Zbiórka na Schronisko w Mielcu!

109 361 zł z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 364 osoby
Zbiórka zakończona
 
Oskar Lipiński - awatar

Oskar Lipiński

Organizator zbiórki

Moi Drodzy,


Ze względu na obfite deszcze zostało zalane Schronisko w Mielcu oraz Wadowicach Dolnych. Nasi najlepsi przyjaciele są w potrzebie, wiem, że wielu z Was ma swoje pociechy w domu bezpieczne z dostępem do jedzenia.

W Schronisku zabrakło karmy, legowiska dla psów są zniszczone. Pomaga nam Straż Pożarna, która odpompowuje wodę z boksów. Psy są przeniesione na halę i zabezpieczone.

Potrzebne są stare koce oraz pierzyny dla piesków, ponieważ sytuacja w schronisku nie jest jeszcze opanowana, prosimy NIE PRZYWOZIĆ DARÓW DO SCHRONISKA, lecz do jednego z poniższych miejsc.

PUNKT ZBIORKI DLA SCHRONISKA TO:

1. SKLEP KOMPUTRONIK ul. Piaskowa 5 w godzinach 9-19, w sobotę do 15:00

2. Biblioteka w budynku SP 7 przy ul. Skłodowskiej 4, dawniej AGH w godzinach 8-15

3. Siłownia Extreme Fitness ul Targowa 8 (najbliżej schroniska) w godzinach 6-22:30

4. Adres do wysyłki darów: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul Targowa 11; 39-300 Mielec

5. Serwis komputerowy ul Mickiewicza 20; 39-300 Mielec

Liczy się każdy grosz oraz każda pomoc.

Wiele z tych psów już przechodziło tragedię w życiu, nie pozwólmy, by w chwilach grozy chodziły głodne i mokre.

Dostajemy wiele wiadomości od Was, w których oferujecie swoją pomoc,  w imieniu Psich Przyjaciół ogromnie dziękujemy i prosimy o więcej.

Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec, Stowarzyszenie Oaza dla Zwierząt Mielec ( tu załączam zbiórkę Oazy: https://pomagam.pl/kbvlh2n ), Fundacja Animals Mielec oraz grupa Schronisko dla zwierząt w Mielcu działają w tej samej sprawie i wszystkie prowadzą zbiórki na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Mielcu.

O mnie: 

Wiele osób zadaje mi pytanie na temat rzetelności zbiórki. Doskonale rozumiem te obawy, dlatego wyjasniam sytuację.

Stworzyłem zbiórkę jako wolontariusz z ramienia Stowarzyszenia Zwierzoluby. Czynnie uczęszczam i pomagam w Mieleckim schronisku, posiadam papiery w urzędzie Mieleckim na Wolontariat. Cała kwota zostanie przekazana na konto Stowarzyszenia. Wszystko będzie przeprowadzone jawnie, z mojej strony zostanie przedstawiona dokumentacja, ze pieniądze trafiły na konto Stowarzyszenia. (Jeśli będzie trzeba nawet video). Można sprawdzić rzetelność mojej osoby u osób pracujących w schronisku. Dziękuje za zaufanie i słowa wsparcia, ta zbiórka przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zapraszam do Schroniska na spacery z psiakami! 


Karma wraca!


Komentarze


 • SYLWIA - awatar

  SYLWIA

  05.06.19
  05.06.19

  Powodzenia w realizacji celu.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.19
  03.06.19

  Pozdrawiam wszystkie pieski:) czy koce stare bluzy też się przydadzą?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.19
  31.05.19

  Jestem pod wrazeniem akcji, trzymajcie tak dalej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.19
  28.05.19

  Jestem z wami całym sercem !

 • Paweł Młynarski - awatar

  Paweł Młynarski

  25.05.19
  25.05.19

  polecam pomagac

109 361 zł z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 364 osoby
Zbiórka zakończona
 
Oskar Lipiński - awatar

Oskar Lipiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 364

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maksym Strasz - awatar
Maksym Strasz
3
Daniel 💪 - awatar
Daniel 💪
5
Justyna Słonka - awatar
Justyna Słonka
25
Jakub Jarosz - awatar
Jakub Jarosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
KlaudiaK - awatar
KlaudiaK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij