Na ratunek dla slepaczka

6 238 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 230 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

                   Przyrzekam że byłem grzeczny ,głośno szczekałem na obcych,w nocy nie skomlalem,chociaż bardzo było zimno  kiedy spałem na gołej ziemi i chociaż śnieg mi padał na głowę i łapki zamarzaly byłem cichutko. Często byłem głodny i bardzo spragniony ,a sznurek był krótki i upijał w szyję,ale nigdy się nie skarżyłem i byłem grzeczny i posłuszny . Nawet kiedy dostawałem kopniaki byłem cicho. Czasami w nocy cichutko płakałem...... Kiedy zaczęło boleć mnie oczko i zrobiło się całkiem ciemno i dzien  nie nadchodził zacząłem się bać. Słyszałem głosy ,ale nic nie widziałem .... Dalej chciałem być dobrym psem . Ale jak być dobrym psem kiedy się nic nie widzi?? Szczekałem kiedy coś słyszałem ,ale chyba za często,bo ciągle ktoś krzyczal- zamknij się głupi kundlu. I pewnego dnia przyszedł człowiek i mocno  mnie złapał za kark i wrzucił gdzieś i słyszałem warkot silnika . A później poczułem uderzenie i wylądowałem na ziemi. Padał deszcz i było zimno,a ja byłem bardzo głodny. Kręciłem się w kółko aż poczułem głosy. I szedłem tam gdzie głosy ,ale nie widziałem gdzie idę. Zaplatalem  się w jakieś krzaki . I znów bolało wiec polozylem się i juz na nic nie czekałem. Tylko na śmierć. I Nagle przyszedł człowiek. Zastygłem w bezruchu słysząc jego głos. Czekałem na uderzenie ,na kopniaka. Ale człowiek mówił inaczej i dał mi jeść i pić. Myślałem,że już umarłem i trafiłem do psiego nieba. I cieszyłem się ,skakałem i piszczałem z radości. I wtedy ktoś mnie przytulił,ogrzal i powiedział ,że jestem dobrym psem. Teraz jestem tutaj. Już chyba nigdy nie nadejdzie dzień,a oczko boli tak bardzo ,że rozsadza mi głowę. Ale człowiek powiedział,że będzie dobrze ,że ból minie. Ze jestem kochanym,dobrym psem. I chociaż nie umarłem to chyba jestem w niebie. Mam pełny brzuszek i jest mi ciepło. I nikt nie krzyczy. Ale czeka mnie operacja i będzie bolało i muszę być cierpliwy i grzeczny. I będę grzeczny. Bo jestem DOBRYM PSEM. Ale moje leczenie będzie drogie. Proszę Was o pomoc. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2018
  13.11.2018

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2018
  30.10.2018

  Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze skarbenku kochany przykryłam Cię z daleka.

 • Dorota Gremaud - awatar

  Dorota Gremaud

  29.10.2018
  29.10.2018

  Mam niewidomego psa, uratowałam niedawno podobnego do Slepaczka... Niech mu juz teraz będzie dobrze!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.2018
  29.10.2018

 • Marta - awatar

  Marta

  29.10.2018
  29.10.2018

  Dużo zdrówka i siły !!!

6 238 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 230 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 230

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Wrocławska - awatar
Patrycja Wrocławska
2
Adrianna - awatar
Adrianna
10
Weronika - awatar
Weronika
10
Kinga Słupik - awatar
Kinga Słupik
5
Urszula Barylińska - awatar
Urszula Barylińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij