Pobity i porzucony! mikro Spajki

2 012 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Podczas wizyty w jednej z warszawskich lecznic byliśmy świadkami dramatycznej sytuacji. Kiedy nasze wolontariuszki czuwały przy psie dopiero co odebranym podczas interwencji, lekarz przyniósł do szpitala malutkiego shih-tzu w opłakanym stanie...

Obie gałki oczne małego pieska były wypadnięte! Psiak ewidentnie bardzo cierpiał. Jak udało nam się ustalić, pies został przyniesiony przez właścicielkę, której mąż... rzucił nim o ścianę, co spowodowało wypadnięcie oczu!Właścicielka zostawiła psa w szpitalu na stałe, argumentując, że tak będzie dla niego lepiej, gdyż jej mąż jest zbyt nerwowy...

Jedno oko pieska udało się uratować, ale kosztowało to dużo pracy. Niestety drugie oko wymaga operacji, aby mogło widzieć. Sam koszt operacji to 900 zł. DO niego dochodzą koszty leczenia, konsultacji okulisty, leków, hospitalizacji... Operację mającą na celu uratowanie oczka Spajkiego wykonaliśmy od razu. Czekamy na jej wynik.

Oczywiście zrobimy wszystko, aby doprowadzić do ukarania oprawcy psiaka!

Spajki z racji bolesnych zabiegów na oczka, jest niezbyt miły do ludzi. Czeka go wiele pracy nad pokonaniem lęku i ponownym zaufaniem...

Wiemy, że psiak ma 2 lata i w poprzednim domu narażony był na różne "nerwowe" zachowania ze strony ludzi, musiał przejść piekło! Pokażmy mu, że człowiek może być dobry!Aktualizacje


 • Viva! Interwencje - awatar

  Viva! Interwencje

  10.03.2017
  10.03.2017

  Oko Spajkiego wymagało jednak usunięcia!
  Ciśnienie w chorym oku od czasu zabiegu spadło jedynie trochę. Jaskra bolała i mocno wpływała na nastrój. Pytanie o los oka przez długie tygodnie było otwarte - głównie ze względu na komfort życia psa i jego przyszłą obsługiwalność.

  Dwóch lekarzy okulistów konsultowało przypadek Spajkiego i jednogłośnie byli oni zdania, że myśląc długoterminowo o komforcie psiaka lepiej wykonać u niego enukleację.

  Spajki został poddany zabiegowi w końcu lutego. Oko usunięto przy okazji kastracji, więc Spajki jest już w 100% gotowy do adopcji!

  Spajki bez problemów zniósł zabieg, wyniki miał dobre :) Absolutnie nie przeszkadza mu brak oczka! Maluch szaleje, jest pogodny i niemiły dla niektórych zwierząt jak dawniej ;) Odszedł jednak ból, który na pewno był mocno odczuwalny.

  Zdjęcie aktualizacji 3 492

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Karolina - awatar

  Karolina

  18.09.2017
  18.09.2017

  Maleńka bezbronna kruszynka.. serce pęka :( dużo zdrówka dla Spajkiego!

 • Asia - awatar

  Asia

  07.02.2017
  07.02.2017

  Mnóstwo zdrówka dla Spajkiego.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2017
  05.02.2017

  Teraz będzie już tylko lepiej :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.2017
  23.01.2017

  Zdrowiej szybko słodziaku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2017
  15.01.2017

  Trzymaj się Spajki :) i szybko wracaj do zdrowia

2 012 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Marzena Marzena - awatar
Marzena Marzena
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena - awatar
Magdalena
50
KAROLINA KRAWCZYK - awatar
KAROLINA KRAWCZYK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij