Zbiórka Serce dla SOSW Trzcianka - zdjęcie główne

Serce dla SOSW Trzcianka

1 920 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Dzień Dobry

Poniedziałek 2 listopada 2020, dzień dobrej wiadomości dla zbiórki na rzecz Serca z Trzcianki :)  W dniu dzisiejszym zbiórka na rzecz Serca z Trzcianki zostaje zamknięta ze względu na zebranie wymaganej kwoty na stworzenie Serca. Jest to możliwe m.innymi dzięki zaangażowaniu lokalnego szkolnego koordynatora projektu, któremu udało się znaleźć lokalnego przedsiębiorcę, który wykona Serce w korzystnej cenie i pozwoli to obniżyć finalny cel przedsięwzięcia. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom za udział w zbiórce. Wkrótce otwarcie gotowego Serca, o tym wydarzeniu będzie informował SOSW w Trzciance :)

Pozdrawiamy

Fundacja Nieskończone Możliwości


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Trzciance w województwie mazowieckim położony jest w gminie Wilga u styku kilku powiatów Mazowsza. Ośrodek od ponad 40 lat wspiera edukacyjnie i rewalidacyjnie osoby z niepełnosprawnościami z okolicznych gmin powiatów garwolińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, grójeckiego i ryckiego w województwie lubelskim. Do szkoły przyjmowane są dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz z niepełnosprawnością sprzężoną. W skład szkoły wchodzi również internat, prowadzi ona również wsparcie dla swoich dorosłych absolwentów. Dzięki codziennemu zaangażowaniu pedagogów, nauczycieli, psychologów i logopedów  ośrodka kilkudziesięciu podopiecznych SOSW w Trzciance może zmagać się w swoich codziennej walce z niepełnosprawnością, uczyć się, bawić się i rozwijać się. Jest to niezwykle cenne wsparcie zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i członków ich rodzin oraz całej lokalnej społeczności i regionu. Szkoła jest otwarta na każdego ucznia, który ma trudności w zdobywaniu wiedzy, opanowaniu umiejętności, któremu potrzeba indywidualnych form i metod nauczania, dostosowanych do Jego możliwości, potrzeb i tempa pracy. To miejsce satysfakcji, radości i zadowolenia z własnej pracy, gdzie uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych poznają smak sukcesów zespołowych i indywidualnych, uczą się wiary we własne siły, pokonują słabości. Placówka dąży do wszechstronnego rozwoju ucznia według jego indywidualnych potrzeb, przygotowuje starannie do samodzielnego życia, prawidłowego funkcjonowania w przyszłości w środowisku rodzinnym i społecznym. W szkole prowadzone jest nauczanie i praca z wykorzystaniem kilkunastu metod pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Od lat ośrodek okazuje swoje serce i zaangażowanie na rzecz swoich uczniów i absolwentów.


W ostatnim czasie w ośrodku w Trzciance powstała inicjatywa stworzenia i montażu przed placówką dużego metalowego „Serca” kosza do zbierania plastikowych nakrętek, wzorem innych gmin w całej Polsce. „Serce” pomogłoby w segregacji odpadów plastikowych w lokalnej społeczności oraz wpłynęłoby pozytywnie na promocję ekologii i tematu segregacji odpadami wśród dzieci i mieszkańców tego rejonu. Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego niestety nie stać na zakup i montaż tego cennego edukacyjnie „Serca z Trzcianki” na plastikowe nakrętki. Dlatego prośba SOSW do naszej Fundacji i dlatego powstała ta zbiórka Fundacji Nieskończone Możliwości. Dzięki zebranym funduszom ze zbiórki okoliczna firma z powiatu garwolińskiego wykona „Serce z Trzcianki”, przewiezie go do szkoły i zamontuje w miejscu wskazanym przez dyrekcję ośrodka. Cel zbiórki określono na podstawie ofert, wycen i usług przewidzianych do wykonania. Jeśli w wyniku zbiórki zostaną pozyskana większa kwota datków, niż kwota którą szkoła poniesie na stworzenie, transport i montaż „Serca z Trzcianki”, fundusze zostaną przeznaczone przez ośrodek szkolno-wychowawczy na organizację lokalnego wydarzenia/zajęć promujące wśród uczniów recykling, ekologię lub wolontariat. Co warto zaznaczyć w „Sercu z Trzcianki” będą zbierane plastikowe nakrętki przekazywane przez lokalnych mieszkańców i uczniów szkoły, natomiast środki uzyskane ze sprzedaży zbieranych plastikowych nakrętek w przyszłości trafią na cele edukacyjne i społeczne związane ze szkołą lub uczniami, lokalnymi osobami chorymi przewlekle oraz absolwentami SOSW w Trzciance. Dzięki temu „Serce z Trzcianki” będzie czyniło dobro jeszcze przez długi czas i będzie cennym elementem lokalnej społeczności oraz budowania świadomości proekologicznej. Dziękujemy za każdy datek i udostępnienie zbiórki i pomoc w stworzeniu „Serca z Trzcianki”. Po zakończeniu zbiórki zapraszamy na jego montaż :). Zapraszamy również na Facebooka Fundacji aby zobaczyć galerie z jego montażu, gdzie oczywiście będziemy informować o funkcjonowaniu „Serca z Trzcianki”

zdjęcie z rowerami- źródło EGarwolin

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz stworzenia "Serca z Trzcianki" w SOSW w Trzciance  liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz. "Serce z Trzcianki" będzie przez długie lata służyło na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle z tej lokalnej społeczności oraz będzie miało swój mały wkład w ratowanie naszej planety. Co warto wspomnieć jak powstanie będzie to pierwsze tego typu "Serce" w całej okolicy, więc 3mamy kciuki :) Dziękujemy za Państwa darowizny i okazaną pomoc. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  25.04.2023
  25.04.2023

  Dziękujemy za wsparcie tej zbiórki w przeszłości. Polecamy wsparcie innych zbiórek naszej organizacji https://pomagam.pl/org/fundacjanieskonczonemozliwosci wiemy jak wielkie są potrzeby osób chorych przewlekle związane z rehabilitacją, dietą i leczeniem, szczególnie w dobie inflacji. Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1,5 % podatku, Polecamy 🙂Aby wesprzeć naszą organizację prosimy o wsparcie swoim 1,5 procent % podatku Fundacji FANI MANI z właściwym dopiskiem ( KRS: 0000507234, Cel szczegółowy przekazywanego 1,5 % : 22360 fundacja nieskończone możliwości ) 🙂 1,5 % wspiera działania rzeczowe i pomocowe na rzecz podopiecznych organizacji.

  https://pomagam.pl/wielkanocpotrzebujacym prosimy o wsparcie na rzecz 120 podopiecznych Fundacji. Szczeg. ma zbiórce. Realizowana akcja pozwoli na dzień dzisiejszy wesprzeć jedynie kilka osób, chcielibyśmy pomóc większej grupie osób :( Z góry dziękujemy za pomoc.

  Dla osób chcących wesprzeć Fundację darowizną na konto bankowe : Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 Przekazane darowizny na Pomagam i rachunek mogą Państwo odliczyć od podatku w danym roku podatkowym ( ulga na darowizny i wsparcie pożytku, na podstawie dokumentu bankowego/pocztowego przelewu/wpłaty, rozliczenie przy rozliczaniu danego roku podatkowego). Pozdrawiamy

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Adrianna Kamińska - awatar

  Adrianna Kamińska

  06.10.2020
  06.10.2020

  Trzymam mocno kciuki!!! ❤️❤️❤️

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   07.10.2020
   07.10.2020

   Dziękujemy :)

1 920 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarek Ostolski - awatar
Jarek Ostolski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia K. - awatar
Sylwia K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
50
Zbigniew Jaworski - awatar
Zbigniew Jaworski
200
Dominika - awatar
Dominika
50
Adrianna Kamińska - awatar
Adrianna Kamińska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij