Zbiórka Dramat wolnożyjącej kotki Śliwki - zdjęcie główne

Dramat wolnożyjącej kotki Śliwki

279 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Śliwka ma 1,5 roku i była wolnożyjącą kotką, którą jakiś czas temu do naszej zaprzyjaźnionej lecznicy, przywiozła opiekunka stada. Wyniki badania krwi nie napawały optymizmem, a kolejne potwierdziły pogłębiającą się anemię. Leki nie działały i mimo, że Śliwka nie była podopieczną fundacji, zdecydowaliśmy się zabrać ją na badanie USG. Diagnoza to rozległy guz w jamie brzusznej i konieczna operacja, ale… Śliweczka w takim stanie nie przeżyłaby zabiegu, więc na cito szukaliśmy dla niej krwi. Niestety opiekunka stada nie byłaby w stanie ponieść kosztów leczenia, dlatego musieliśmy przygarnąć Śliwkę pod nasze skrzydła… alternatywą dla kotki było uśpienie.

Przeprowadziliśmy transfuzję krwi, po której kotka poczuła się lepiej na tyle, że mogliśmy podjąć decyzję o wykonaniu operacji. Obecnie Śliwka dochodzi do siebie po przeprowadzonej operacji, a przed nami kolejna transfuzja krwi.

Wiecie, że jesteśmy w dramatycznej sytuacji finansowej, a jedno przetoczenie krwi to wydatek rzędu 400 zł…, dodatkowo opłata za operację i leki… nie damy rady sami udźwignąć tych kosztów, a nasze prywatne skarbonki powoli też zaczynają świecić pustkami :(

Kotka ma najlepszą opiekę lekarską, ale potrzebne są środki na pokrycie rachunków. Bez Was nam się nie uda! Śliweczka jest przekochaną koteczką, nie skazujmy jej na straszliwy los! Pamiętajcie, że każda złotówka się liczy!

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  26.10.2016
  26.10.2016

  Z przykrością muszę zawiadomić, że nasza kochana Śliweczka odeszła dziś za Tęczowy Most ;( Pęka nam serce, bo staraliśmy się zrobić wszystko by jej pomóc, jednak los chciał inaczej. Biegaj kotku, już bez bólu, po wiecznie zielonych łąkach.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.2016
  24.10.2016

  Bądż zdrowa koteńko

 • Małgorzata Banasik - awatar

  Małgorzata Banasik

  21.10.2016
  21.10.2016

  zdrówka Kiciuniu

279 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Banasik - awatar
Małgorzata Banasik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij