RYSIA - jamniczka na łańcuchu

Zbiórka

- Jamnik w kojcu?! - Jamnik NA ŁAŃCUCHU?!
- METROWYM ŁAŃCUCHU?!?!?

Tak, to niestety smutna historia jamniczki, która kilka lat swojego życia spędziła na około jedno metrowym ciężkim łańcuchu, bezpośrednio opętanym wokół szyi. Zielona od glonów i błota woda, krzywa, dziurawa i nieocieplona buda, w której ostatnią zimą zamarzła trójka jej nowo narodzonych szczeniąt :((( Łańcuch nie pozwalał swobodnie dojść do miski z odpadkami i makaronem. A pożywieniem z jednego garnka musiały najeść się wszystkie 4 psy mieszkające w kojcu. Jamniczka była wiązana przez okrutnych właścicieli - "bo uciekała". Nic dziwnego. Nikt, kto miałby możliwość ucieczki nie zostałby w takim miejscu. Sunia była znacznie wychudzona, wyczerpana, bardzo się bała... ale jej oczy krzyczały o pomoc.

Photo

Czym sobie zasłużyła na tak okrutne traktowanie? Ile czasu trwało jej cierpienie? Dlaczego nikt nie zareagował na jej krzywdę? Jak przeżyła zimę?

PhotoPhoto

Niedziela 15.V.2016 okazał się przełomowy dla jamniczki. Ze względu na agresję i absolutny brak empatii wobec zwierząt, a także zrozumienia przepisów i współpracy ze strony właścicieli interwencja należała do trudnych. Inspektorzy OTOZ Animals wykazali się ogromną determinacją i skutecznością - w asyście policji odebrali jamniczkę. Warto było walczyć - wygraliśmy "paszport na nowe życie" dla RYSI (nowe imię). Sunia jest pod opieką behawiorystów, w bardzo przyjaznym i troskliwym psim hoteliku.

OTOZ Animals:
„Szczególne podziękowania dla Fundacji S.O.S. dla Jamników, która wzięła jamniczkę pod swoje skrzydła! „

Już teraz szukamy domku dla tej damy w wieku maks 3 lat.. Prosimy o udostępnianie eventu. Musimy wynagrodzić RYSI wszystkie cierpienia które zgotował jej człowiek...

PhotoPhoto

▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩
Zapraszamy Osoby zainteresowane losem i pomocą dla jamniczki. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać i wykonać badania.
▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩

Photo

Komentarze

 • Jola

  05.09.16
  05.09.16

  Powodzenia!

Wpłaty - 7

 • Avatar Karolina Domagalska
  200
  Karolina Domagalska
 • Avatar Anna
  20
  Anna
 • Avatar Jola
  20
  Jola
 • Avatar Joanna
  15
  Joanna
 • Avatar Dagmara
  100
  Dagmara
 • Avatar Beata
  50
  Beata
 • Avatar ewa
  4
  ewa

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę