Zbiórka Pomagamy rodzinie chorej Pauliny - miniaturka zdjęcia

Pomagamy rodzinie chorej Pauliny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagamy rodzinie chorej Pauliny - zdjęcie główne

Pomagamy rodzinie chorej Pauliny

91 310 zł  z 84 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 086 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Majewski - awatar

Jakub Majewski

Organizator zbiórki

Paulina jest cudowną mamą 2 synków i żoną Zbyszka. Miesiąc temu dowiedziała się, że choruje na ostrą białaczkę szpikową, choć początkowe objawy wskazywały tylko na przeziębienie. Paulina jest pod opieką lekarzy ze szpitala im. Kopernika w Łodzi i choć jeszcze tydzień temu walczyła o życie mierząc się z zapaleniem płuc, dziś czeka na rozpoczęcie leczenia chemioterapią i czuje się dobrze, pomimo, że od miesiąca nie widziała i nie przytulała swoich dzieci.

Zbyszek jest natomiast bardzo zdolnym fotografem, którzy w przepiękny sposób fotografuje śluby. Niestety cała ta sytuacja dotknęła Zbyszka podwójnie, ponieważ z początkiem COVID-19 jego firma przestała funkcjonować tak, jak cała branża ślubna, a on sam został pozbawiony możliwości zarobku. W tym momencie Zbyszek całą swoją energię dzieli na bieżącą opiekę nad Pauliną, pokonując codziennie ponad 100 km trasę dowożąc jej zdrowe i pełne witamin jedzenie, planuje działania na kolejne miesiące leczenia oraz poświęca czas na wychowanie swoich synków Kacperka i Oskara.

W takiej sytuacji jego szanse na wykonywanie pracy są zerowe, a bieżące wydatki na codzienne funkcjonowanie zużywają w bardzo szybki sposób zgromadzone oszczędności.

Patrząc na tą sytuację z bliska i widząc, jak trudny rok będzie przed nimi postanowiłem pomóc Pauli, Zbyszkowi i chłopcom zakładając zbiórkę, która obejmuje:

* roczne koszty utrzymania rodziny: Zbyszka i dwójki dzieci
* koszty przygotowania odpowiedniego jedzenia (diety) dla Pauli
* codzienne koszty dojazdów do Łodzi
* zakup odświeżacza powietrza i przygotowanie bezpiecznych warunków w domu
* wydatki związane z organizacją wspomagania leczenia po wyjściu ze szpitala.

Z góry dziękuję Wam z całego serca za każdą wpłatę. Wiem, że dzisiejsze realia nie są łatwe dla wszystkich, ale z drugiej strony też wiem, że pomagając sobie na wzajem jesteśmy w stanie budować lepszą przyszłość!

*** Poinformowałem Zbyszka o zbiórce i dzięki Bogu wyraził na nią zgodę 🙏🏻 ***

Jakub Majewski ☀️


Link do grupy na FB z licytacjami na rzecz Pauli i Zbyszka:

https://www.facebook.com/groups/1142542316107383/


PS. Portretowe zdjęcie Pauliny (w nagłówku) pochodzi z sesji, którą wykonał Zbyszek i o której Paulina napisała na swoim profilu FB, nie wiedząc jeszcze, że jest już chora:

„ Mam 32 lata... Mam dwóch cudownych synów, myślę o nich, słysząc ich śmiech, ale też gdy patrzę na moje sfatygowane ciążami ciało. Patrzę w lustrze na swoją twarz i dostrzegam pierwsze mocno zarysowane zmarszczki, są efektem częstego uśmiechu jak i wielu trosk. Mam wspaniałego męża, który kocha każdy centymetr mojego ciała, jednak musiało minąć 11 lat, żebym poczuła się swobodnie przed jego obiektywem. Udało mi się to zrobić, bo z dnia na dzień jestem coraz pewniejsza siebie, otaczam się ludźmi, którzy we mnie wierzą, jestem 32-latką, która wie, że jest w dobrym miejscu w swoim życiu i wiem, że podążam dobra drogą. A to są efekty naszej wspólnej (nawiasem mówiąc całkiem miłej) pracy…”

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jakub Majewski - awatar

  Jakub Majewski

  16.11.2020
  16.11.2020

  Kochani, ten wpis powinienem zrobić już prawie dwa tygodnie temu, ale dopiero dzisiaj mam wenę twórczą, aby go napisać 🤷🏻‍♂️ Od tego właśnie czasu Paula jest w szpitalu na czwartej i ostatniej części leczenia. Paula ma świetne wyniki z czego cieszę się najbardziej ☀️ ale również cieszę się z tego, że jest już po chemii i teraz zostały już tylko dwa tygodnie na regenerację organizmu👍 Dziś proszę Was o ❤️❤️ i dobre słowo, Paulina i Zbyszek dzięki Waszemu wsparciu czują się silniejsi i lepiej radzą sobie z sytuacją, a gdyby ktoś z Was miał ochotę na wpłatę to podsyłam LINK do zbiórki oraz link do grupy na FB, która wspiera zbiórkę. https://pomagam.pl/rodziniepauliny https://www.facebook.com/groups/1142542316107383/ Dziękuję 🙏🏻

  Zdjęcie aktualizacji 58 218

Komentarze


 • Wino @odchlopakow - awatar

  Wino @odchlopakow

  08.10.2020
  08.10.2020

  do zobaczenia przy winie ;)

 • Daria Borycka - awatar

  Daria Borycka

  07.10.2020
  07.10.2020

  Licytacja

 • WeselnyMaestro - awatar

  WeselnyMaestro

  07.10.2020
  07.10.2020

  Rób dobro bo dobro wraca :) trzymam kciuki!

 • Kamila Piech - awatar

  Kamila Piech

  29.09.2020
  29.09.2020

  Trzymajcie się dzielnie Kochani! <3 Jestem z Wami myślami! :*

 • Marlena Augustyniak - awatar

  Marlena Augustyniak

  13.08.2020
  13.08.2020

  KAMARO licytacja😙

91 310 zł  z 84 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 086 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Majewski - awatar

Jakub Majewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 086

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij