Zbiórka Różańce dla więźniów - zdjęcie główne

Różańce dla więźniów

4 160 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kaźmierczak - awatar

Adam Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Witam, to jest zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów z Portalem https://bzz24.pl którego celem jest pomagać chorym duchowo, fizycznie i psychiczne!

Koszt jednego kompletu to tylko 10zł!  A możesz odmienić kogoś życie…

Do tej pory dzięki Wam przekazałem 600 zestawów do aresztu śledczego. Niestety koszty różańców i modlitewników bardzo wzrosły i dlatego w 2023 r. szacunkowy koszt zestawu to około 10zł. ponownego zakupu różańców i modlitewników dokonam po uzbieraniu kwoty na 100 zestawów i przekażę nowemu Kapelanowi Aresztu Śledczego w Zielonej Górze ks. Tomaszowi Nowickiemu. Serdecznie zapraszam do zbiórki i udostępniania tej akcji w sieci!!!

Zdjęcia z I Edycji. 100 zestawów zostało przekazanie do aresztu śledczego.

Zdjęcia z VII Edycji.  "Catholic unboxing"

Dziękuję wszystkim Darczyńcą akcji "Różaniec dla więźnia" z Portalem https://bzz24.pl/ na https://pomagam.pl/rozaniec  udało się Nam zgromadzić środki na kolejne 109 kompletów: różańców i modlitewników do św. Ekspedyta i… nie tylko . 

Jest to VII edycja, w której 15 lica br. przekażę w Waszym imieniu zestawy różańców i modlitewników na ręce nowego Kapelana Więziennego w Zielonej Górze ks. Tomasza Nowickiego. Serdeczne Bóg zapłać!

Pragnę również bardzo podziękować:
Wydawnictwu JUT https://wydawnictwojut.pl/ ,
Wydawnictwu ROSEMARIA https://rosemaria.pl/ 
Firmie produkującej dewocjonalia KRISTAREX https://kristarex.pl/home 
jako bardzo sprawdzonym Partnerom we współpracy na super dogodnych warunkach z Portalem https://bzz24.pl/ w tym Bożym przedsięwzięciu! 

Bardzo dziękuję za extra gratisy dla więźniów obu w/w Wydawnictwom – Wielkie Bóg Zapłać!

Foto relacja z przekazania również na FB i https://pomagam.pl/rozaniec .

"Bóg zawsze zwycięża!"
Adam Kaźmierczak

P.S.

Jeśli w Twoim mieście znajduje się areszt  śledczy lub więzienie może Ty również mógłbyś zorganizować podobną zbiórkę, jeśli poczujesz takie powołanie chętnie służę doświadczeniem i z radością pomogę Tobie organizacyjnie - napisz do mnie na adres email: 

[email protected]

"Catholic unboxing"

Czy znalezione pieniądze mogą być znakiem od Boga?...Oj mogą!!!

Historia ta przydarzyła mi się naprawdę chociaż nadal jestem zdumiony!

Otóż ładnych parę lat temu będąc w Kościele na niedzielnej Mszy Świętej ksiądz z ambony zaapelował do wiernych aby mu przynieśli Różańce, modlitewniki itp. dla więźniów w pobliskim mieście. Wieczorem w czasie wieczornej modlitwy usłyszałem wewnętrzny głos aby podarować więźniom 100 Różańców z książeczką o Nowennie Pompejańskiej i silne pragnienie aby zrealizować powyższy zamiar. Wtedy przyszła mi myśl, że żona nigdy się nie zgodzi abym z budżetu domowego wydał na ten cel około 1000zł, jak mi się wówczas wydawało że to będzie taka właśnie kwota . Następnie po modlitwie powiedziałem: „Panie Jezu jeśli to Ty chcesz abym podzielił się z więźniami Różańcami i Nowenną Pompejańską to skądś znajdę na ten cel pieniądze”. Potem położyłem się spać z zamieram pójścia do Kościoła rano na Mszę. Obudziłem się rano i byłem zły bo zaspałem, z Mszy nici. Żona powiedziała, że jeśli nie idę do Kościoła to żebym poszedł po zakupy. W czasie drogi do sklepu znalazłem 400zł!!! Pomyślałem że na 100 różańców to nie wystarczy ale ileś uda mi się za te kilka stów kupić. Wysłałem zapytania do sklepów internetowych z wyjaśnienie po co mi są potrzebne te Różańce i jeden z nich zaproponował cenę 2,2zł za szt. kupiłem ich 112 i 8 otrzymałem gratis!!! Następnie wysłałem podobne zapytanie do „dystrybutora” książeczek z Nowenną Pompejańską i zaproponowali mi symboliczną 1zł. za 1 szt. z przeznaczeniem do rozprowadzenia bezpłatnego wśród więźniów - zakupiłem ich 120 szt. i dostałem 100 szt. mini folderów o Nowennie Pompejańskie gratis!!!. Oczywiście 400zł wystarczyło również na koszty obu przesyłek. Wtedy przyszła mi myśl że niektórzy więźniowie nie znają nawet podstawowych modlitw jak Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, czy Chwała Ojcu…, i nie będą w stanie odmówić Nowenny Pompejańskiej. Wydrukowałem więc te modlitwy na papierze A4 a potem spakowałem wszystko do woreczków foliowych zamykanych, bo były tańsze i większe od typowego etui na Różańce. Następnie pojechałem do miasta i tak przygotowanie Różańce z Nowenna Pompejańską przekazałem kapelanowi więziennemu. Był zdumiony że aż tyle… ale nie tak mocno jak ja, że to w ogóle się zdarzyło!!! I jak tu nie wierzyć w Opaczność Bożą!!! Szkoda mi tylko Tego co zgubił te 400 zł…

Obecnie wpadłem na pomysł aby zorganizować kolejną zbiórkę internetowa na zakup i rozpowszechnienie wśród osadzonych modlitewników do Świętego Expedyta (Patrona spraw sądowych) z różańcami i folderem z Nowenną Pompejańską, koszt jednego egzemplarza takiego zestawu to obecnie zaledwie około 10zł!!! Planuję zebrać  kwotę na 100 takich zestawów!!! Wielu więźniów dzięki wstawiennictwu tego Potężnego Orędownika nawróci się  ponieważ my niosąc w ten sposób pomoc osadzonym np. w areszcie śledczym, więźniom którzy pragną odnowić i pogłębić swoje relacje z Panem Bogiem w perspektywie długiej pokuty za kratami. Wielu z więźniów po zderzeniu z nową rzeczywistością przebywania w aresztach śledczych i zakładach karnych żałuje swoich czynów i chce zadość uczynić Panu Bogu za swoje czyny m.in. poprzez modlitwę. Bardzo często okazuje się wtedy, że nie tylko nie znają podstawowych modlitw np. Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, czy Chwałą Ojcu…, ale także nie ma nawet stosownej pomocy w postaci modlitewnika i różańca. Propozycja zestawu modlitewnik+ różaniec + folder o Nowennie Pompejańskiej doskonale wypełni tę lukę i jest to akt miłosierdzia na który stać każdego z nas. Taki zestaw to propozycja kompleksowa, w której każdy z docelowej grupy odbiorców znajdzie to czego szuka i w szybkim czasie udoskonali swoją modlitwę, wierzę że będzie to modlitwa bardzo owocna. W pewnym sensie taki zestaw oprócz miłosierdzia okazanego osadzonym „..byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie” (Mt 25, 36), którym zostanie on podarowany, spełniać będzie również funkcje resocjalizacji i to z kolei może mieć pozytywny wpływ na szeroko rozumiane bezpieczeństwo publiczne, bo przecież nawrócony przestępca to nie tylko rodzący się na nowo dla Boga wierny ale i dobry obywatel dla społeczeństwa. Ponadto „w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.” (Łk 15, 7).

P.S.

„Łatwiej jest nawrócić mordercę niż apostatę”

„A Jezus powiedział do Błogosławionej Małgorzaty Marii: ‘Jedna prawa dusza ma taką moc nad moim Sercem, że może uzyskać przebaczenie dla tysiąca przestępców’.”

„Potem jego dusza poszła przyjąć miłosierny wyrok Tego, który zapewniał, że w Niebie będzie większa radość z jednego grzesznika czyniącego pokutę, aniżeli z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy pokuty nie potrzebują!...” ( Por. Łk 15, 7). („Dzieje duszy”)”

Źródło:

https://bzz24.pl/czy-znalezione-pieniadze-moga-byc-znakiem-od-bogaoj-moga%21%21%21

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Adam Kaźmierczak - awatar

  Adam Kaźmierczak

  29.07.2023
  29.07.2023

  Czcigodni Darczyńcy!
  Kolejne 109 zestawów różańców i modlitewników dzięki Waszej wielkiej hojności zostały już przekazane na ręce ks. Tomasza Nowickiego Kapelan Aresztu Śledczego w Zielonej Górze.
  „Bóg zawsze zwycięża!”

  Zdjęcie aktualizacji 125 850

Komentarze


 • Marta Bosman - awatar

  Marta Bosman

  04.01.2022
  04.01.2022

  Wspaniała inicjatywa 🙏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2021
  29.04.2021

  Dobra idea ,oby więcej takich zrzutek i pomysłów.

  • Adam Kaźmierczak - awatar

   Adam Kaźmierczak - Organizator zbiórki

   30.04.2021
   30.04.2021

   Pani Karolino jeszcze raz bardzo dziękuję za wpłatę. Pragnę również powiadomić iż od kilku miesięcy trwa również akacja zbierania na Biblię dla więźniów, dla których może to być pierwsze spotkanie z Panem Jezusem. https://pomagam.pl/biblia Serdecznie pozdrawiam Adma Kaźmierczak --------------------------------- https://bzz24.pl/

4 160 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kaźmierczak - awatar

Adam Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Barbara Kołłątaj - awatar
Barbara Kołłątaj
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
630
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Monika Matyjaszczyk - awatar
Monika Matyjaszczyk
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij