... i siedmiu krasnoludków

636 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Mama i siedmiu maluchów potrzebują Państwa wsparcia ! :)

Kotka urodziła maluchy na ogrodach działkowych. Gdy przebiegała przez ulicę została potrącona przez samochód. Dowiedzieliśmy się, że dobra dusza zabrała kotkę do weterynarza, udało się ją uratować, lecz nie wiedzieliśmy gdzie jest ani ona ani kotki. Udało się odnaleźć maluchy. Mimo tego, że obecnie nasze domy tymczasowe łącznie mają około setki podopiecznych, nie mogliśmy ich tam samych zostawić. Umarłyby z głodu lub nie przetrwały by tam obecnych deszczów.  Zaczęliśmy szukać matki i tutaj niespodzianka! 

Okazało się, że zamieszkuje dom naszej Irenki i również jest naszą nową podopieczną! Maluchy w ruch do mamy, udało się. Jest ich tyle, że musimy dokarmiać je z butelki. 

Cieszymy się, że udało się uratować tą kocią rodzinkę, jednak martwimy się naszą obecną sytuacją finansową. Prosimy Państwa o wsparcie. 

Takiego  jedzonka potrzebujemy :) <3

Więcej na temat tej historii można przeczytać na naszej stronie internetowej :)


Aktualizacje


 • Dla Braci Mniejszych - awatar

  Dla Braci Mniejszych

  01.12.2019
  01.12.2019

  Minęły 3 miesiące od kiedy w dramatycznych okolicznościach wzięliśmy pod opiekę siedmioro kilkutygodniowych sierot. Koci Anioł nad nimi czuwał i pozwolił odnaleźć ich Mamę, która je odkarmiła i wychowała na grzeczne i miłe kotki. W międzyczasie udało się adoptować 4 z nich. Jeden niestety odszedł ;( Zostały 2 kocurki czarno-biały i biało-czarny. Czekają pod troskliwą opieką mamy i naszej Irenki na swój wymarzony domek. Niestety długi w lecznicy oraz koszty ich utrzymania przez ten okres były znaczne. Apetyt maluchom dopisywał i grzechem byłoby im ograniczać jedzenie gdy rosną i nabierają sił. Będziemy wdzięczni za pomoc w spłaceniu rachunków.

  Zdjęcie aktualizacji 40 604

636 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Maciej Brzuchański - awatar
Maciej Brzuchański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Basia - awatar
Basia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karola - awatar
Karola
50
Anna Adamczyk - awatar
Anna Adamczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij