Zbiórka Operacja w Waszyngtonie - zdjęcie główne

Operacja w Waszyngtonie

625 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nazywam się Sandra Kamińska. Mam dopiero 3 latka i cierpię na kurczowe porażenie mózgu tzw. diplegię spastyczną. Moja choroba była wielkim zaskoczeniem dla moich Kochanych Rodziców. Tydzień przed swoimi drugimi urodzinkami upadłam na kolanka, zaczęłam płakać i przestałam chodzić. Zaczęłam z dnia na dzień tracić swoje umiejętności motoryczne. Przestałam biegać, wspinać się, chodzić po schodach. 20 grudnia lekarze wykonali rezonans magnetyczny mojej główki. Obraz mózgu nie był prawidłowy. Badanie wykazało, że w płacie potylicznym doszło do zmian, najprawdopodobniej o charakterze niedokrwiennym. Oprócz tego w szyszynce zlokalizowano torbiel a z ust lekarzy padły straszne słowa: kurczowe porażenie mózgu, diplegia spastyczna. Uszkodzony został ośrodek odpowiadający za tzw. dużą motorykę. Rezonans mózgu wykazał zmiany w obydwu półkulach. Przeszłam wylew ! Niemalże wszystkie umiejętności ruchowe, które  nabyłam w ciągu 2 lat zaczęły zanikać. Mam problem z utrzymaniem równowagi. Poza tym rozwijam się normalnie i jestem w normie intelektualnej dla swojego wieku. Pojawiła się dla mnie ogromna szansa abym żyła i rozwijała się jak inne zdrowe dzieci. Zabieg nazywany selektywną rizotomią grzbietową jest dla mnie szansą na to, by rozprawić się z napięciem mięśni. SDR to skomplikowany zabieg na rdzeniu kręgowym, a ponieważ mój przypadek nie jest oczywisty moi Rodzice chcą  powierzyć moje zdrowie w najlepsze ręce.

Tylko dzięki tej operacji moje nóżki będą bardziej zdolne do ruchu, a mięśnie nie pozostaną przykurczone. Według lekarzy z USA, po zabiegu będę  mogła robić to wszystko, co zdrowe dzieci! To dla mnie i moich Rodziców ogromna dawka nadziei!

Operacja ma odbyć się w Waszyngtonie w sierpniu 2021 roku a jej koszt to 190.000 zł. Do tego dochodzą bardzo wysokie koszty pobytu w USA oraz mojej bieżącej rehabilitacji jak również tej , która czeka mnie po operacji. Choć Moi Rodzice robią co mogą bo bardzo mnie kochają i jestem ich oczkiem w głowie, sami nie są w stanie pokryć tych wszystkich bardzo wysokich kosztów mojego leczenia.  Na dzień dzisiejszy brakujen nam jeszcze 120.000 zł

Dlatego proszę Wszystkich Ludzi o wielkich sercach o pomoc. Mam szansę na normalną przyszłość. Bardzo bym chciała aby moja historia miała szczęśliwy koniec….
Mogę na Was liczyć ???…
POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE 🥰🥰🥰

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
625 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Misiura - awatar
Katarzyna Misiura
20
Justyna Nędzi - awatar
Justyna Nędzi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Zięba - awatar
Joanna Zięba
20
Kucharczyk Agnieszka - awatar
Kucharczyk Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Anna - awatar
Anna
10
Konrad - awatar
Konrad
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij