Zbiórka Cezar, połamane łapy, uraz głowy - zdjęcie główne

Cezar, połamane łapy, uraz głowy

2 347 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby

Jesteśmy członkami fundacji Do Serca Przytul Psa. Pomagamy zwierzętom odkąd pamiętamy. Codziennie widzimy ogrom krzywd, które potrafi wyrządzić człowiek. Codziennie walczymy o godne i szczęśliwe życie tych, którzy sami nikomu się nie poskarżą. Kiedy większość ludzi zasiada w sobotni wieczór z przyjaciółmi, by dobrze się bawić i odpocząć, my dostajemy telefon - kolejny psiak, kot, lis, sarna, etc w potrzebie - i jedziemy, żeby pomagać. 

Tym razem był to zwykły, czwartkowy dzień i on, Cezar , psiak znaleziony przez kogoś w rowie, pies w typie owczarka, najwyraźniej po wypadku komunikacyjnym. Leżał tam, nie miał sił by walczyć, cichutko odchodził. 

Zabraliśmy go do naszego weterynarza.

Po wykonaniu RTG okazało się, że psiak ma złamane obie przednie łapki oraz uraz głowy Natychmiast skonsultowaliśmy się z kliniką Fabisz& Stefanek, która jako jedyna w ten przedświąteczny czas podjęła się skomplikowanej operacji - niestety koszty są ogromne będą sięgały 2 a nawet 3 tysięcy złotych!

A operacja to dopiero początek. Cezarek wymagać będzie rehabilitacji, długiej i kosztownej.

Przewidujemy, że całość zamknie się w 4 tys złotych.
 Prosimy Państwa o pomoc w ratowaniu życia tego cudownego psiaka, który cudem uniknął śmierci!

Cezar ma tylko półtorej roku. Nie poznał jeszcze nawet porzadnie uroków, które niesie życie.
 
Cezar jest obecnie operowany - trzymacjie kciuki!!
 
 Prosimy o wsparcie finansowe na opłacenie rachunku z kliniki i rehabilitację Czarka!

Komentarze


  • Ada K. - awatar

    Ada K.

    24.04.2017
    24.04.2017

    Cieszę się, że są jeszcze ludzie którzy tworzą i wspierają takie akcje.

2 347 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktor Abłażewicz - awatar
Wiktor Abłażewicz
20
Ada K. - awatar
Ada K.
10
Paulina - awatar
Paulina
16
MH facebook znajomi ;) - awatar
MH facebook znajomi ;)
140
Alex Miranda Ben - awatar
Alex Miranda Ben
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Artur Wiechoczek - awatar
Artur Wiechoczek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafal - awatar
Rafal
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij