Zbiórka Umierał w polu. Pilnie operacja! - miniaturka zdjęcia

Umierał w polu. Pilnie operacja!

Zbiórka Umierał w polu. Pilnie operacja! - zdjęcie główne

Umierał w polu. Pilnie operacja!

1 746 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Edycja: Bieluch jest juz po zabiegu. Początkowo przeprowadzono płukanie żołądka. Niestety nic to nie dało. Otwaro jamę brzuszną. Usunięto zbitą treść składającą się z trawy, patyków i kości. Bieluch ładnie wyszedł z narkozy. Zrobił już pierwszą kupę, jest drożny. Dostał też stały posiłek. Psiak jest oazą spokoju. Bez problemu dał sobie zrobić usg. Przez kilka dni zostanie jeszcze w lecznicy na obesrwacji. Poniżej zdjęcia ze spaceru :) Dziękujemy Wam za wsparcie, za to że nie pozostaliście obojętni na los Bielucha ♥️

Poproszono nas o pomoc dla bezdomnego psa... Kolejny cierpiący po cichutku, samotny... Jemu się udało, ktoś go zobaczył i nie przeszedł obojętnie. Bieluch potrzebuje teraz Waszej pomocy.  Okazało się, że w jego brzuchu zalega ciało obce, które natychmiast musi zostać usunięte. Niezbędna jest operacja. W imieniu osób które otoczyły Bielucha opieką, prosimy o wsparcie zbiórki na operację oraz pokrycie dotychczasowych kosztów badań i pobytu psa w lecznicy. Poniżej historia Bielucha


Wracaliśmy z Inowrocławia do Poznania w niedzielę wieczorem (16.06). Godzinę drogi od Poznania, przy bardzo ruchliwej ulicy, zauważyliśmy średniej wielkości psa. Zatrzymaliśmy się na poboczu. Pies krążył niespokojnie, wyraźnie wystraszony i wychudzony. Zdecydowaliśmy się pomóc zwierzakowi. Na początku nie był ufny, nie chciał jedzenia. Odszedł w krzaki i położył się tam, zwinął w kłębek, nie miał siły. 
Przekonała go jednak miska wody, którą natychmiast wypił. Po chwili położył się na plecach, pokazując brzuch i w tym momencie było już jasne, że nie możemy go zostawić na pastwę losu. Robiła się noc, byliśmy daleko od Poznania, z własnym psem w aucie. Bieluch, bo tak daliśmy mu na imię, dzielnie pojechał z nami do Poznania do lecznicy w której został na nocną obserwację. Okazało się że Bieluch jest lekko potłuczony, prawdopodobnie potrącony przez samochód, wygłodzony i słaby, miał pozdzierane poduszki. Mimo to nie bał się ludzi i dzielnie znosił badania, rentgen. Niestety, okazało się że coś zalega mu w brzuchu...

Byliśmy niemile rozczarowani faktem, że przywiezienie zguby wymagającej leczenia nie spotkało się z żadnym współczuciem, radą czy nawet zniżką w lecznicy, bo nie ukrywajmy- koszty są niemałe. W poniedziałek rano, po nocnym dyżurze, podjęliśmy decyzję przeniesienia Bielucha do innej, zaufanej kliniki weterynaryjnej. Tutaj przyjęli nas natychmiast, zajęli się pieskiem i zostawili na nocną obserwację i opiekę, by Bieluch mógł dojść do siebie. 


We wtorek rano dostaliśmy informację, że w brzuszku zalega mu coś sztucznego, może połknął/zjadł coś typu worek, szmata lub ziemia i dlatego niezbędna jest operacja i wyciągnięcie tego, co znajduje się w okolicy dwunastnicy...  Musimy i chcemy mu pomóc jednak koszty zaczynają nas niestety przerastać. Sam zabieg ze znieczuleniem plus leki wyniesie około tysiąca złotych. Do tego pobyt pieska w klinice, wizyty... Robimy co w naszej mocy, żeby uratować Bielucha. W tej chwili Bieluch jest operowany, mamy nadzieję że wszystko skończy się dobrze . Każde wsparcie jest dla nas na wagę złota i za każdą złotówkę podarowaną na rzecz Bielucha serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.19
  19.06.19

  Super że pomagasz psiakowi ❤

 • Emily - awatar

  Emily

  18.06.19
  18.06.19

  Trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia....

 • Zofia Myśliwiec - awatar

  Zofia Myśliwiec

  18.06.19
  18.06.19

  Pomagajmy, wspólnie możemy uratować pieska. Wierzę że się uda.

1 746 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 32

Sergiusz Szajek - awatar
Sergiusz Szajek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ciruelas - awatar
Ciruelas
50
Ciruelas - awatar
Ciruelas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Katarzyna Budka - awatar
Katarzyna Katarzyna Budka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij