Zbiórka Nina Hadrych - zdjęcie główne

Nina Hadrych

74 034 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 582 osoby
Zbiórka zakończona
 
Marcin Szulc - awatar

Marcin Szulc

Organizator zbiórki

Nina źle poczuła się w 24 listopada 2019r. 

W niedzielne popołudnie zaczęła narzekać na ból brzucha z prawej strony. Po podaniu leku przeciwbólowego, nastąpiła ulga. 

Niestety na krótko. 

Późnym wieczorem, kiedy lek przestał działać, znów pojawił się ból oraz gorączka. Mama zabrała córkę na nocną Pomoc Doraźną. Tam lekarz zbadał Ninę, i powiedział " Tu może być wszystko" i dał skierowanie do szpitala, w razie gdyby w nocy stan dziecka się pogorszył. Na szczęście noc minęła spokojnie. Na rano mama zabrała córkę i porobiły zalecone badania ( morfologię z rozmazem, OB, Crp, badanie moczu), po południu - USG jamy brzusznej. 

I tu już przyszedł pierwszy cios. Podejrzenie guza, guzków, torbieli. Pani która robiła USG, poprosiła mamę Niny aby jeszcze skonsultowała wynik z lekarzem, który może jeszcze przebywał w ośrodku zdrowia. Od razu zadzwoniła do pediatry, do którego córka należy. Lekarka powiedziała, aby jutro rano stawić się po skierowanie do szpitala, celem dalszej diagnostyki. Na drugi dzień od rana byli już w szpitalu. Kolejne USG, cisza w gabinecie, skupienie radiologa... 

Poprosił o konsultacje z panią doktor radiolog. 

Rodzice usłyszeli coś o nacieku... Mama Niny od razu zorientowała się o co chodzi. Później już tylko było skierowanie na oddział  III hematologiczno-onkologiczny. I tam już diagnoza ogromny guz złośliwy nerki prawej...Reszty już nie trzeba pisać.Nina została poddana chemii przedoperacyjnej, następnie ciężkim zabiegu usunięciu tego guza wraz z całą nerką, częściowym usunięciem prawego płata  wątroby, oraz częścią przepony. 

Obecnie zakończyła radioterapię w WCO na Garbarach, i jest w trakcie najmocniejszej chemii.Zebrane pieniądze będą przeznaczane na wszystko co związane z chorobą dziecka w obecnym i  późniejszym czasie: rehabilitacja, sprzęt do rehabilitacji, wizyty u specjalistów, leki nierefundowane przez NFZ, czy też wyjazd na leczenie za granicę itd...

W imieniu rodziców, bardzo serdecznie dziękuję za okazałą pomoc i wsparcie, w możliwie jak najszybszym powrocie do zdrowia ich córki Niny.

- Marcin Szulc

Komentarze


 • Ewa Furmaniak - awatar

  Ewa Furmaniak

  25.02.20
  25.02.20

  Ninko wracaj do zdrowia❤️

 • Ewelina Konieczna - awatar

  Ewelina Konieczna

  24.02.20
  24.02.20

  Konieczna Ewelina Deska

 • Przemysław Wasilewski - awatar

  Przemysław Wasilewski

  24.02.20
  24.02.20

  Dużo, dużo zdrowia!!

 • Jarek - awatar

  Jarek

  24.02.20
  24.02.20

  Zdrowiej :*

 • Karolina Mielcarek - awatar

  Karolina Mielcarek

  23.02.20
  23.02.20

  Ninko wracaj szybko do zdrowia😘

74 034 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 582 osoby
Zbiórka zakończona
 
Marcin Szulc - awatar

Marcin Szulc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 582

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
900
Bożena Gaweł - awatar
Bożena Gaweł
100
Dariusz Skarbinski - awatar
Dariusz Skarbinski
420
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Malgorzata Nowak - awatar
Malgorzata Nowak
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anna Pakuła - awatar
Anna Pakuła
60
Anna Dymna - awatar
Anna Dymna
100
Kamil Bielawski - awatar
Kamil Bielawski
400
Mateusz Drobnik - awatar
Mateusz Drobnik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij