Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Nazywam się Beata Kilanowska i od lat pomagam kotom i psom z Piotrkowa Trybunalskiego.
Przez jakiś czas byłam w piotrkowskiej fundacji, jednak okazało się że moje wartości jakie wyznaję nijak mają się do polityki w tej fundacji. Odeszłam, działam samodzielnie, pomagam lokalnym karmicielkom.
Dziś chciałabym prosić Was o pomoc dla jednej z nich.
Pani Beata od trzech lat dokarmia Tadzia. Pojawił się znikąd i został. Od czasu do czasu chorował, ma uczulenie na pchły i kleszcze. Był leczony Bravecto. Od pcheł wyłysiał, wyglądał strasznie. Do tego przeziębienia, często smarkał się wiec w jedzeniu przemycane były leki. Zjadał i zdrowiał. Tym razem okazało się, że kot nie może jeść, cieknie mu ślina, słabnie gaśnie w oczach.
Udało się go złapać i przetransportować do lecznicy. Tam szybko okazało się że musi zostać na parę dni leczenia co okazało się już nie po myśli fundacji Miasto Kotów. Wiceprezes tejże fundacji nakrzyczała na karmicielkę że "NIE DA WROBIĆ SIĘ W OPIEKĘ NAD KOLEJNYM DZIKIM KOTEM" i że TEN KOT ZAJMUJE KLATKĘ DLA NICH PRZEZNACZONĄ...
CZY TAK POWINNA DZIAŁAĆ FUNDACJA?
POMAGAJĄ TYLKO WYBRANYM KOTOM?
Pani Beata już nawet nie prosiła ich o pomoc..
Kot Tadzio miał olbrzymi kamień na zębach, przez co doszło do zapalenia dziąseł, w lecznicy ściągnięto kamień, jeden ząb po prostu sam wyszedł.
Stan kota jest naprawdę zły. Wykonano teksty FIV/FeLV. Na szczęście wynik ujemny. Razem z karmicielką jeździmy do lecznicy i opiekujemy się Tadziem.
Pani Beata, która ma w domu 4 swoje koty i dokarmia jeszcze 7 kotów, podjęła decyzję że nie może pozwolić by Tadzio wrócił na ulicę. Zdaje sobie sprawę, że na adopcję około 6-letniego kota nie będzie chętnych, więc postanowiła że weźmie go do domu i będzie pracować nad Tadziem. Póki co w lecznicy kot pozwolił wziąć się na ręce, nie wiadomo czy dlatego że jest tak słaby czy jednak kiedyś miał dom?
Tadzio jest wykastrowany, więc podejrzewamy że mógł mieć wcześniej dom i w niewyjaśnionych okolicznościach stracił go.
Zwracam się z prośbą do Was o chociaż najmniejsze wpłaty, które pomogą pokryć koszty leczenia kota. To koszty testów, leków, zabiegu ściągnięcia kamienia.
Każda nawet najmniejsza wpłata jest ratunkiem dla karmicielki.
W zbiórce podane jest bezpośrednio konto Pani Beaty.
Za wszystkie wpłaty bardzo dziękuję .
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!