Zbiórka Siostry z lasu z parwo ! - zdjęcie główne

Siostry z lasu z parwo !

980 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

BŁAGAMY O POMOC ! MAMY KOLEJNE MALUCHY Z PARWO :/

 Dopiero cieszyłyśmy się że Gromuś wyszedł z parwo i babeszjozy, a tu kolejne maluszki zaatakowała ta potworna choroba :( 

Miało być dobrze, zwłaszcza po tym co te bąble przeżyły. Trójka rodzeństwa znaleziona w lesie, miały ok. 4-5tyg. w momencie znalezienia. Po odrobaczeniu zaczęły czuć się gorzej, lokalny weterynarz podejrzewał zatrucie robakami. Stan braciszka nagle się pogorszył, odszedł w drodze do lecznicy na rękach opiekunki. Siostrzyczki czuły się dobrze, ale w niedzielę rano nastąpiło pogorszenie. Testy potwierdziły parwo.

Maluchy przyjechały do naszej lecznicy, dostały leki i surowicę (pożyczoną z zaprzyjaźnionej organizacji bo nasza jeszcze nie dotarła). Niestety bąble wymagają całodobowej opieki. DT bardzo długo pracuje, nie byłby w stanie poświecić maluchom tyle uwagi ile wymagają.

Zaczęło się gorączkowe poszukiwanie lecznicy, która przyjmie chore maluszki.W końcu udało się znaleźć miejsce w klinice na Puławskiej, choć i tam przyjęli je głównie dzięki temu że miałyśmy swoją surowicę, bo w lecznicy nie było wystarczającej porcji.

Pobyt w szpitalu zakaźnym, poza standardowymi kosztami związanymi z leczeniem- to ogromne dodatkowe koszty, na które nie byłyśmy przygotowane :( Nie mogłyśmy jednak nie ratować tych maluchów.

Lekarze robią wszystko żeby pomóc siostrom, maluszki mają opiekę; a my błagamy o wsparcie dla siostrzyczek! Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się zebrać środki na opłacenie faktury za ich leczenie. Każda złotówka się liczy w tej sytuacji.


Komentarze


  • Magda Rusin - awatar

    Magda Rusin

    14.04.19
    14.04.19

    Zdrówka i własnego domku psinki

980 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Iwogaj - awatar
Iwogaj
20
Magda Rusin - awatar
Magda Rusin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
SeBa - awatar
SeBa
500
Artur - awatar
Artur
20
Monika Paczyńska - awatar
Monika Paczyńska
20
Agnieszka Aga - awatar
Agnieszka Aga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij