... Mam dwóch cudownych synów, myślę o nich, słysząc ich śmiech, ale też gdy patrzę na moje sfatygowane ciążami ciało. Patrzę w lustrze na swoją twarz i dostrzegam pierwsze mocno zarysowane zmarszczki, są efektem częstego uśmiechu jak i wielu trosk. Mam wspaniałego męża, który kocha każdy centymetr mojego ciała, jednak musiało minąć 11 lat, żebym poczuła się swobodnie przed jego obiektywem. Udało mi się to zrobić, bo z dnia na dzień jestem coraz pewniejsza siebie, otaczam się ludźmi, którzy we mnie wierzą, jestem 32-latką, która wie, że jest w dobrym miejscu w swoim życiu i wiem, że podążam dobra drogą. A to są efekty naszej wspólnej (nawiasem mówiąc całkiem miłej) pracy…”

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Jakub Majewski - awatar

  Jakub Majewski

  27.05.20
  27.05.20

  Kiedy po przebudzeniu zobaczyłem tą wiadomość w telefonie to wstałem od razu na równe nogi. Napisali do mnie Kamila i Michał z propozycją założenia grupy na FB, która wspierałaby naszą zbiórkę. Pomoc ta polegałaby na sprzedaży przedmiotów, np. własnoręcznie wykonanych przez Michała mebli ogrodowych, z których dochód zasiliłby naszą zbiórkę. SERCE❤️ rośnie kiedy patrzy nie na Wasze wsparcie i pomysłowość, dziękuję 🙏🏻 Paulina właśnie zakończyła pierwszy etap leczenia chemioterapią i znów zmaga się z lekką infekcją, nie jest łatwo, ale dzięki naszemu wsparciu daje radę. To co buduje ją najbardziej to myśl, że wspiera ją ponad 700 KOCHANYCH OSÓB, dlatego dalej działajmy, bo ta fala pozytywnej energii i miłości w intencji Pauli jest najważniejsza. Udostępniajmy dalej zbiórkę, a dodatkowo zapraszam Was grupy Kamili i Michała, pojawi się tam wiele fajnych rzeczy do kupienia, a być może będziecie chcieli sami coś zaoferować, za co z góry Wam DZIĘKUJĘ 🙏🏻 LINK do grupy FB jest w treści zbiórki🔝

  Zdjęcie aktualności 50 175

Komentarze


 • Katarzyna Krupa (sukienka) - awatar

  Katarzyna Krupa (sukienka)

  02.06.20
  02.06.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymamy kciuki :)

 • Mydełka 2szt z licytacji dla Pauliny - awatar

  Mydełka 2szt z licytacji dla Pauliny

  02.06.20
  02.06.20

  Wplata za mydełka z licytacji dla Pauliny. Dobro wraca ❤️ Zdrówka Pani Paulino i sił. Ma Pani piękną rodzinę 🙂

 • Kasia Bronowicka - awatar

  Kasia Bronowicka

  29.05.20
  29.05.20

  Powodzenia!

 • Małgosia Jóźkiewicz - awatar

  Małgosia Jóźkiewicz

  27.05.20
  27.05.20

  Życzę dużo cierpliwości, miłości i szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się Kobietko!

 • Aleksandra Spaleniak - awatar

  Aleksandra Spaleniak

  26.05.20
  26.05.20

  Dużo wytrwałości, pozytywnego myślenia i jak najszybszego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki.

51 781 zł  z 84 000 zł (Cel)
Wpłaciło 777 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Majewski - awatar

Jakub Majewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 777

Paweł Zygmunt - awatar
Paweł Zygmunt
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Za Chałkę - awatar
Za Chałkę
40
Katarzyna Krupa (sukienka) - awatar
Katarzyna Krupa (sukienka)
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Mydełka 2szt z licytacji dla Pauliny - awatar
Mydełka 2szt z licytacji dla Pauliny
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
krzaczynski - awatar
krzaczynski
10
Basia - awatar
Basia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij