Zbiórka Serce dla SOSW Trzcianka - zdjęcie główne

Serce dla SOSW Trzcianka

1 920 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Dzień Dobry

Poniedziałek 2 listopada 2020, dzień dobrej wiadomości dla zbiórki na rzecz Serca z Trzcianki :)  W dniu dzisiejszym zbiórka na rzecz Serca z Trzcianki zostaje zamknięta ze względu na zebranie wymaganej kwoty na stworzenie Serca. Jest to możliwe m.innymi dzięki zaangażowaniu lokalnego szkolnego koordynatora projektu, któremu udało się znaleźć lokalnego przedsiębiorcę, który wykona Serce w korzystnej cenie i pozwoli to obniżyć finalny cel przedsięwzięcia. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom za udział w zbiórce. Wkrótce otwarcie gotowego Serca, o tym wydarzeniu będzie informował SOSW w Trzciance :)

Pozdrawiamy

Fundacja Nieskończone Możliwości


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Trzciance w województwie mazowieckim położony jest w gminie Wilga u styku kilku powiatów Mazowsza. Ośrodek od ponad 40 lat wspiera edukacyjnie i rewalidacyjnie osoby z niepełnosprawnościami z okolicznych gmin powiatów garwolińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, grójeckiego i ryckiego w województwie lubelskim. Do szkoły przyjmowane są dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz z niepełnosprawnością sprzężoną. W skład szkoły wchodzi również internat, prowadzi ona również wsparcie dla swoich dorosłych absolwentów. Dzięki codziennemu zaangażowaniu pedagogów, nauczycieli, psychologów i logopedów  ośrodka kilkudziesięciu podopiecznych SOSW w Trzciance może zmagać się w swoich codziennej walce z niepełnosprawnością, uczyć się, bawić się i rozwijać się. Jest to niezwykle cenne wsparcie zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i członków ich rodzin oraz całej lokalnej społeczności i regionu. Szkoła jest otwarta na każdego ucznia, który ma trudności w zdobywaniu wiedzy, opanowaniu umiejętności, któremu potrzeba indywidualnych form i metod nauczania, dostosowanych do Jego możliwości, potrzeb i tempa pracy. To miejsce satysfakcji, radości i zadowolenia z własnej pracy, gdzie uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych poznają smak sukcesów zespołowych i indywidualnych, uczą się wiary we własne siły, pokonują słabości. Placówka dąży do wszechstronnego rozwoju ucznia według jego indywidualnych potrzeb, przygotowuje starannie do samodzielnego życia, prawidłowego funkcjonowania w przyszłości w środowisku rodzinnym i społecznym. W szkole prowadzone jest nauczanie i praca z wykorzystaniem kilkunastu metod pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Od lat ośrodek okazuje swoje serce i zaangażowanie na rzecz swoich uczniów i absolwentów.


W ostatnim czasie w ośrodku w Trzciance powstała inicjatywa stworzenia i montażu przed placówką dużego metalowego „Serca” kosza do zbierania plastikowych nakrętek, wzorem innych gmin w całej Polsce. „Serce” pomogłoby w segregacji odpadów plastikowych w lokalnej społeczności oraz wpłynęłoby pozytywnie na promocję ekologii i tematu segregacji odpadami wśród dzieci i mieszkańców tego rejonu. Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego niestety nie stać na zakup i montaż tego cennego edukacyjnie „Serca z Trzcianki” na plastikowe nakrętki. Dlatego prośba SOSW do naszej Fundacji i dlatego powstała ta zbiórka Fundacji Nieskończone Możliwości. Dzięki zebranym funduszom ze zbiórki okoliczna firma z powiatu garwolińskiego wykona „Serce z Trzcianki”, przewiezie go do szkoły i zamontuje w miejscu wskazanym przez dyrekcję ośrodka. Cel zbiórki określono na podstawie ofert, wycen i usług przewidzianych do wykonania. Jeśli w wyniku zbiórki zostaną pozyskana większa kwota datków, niż kwota którą szkoła poniesie na stworzenie, transport i montaż „Serca z Trzcianki”, fundusze zostaną przeznaczone przez ośrodek szkolno-wychowawczy na organizację lokalnego wydarzenia/zajęć promujące wśród uczniów recykling, ekologię lub wolontariat. Co warto zaznaczyć w „Sercu z Trzcianki” będą zbierane plastikowe nakrętki przekazywane przez lokalnych mieszkańców i uczniów szkoły, natomiast środki uzyskane ze sprzedaży zbieranych plastikowych nakrętek w przyszłości trafią na cele edukacyjne i społeczne związane ze szkołą lub uczniami, lokalnymi osobami chorymi przewlekle oraz absolwentami SOSW w Trzciance. Dzięki temu „Serce z Trzcianki” będzie czyniło dobro jeszcze przez długi czas i będzie cennym elementem lokalnej społeczności oraz budowania świadomości proekologicznej. Dziękujemy za każdy datek i udostępnienie zbiórki i pomoc w stworzeniu „Serca z Trzcianki”. Po zakończeniu zbiórki zapraszamy na jego montaż :). Zapraszamy również na Facebooka Fundacji aby zobaczyć galerie z jego montażu, gdzie oczywiście będziemy informować o funkcjonowaniu „Serca z Trzcianki”

zdjęcie z rowerami- źródło EGarwolin

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz stworzenia "Serca z Trzcianki" w SOSW w Trzciance  liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz. "Serce z Trzcianki" będzie przez długie lata służyło na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle z tej lokalnej społeczności oraz będzie miało swój mały wkład w ratowanie naszej planety. Co warto wspomnieć jak powstanie będzie to pierwsze tego typu "Serce" w całej okolicy, więc 3mamy kciuki :) Dziękujemy za Państwa darowizny i okazaną pomoc. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.07.2021
  20.07.2021

  dziękujemy za Waszą pomoc w stworzeniu Serca w Trzciance. Fundacja Nieskończone Możliwości realizuje obecnie zbiórkę na rzecz wysyłek wyprawek szkolnych do podopiecznych niepełnosprawnych i chorych na choroby przewlekłe oraz rzadkie, także z powiatu garwolińskiego, ze szkół, przedszkoli i zerówek. Wszystkie rodziny to rodziny w trudnej sytuacji życiowej i zweryfikowane socjalnie przez Fundację, ponoszące codzienne koszty nierefundowanego leczenia, diety i rehabilitacji. Część z nich także nie kwalifikują się do programu "Dobry start", jak uczniowie przedszkoli i zerówek. Prosimy Państwa o pomoc w tej zbiórce na rzecz wysyłki wspomnianych paczek z wyprawkami. Chcemy wysłać paczki jak co roku od 2016 do kilkudziesięciu rodzin. Ubiegły rok był dla nas ciężki, jak dla wielu firm i ngo, udało się jednak pomóc 26 rodzinom. W tym roku wierzymy, że też się uda dzięki Państwa wsparciu. Dziękujemy za każdy datek i udostępnienie. To dla nas bardzo ważne https://pomagam.pl/wyprawki_szkolne Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki z Wyprawkami" (link wklej w wyszukiwarkę jeśli jest nieaktywny) :)

Komentarze


 • Adrianna Kamińska - awatar

  Adrianna Kamińska

  06.10.2020
  06.10.2020

  Trzymam mocno kciuki!!! ❤️❤️❤️

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   07.10.2020
   07.10.2020

   Dziękujemy :)

1 920 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarek Ostolski - awatar
Jarek Ostolski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia K. - awatar
Sylwia K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
50
Zbigniew Jaworski - awatar
Zbigniew Jaworski
200
Dominika - awatar
Dominika
50
Adrianna Kamińska - awatar
Adrianna Kamińska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij