Zbiórka Na pomoc Lotce. - zdjęcie główne

Na pomoc Lotce.

1 160 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Lotka trafiła do  mnie 01.10.2018r. 

To małe ciałko  3  miesięcznej  kotki, wycierpiało tyle, że   wyć  mi  się chciało jak ją zobaczyłam. Kotka udomowiona, przymilna. Aż nie chce się wierzyć  że po wypadku  jaki jej się przydarzył stroniła  od ludzi.  To uraz  który  wydarzył się na pewno jakiś czas  temu.

Prawdopodobnie  miała  spotkanie z jakąś maszyną rolniczą, kosiarką, która niestety  wyrządziła  jej tak ogromne  urazy.

Dziękuję bardzo mężczyźnie, który  ją znalazł i nie  przeszedł obojętnie  obok  cierpiącego  zwierzaka.

 Lotka  ma uszkodzone  obie przednie łapki.  URWANĄ  przednią lewą łapkę, z zakażeniem  rany i  zwichniętą prawą.  Na uratowanie lewej kończyny nie ma  szans, bedzie amputacja 10.10,2018  natomiast druga została nastawiona, włożona w gips. Za tydzień kontrola  tej łapki.

 Wykonaliśmy RTG, lekarz  powiedział że takiego  przypadku jeszcze nie miał.  Nie wyobraża sobie jak bardzo ten  maluch musi cierpieć i jak  cierpiała  zaraz po wypadku... 

Codzienie wizyty, zmiany  opatrunku, przepłukiwanie, antybiotyk  codziennie  dostaje i musimy ustabilizować jej stan  by mogła  mieć amputację  10  października.

Póki co zbiera się ropa, rana  jest  paskudna :(  

Za tydzień  ponowne RTG  łapki , póki co czucia  w  niej  nie ma ale nie chcę panikować...   Bo kot bez obu przednich łapek...  to byłby dramat.. 

Zwracam się do Was  z  prośbą o wsparcie w  leczeniu  Lotki. 

Sama nie dam rady :( 


Komentarze


 • Rafi - awatar

  Rafi

  23.10.18
  23.10.18

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.18
  04.10.18

  :)

1 160 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

Lenka - awatar
Lenka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania i Damian - awatar
Ania i Damian
50
Tinka - awatar
Tinka
20
Ola W - awatar
Ola W
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij