Zbiórka RYSIA - jamniczka na łańcuchu - zdjęcie główne

RYSIA - jamniczka na łańcuchu

409 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

- Jamnik w kojcu?! - Jamnik NA ŁAŃCUCHU?!
- METROWYM ŁAŃCUCHU?!?!?

Tak, to niestety smutna historia jamniczki, która kilka lat swojego życia spędziła na około jedno metrowym ciężkim łańcuchu, bezpośrednio opętanym wokół szyi. Zielona od glonów i błota woda, krzywa, dziurawa i nieocieplona buda, w której ostatnią zimą zamarzła trójka jej nowo narodzonych szczeniąt :((( Łańcuch nie pozwalał swobodnie dojść do miski z odpadkami i makaronem. A pożywieniem z jednego garnka musiały najeść się wszystkie 4 psy mieszkające w kojcu. Jamniczka była wiązana przez okrutnych właścicieli - "bo uciekała". Nic dziwnego. Nikt, kto miałby możliwość ucieczki nie zostałby w takim miejscu. Sunia była znacznie wychudzona, wyczerpana, bardzo się bała... ale jej oczy krzyczały o pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki RYSIA - jamniczka na łańcuchu

Czym sobie zasłużyła na tak okrutne traktowanie? Ile czasu trwało jej cierpienie? Dlaczego nikt nie zareagował na jej krzywdę? Jak przeżyła zimę?

Zdjęcie opisu zbiórki RYSIA - jamniczka na łańcuchuZdjęcie opisu zbiórki RYSIA - jamniczka na łańcuchu

Niedziela 15.V.2016 okazał się przełomowy dla jamniczki. Ze względu na agresję i absolutny brak empatii wobec zwierząt, a także zrozumienia przepisów i współpracy ze strony właścicieli interwencja należała do trudnych. Inspektorzy OTOZ Animals wykazali się ogromną determinacją i skutecznością - w asyście policji odebrali jamniczkę. Warto było walczyć - wygraliśmy "paszport na nowe życie" dla RYSI (nowe imię). Sunia jest pod opieką behawiorystów, w bardzo przyjaznym i troskliwym psim hoteliku.

OTOZ Animals:
„Szczególne podziękowania dla Fundacji S.O.S. dla Jamników, która wzięła jamniczkę pod swoje skrzydła! „

Już teraz szukamy domku dla tej damy w wieku maks 3 lat.. Prosimy o udostępnianie eventu. Musimy wynagrodzić RYSI wszystkie cierpienia które zgotował jej człowiek...

Zdjęcie opisu zbiórki RYSIA - jamniczka na łańcuchuZdjęcie opisu zbiórki RYSIA - jamniczka na łańcuchu

▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩
Zapraszamy Osoby zainteresowane losem i pomocą dla jamniczki. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać i wykonać badania.
▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩

Zdjęcie opisu zbiórki RYSIA - jamniczka na łańcuchu

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Jola - awatar

    Jola

    05.09.2016
    05.09.2016

    Powodzenia!

409 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Karolina Domagalska - awatar
Karolina Domagalska
200
Anna - awatar
Anna
20
Jola - awatar
Jola
20
Joanna - awatar
Joanna
15
Dagmara - awatar
Dagmara
100
Beata - awatar
Beata
50
ewa - awatar
ewa
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij